•  

  Ostatni wpis, odnośnie WPIS 1
  i WPIS 2
  Księżniczka wróciła do domu, o dziwo w świetnym humorze. Spytałem się, czy pogadamy o tym, co się dzieje. W odpowiedzi "ale o czym? nic sie nie dzieje misiak"
  Powiedzialem, ze dzieje bo dobrze wiem, że od tygodnia ma w dupie mojego ziomka i bardziej interesuje ją trener. Przyznała, że kłamała, bo nie chciała żebym był zły, no zajebista logika, naprawde.
  Powiedziałem, że wiem o wszystkim, że robi mnie w chuja i ma maślane oczka do trenera, przyznała racje, ale powiedziala, że to tylko takie głupie zabawy.
  Zapytałem gdzie była, okazuje się, że była na kawie, a z kim? Chciała mi wmówić,że z Anią, szkoda tylko, że na mapie snapa jest ona w jej rodzinnym miescie, jakieś 100km stąd.
  Przyznała, że była z owym trenerem, że rozmawiali O JEJ PROGRESACH TRENINGOWYCH! KILKA GODZIN, O PROGRESACH.
  Postawiłem sprawe jasno, chociaż samemu mnie to bolało, żeby się pakowała, że to koniec, bo nie potrafie jej już zaufać.
  Nie ruszyło jej to za bardzo, odparsknęła mi tylko, że w sumie to dobrze, bo nie miała zamiaru siedziec do konca zycia z "niespełnionym dietetykiem"
  No i fajnie, szczerze, to ulżyło mi, że nie zdążyłem się oświadczyć po tym co usłyszałem, bo jakoś nigdy nie narzekała na zarobki ani wypady na nieplanowane wakacje.
  Spakowala sie cala, siedzi w przedpokoju naburmuszona i czeka aż ktos przyjedzie po jej manele i niech wypierdala spowrotem do rodziców, skończył się dzień dziecka.
  Owa kawa pewnie kawą nie była, ale szczerze mam to już w chuju. Czuje pustke i ulgę, będe musiał czymś zapełnić teraz pustą szafe.
  Dziękuje wszystkim za słowa otuchy i dobre rady, ale teraz musze już chyba sobie radzić sam. Wasza aktywność mnie naprawde podniosła na duchu.
  Dziękuje.

  pokaż spoiler #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #zdrada
  pokaż całość

  •  

   @Prendkosc: trzymaj się Mireczku. Nie wpadnij w alkohol teraz. Wiem że to frazesy, ale czas leczy rany, a pewnie zastesknisz za nią nie raz. Ale jak tak będzie, wyobraź sobie że bolcuje ja ten fagas. Będziesz czuł do niej odrazę, i dobrze. Nie pakuj się też w jakieś ruchanie żeby zapełnić pustkę. Wykorzystaj ten czas aby pograć lub porobić co lubisz, a na co nie miałeś czasu. Ja też przeżyłem rozstanie nie raz i wiem jak to jest. I nie czuj się gorszy z tego powodu że wybrała innego. To ona się powinna tak czuć.

   Trzymaj się!
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (171)

 •  

  siema #mielec, mam półtora tygodnia żeby się do was wprowadzić za pracą. Oglądałem wczoraj kawalerkę na Kochanowskiego, ale nie dość ze nora to jeszcze napisy na ścianach mexico city i silna won patologii mnie odrzuciła od tej oferty. Macie jakieś porady jakich ulic unikac? Jakby ktoś miał namiar na kawalerkę dla pary to byłbym wdzięczny bo bardzo mało u was ofert.

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika QUANTUM-DICK

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi QUANTUM-DICK

Osiągnięcia (3)