•  

  #depresja #leki #psychologia #psychiatria #fobiaspoleczna

  Dzień pierwszy:
  Z objawów nieporządanych: suchość w gębie, dezorientacja, zawroty głowy, brak możliwości osiągnięcia orgazmu, zaburzenia koordynacji i równowagi, utrata apetytu, zaburzenia w oddawaniu moczu, delikatna biegunka (chociaż do przetestowania czy po prostu coś co wcześniej zjadłem mi nie podeszło).

  Na razie zabijam sobie czas rozrywką, która wystarczająco mnie angażuje abym nie myślał o nieprzyjemnych rzeczach. Głównie teraz Teamfight Tactics, rewatch House of Cards (na 3 sezonie zakończę), zastanawiam się czy nie wrócić do classic wowa i nie wylevelować sobie alta druida na TBC coby można było latać i zbierać zioła w flight formie.

  Fobia społeczna + depresja powiedziałbym na poziomie 6/10, obecnie bez fantazjowania o samobóju, not great not terrible, nie odzywałem się do nikogo, oprócz psychiatry i rodzica od półtora tygodnia. Nie wchodzę na discorda ani messa, ale widzę wiadomości bez ich odczytywania - kolega z pracy się martwi i pyta czy wszystko ok, ale mimo to nie odczytuje ani nie odpowiadam.

  Zawsze chciałem sobie poprowadzić dziennik lub pamiętnik opisujący moje życie psychiczne, ale nigdy nie mogłem się za to zabrać, jak zresztą ze wszystkim - prokrastynacja, unikanie, odkładanie na później to moje główne nawyki. Pomyślałem, że czemu by tutaj nie poprowadzić takiegoż tworu, pewnie gdzieś to zniknie w czeluściach mikro, ale może ktoś przeczyta, zainteresuje się, doda coś od siebie, poradzi lub da poradzić. Kuję żelazo póki gorące kiedy czuje się dobrze po lekach.
  Za 3 dni wchodzi podwójna dawka, docelowo 75 mg - ciekawi mnie czy będą jakieś mentalne imby.
  pokaż całość

  źródło: IMG_20210218_030609.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Quane

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)