Piszę do szuflady, czytam w każdej wolnej od pracy chwili, często te same pozycje w kółko. Muzycznie zatrzymałam się na Farben Lehre i koncertach starszych ludzi na Katowickim dworcu. Lubię patrzeć na ludzi zza firanki, jesienią zwłaszcza.

 •  

  Jakie macie podejście do płacenia na pierwszej randce/spotkaniu? Z tego co zauważyłem część kobiet z góry zakłada że to koleś stawia, nawet jak to one zaproponowały miejsce spotkania.
  Moje podejście jest takie że 50/50 a jak widzę że nie halo to tyle się widzieliśmy. Choć zauważyłem że opory mają często dość dobrze ustawione kobiety z pracą ("bo jak nie chce postawić to mi nie zależy") a jakieś studentki u których krucho z kasą same nalegają żeby rozdzielić albo stawiać na zmianę.
  Raz miałem akcję gdzie podczas obiadu w restauracji na pierwszej (i ostatniej) randce przedstawiłem swój punkt widzenia jak powyżej to przy końcu spotkania udała że idzie do łazienki uciekając z restauracji (+ usunięcie z apki) żeby nie płacić xD

  #tinder #badoo #rozowepaski
  pokaż całość

  •  

   @Parmenides69: Na randkach zawsze płaciłam za siebie, nawet jeśli ktoś nalegał na postawienie mi kawy czy ciastka. Przyczyny były dwie- raz, że nie lubię być komuś coś winna (zwłaszcza obcemu) a dwa, że zarabiam od liceum i nie widzę powodu żeby wisieć na kimś.
   Od 2,5 roku w szczęśliwym związku (。◕‿‿◕。)
   I płacimy zamiennie , "raz ja Tobie stawiam burgera a raz Ty mnie".
   Chyba, że porywam Ukochańca na randkę, to nie ma, że boli, stawiam ja.
   I fajnie jest ✌
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (155)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Prontera

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)