•  

  Igły są spoko, czy szamanizm? W jaki sposób wbijanie igieł w mięśnie ma pomóc? jest to jakoś udowodnione naukowo? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  A może się czepiam i sprawa przedstawia się jak na picrel?
  #mikrokoksy #fizjoterapia

  źródło: Screenshot 2021-02-22 at 13.35.25.png

  +: Rurecki
 •  

  Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale moim ulubionym sposobem na rozrywkę jest granie realistycznych karier w FIFIE. FIFA 21 co prawda ten realizm mocno utrudnia (głównie przez środkowych pomocników, którzy stoją w trakcie bronienia jak widły w gnoju na środku boiska, co wygląda komicznie), ale jak komuś nie pasuje to w karierę można z powodzeniem pograć w bardziej przystępne - jeśli chodzi o grę na bota - FIFY; chociażby w "czternastkę" czy nawet "dziewiętnastkę". Oto kilka zasad, którymi się kieruję, żeby zrobić uberrealistyczną karierę (zasady uniwersalne dla większości nowożytnych FIF). Bardzo chętnie poznam przemyślenia i sposoby innych graczy, którzy być może pomogą jeszcze bardziej ten realizm w FIFIE "wymaksować" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  1. Oczywiście podstawa to korzystanie z pomocy chłopaków z OS Sliders. Dla tych co nie wiedzą: są to wytyczne, jak ustawić suwaki i ustawienia kontrolera w FIFACH, żeby gameplay na bota był bardziej realistyczny. Każdemu bardzo polecam, suwaki są opracowane dla większości FIF.
  2. Korzystam tylko z najwcześniejszej wersji składów (składy domyślne), tak żeby odwzorować stan rzeczy z początku każdej kariery (czyli z ok. 31 sierpnia danego roku) - żadnych zimowych transferów, upgrade'ów ocen czy potencjału itd. Tu pojawia się czasem problem - np. w FIFIE 19 nie da się takiego stanu osiągnąć, składy zawsze będą zaktualizowane do wersji po okienku zimowym - niestety, wtedy pozostaje tylko przymknąć oko.
  3. Zawsze wyłączam opcję pierwszego okienka transferowego.
  4. Odwzorowuję prawdziwe grupy w europejskich pucharach (czasem zajmuje to nawet godzinę). Kiedy jakiegoś zespołu w FIFIE nie ma, a był np. w Lidze Mistrzów, to wtedy szukam jakiejś innej drużyny w eliminacjach do LM, która odpadła i ją w te miejsce wkładam.
  5. Gram tylko klubami, które w prawdziwym świecie zmieniły trenera przed danym sezonem (np. Manchesterem United zagrać mogę tylko w FIFIE 14, 15 i 17, bo wtedy klub zmieniał trenera akurat w przerwie między sezonami) i zawsze jest to trener prawdziwy (zazwyczaj też ten, który w istocie klub przejął, czyli np. David Moyes, ale to nie jest konieczne - ważne, żeby trener, którego sobie wybierzemy w ówczesnym czasie nie trenował innego zespołu)
  6. Używam tylko oryginalnych piłek, nigdy tych z logiem EA i zawsze staram się je idealnie dopasować do rozgrywek (np. w FIFA 13 na Superpuchar Hiszpanii 2012 piłkę należy zmienić na Tango 12, bo taką w istocie grali).
  7. Dla immersji staram się jak najbardziej upodobnić rozgrywkę do transmisji TV:
  a) korzystam z kamery broadcast (może też być tele, albo telebroadcast)
  b) słucham komentatora angielskiego, bo ten komentarz jest zdecydowanie najlepszy
  c) w ustawieniach zostawiam radar, ale usuwam tabliczki z nazwiskami piłkarzy na rzecz wskaźnika nad głową (tak jest wygodniej i więcej widać)
  d) nie przewijam żadnych, ale to absolutnie żadnych cutscenek
  8. Włączam zagrania ręką, również te w polu karnym.
  9. Staram się odwzorowywać styl gry danego trenera i jego wygląd i ubiór (to głownie pole popisu jest w najnowszych odsłonach).
  10. Skauting prowadzę tylko przez 3 miesiące w rodzimym kraju i biorę wszystkich jak leci - to w celu uniknięcia przekokszonych juniorów, którzy psują grę.
  11. Nie korzystam z sofify ani innych internetowych indeksów.

  To mniej więcej tyle. Czy jest na wykopie ktoś równie (a może bardziej) pierdolnięty na tym punkcie? Bo na reddicie są ludzie, ale jednak co Polak to Polak

  #fifa #fifa21 #ps4 #xbox
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika PolishNail

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)