•  

  Nie szczepiłem się, bo... w sumie chuj, bo mi się nie chciało.
  Nie traktuje koronawirusa poważnie. Inaczej, uważam go za zagrożenie dla pewnych grup, nie dla siebie. Prawdopodobnie jestem nawet ozdrowieńcem.
  Czy przyjmę szczepionkę? Jeżeli będzie mi to do czegokolwiek potrzebne, spoko. Nie boję się Covida, nie boję się szprycy. Chociaż jak się słyszy o dwudziestej drugiej dawce. O tym, że szczepionka pierwotnie miała chronić w 100%, walić gruchę, robić kanapki i udostępniać WiFi, a teraz już w sumie sam nie wiem czy chroni przed powikłaniami, zarażeniem, zarażaniem, to człowiek może być pewny tylko tego, że szczepionka napełnia kabzę koncernom medycznym i staje się politycznym narzędziem.
  Jeżeli spotykamy się w przestrzeni publicznej i boisz się, że nie noszę maseczki, obawiasz się tego wirusa albo zwierzchnik suszy Ci głowę, żeby wymagać tego od klientów - maseczkę zawsze mam przy sobie, mogę ją założyć dla Ciebie. Nie dlatego, że nad moją głową stoi policjant, który wystawi mi piąte w tym roku pouczenie. Nie dlatego, że zagrozi mandatem. Po prostu, założę ją z szacunku dla Ciebie, bo jest jak jest, nie chcę żebyś czuł się niekomfortowo albo miał problemy, chociaż w głębi duszy, jeżeli nasza egzystencja do końca naszych dni, ma stać w cieniu chińczyka, który opierdolił nietoperza, to bliżej mi do Pana Premiera "kto umrze, ten umrze i trudno".
  Czy popieram tzw. segregację sanitarną? Nie. Musiałoby mnie popierdolić. Nawet będąc w grupie ryzyka i bojąc się o swoje zdrowie, nie porwałbym się na ograniczanie naszej wspólnej wolności. A to właśnie, w moim mniemaniu, jest zamach na wolność - największą cnotę w moim systemie wartości.
  ~Anon z internetu, który poczuł potrzebę wyrażenia swojego gówno wartego zdania na forum o rogalach.
  #koronawirus #covid19 #przemyslenia
  pokaż całość

 •  

  Spoilery z Braqueurs/Ganglands/Szajka

  Borze muj Borze.
  Jak ja nienawidzę seriali w stylu netflixowej "szajki".
  To jest schemat : Prota/deutergonista odwala jakieś gówno na samym początku serialu, sam w sobie nie daje wielu argumentów, żeby go polubić czy poczuć chociaż krztę sympatii. I właściwie cały seans kibicuje się "tym złym", ale plot armor gruby i szeroki, a po seansie trzeba z tym dalej żyć.
  Baba ucieka prostym korytarzem, kurwa pół personelu dostaje kulkę, tylko nie Ona - ten kaliber.
  "Chlip, chlip, to twoja wina, że zabili mojego ziomeczka" - nie kurwa, to nie jest "jego" wina, afrobelgijska patusiaro, tylko następstwo twoich chujowych decyzji. Szanowny Pan Mehdi jako jedyny próbuje ogarnąć ten cały bajzel. A tego swojego ziomeczka wysłałaś kilka odcinków wcześniej, żeby opchnął 8 kilokurwagramów zajebanego koksu, także xD
  ----
  Druga bohaterka też niczego sobie.
  "Wuja kupił bilety do WANKUWER i fałszywe papiery jak w kurwa brejking bed"
  "O chlip chlip ja nigdzie nie jadę :("
  Bananowej Julce nudziło się w willi, więc dla heheszków postanowiła obrabować przypadkowego typa. I teraz jest Z-D-R-U-Z-G-O-T-A-N-A, że musi zostawić swoją afrobelgijską księżniczkę (netflix originals, wiecie xD). Argument, że tak odjebała, że teraz mafiozi chcą nawet jej starą odjebać, tak średnio ją przekonuję.
  ----
  Ogólnie można by o tym eseje pisać, ale to takie oglądanie "skip10,skip10,skip10", z nadzieją na flaki "dobrych" na ekranie.
  Trochę mnie podkurwił ten serial tbh.
  #netflix #seriale
  pokaż całość

 •  

  Kubiak skończył mecz.
  Ale teraz będzie medialne walenie konia.
  #siatkowka

 •  

  Uwielbiam te jutubowe wysrywy chadów na temat #blackpill ale czasami w komentarzach można znaleźć perełki [pic].

  Do dzisiaj nie rozumiem, dlaczego czarna pigułka, która jest najbardziej autokrytyczną postawą, budzi niejednokrotnie większe emocje niż przykładowo PUA, którego fundamenty to przedmiotowe traktowanie kobiet.
  Bawi mnie kojarzenie ludzi, którzy postanowili zniknąć z "rynku" ze skrajną incelozą czy mizoginią. To jest zupełnie nowy poziom stygmatyzacji.
  Ogólne samo stanowisko kategoryzowania inceli jako "terrorystów seksualnych", jest śmieszne, bo krzewione przez grupy społeczne, które najgłośniej krzyczały "nie każdy islamista to terrorysta hurr durr".
  Dlaczego?
  1.Brzydcy ludzie nie zasługują na empatię i zrozumienie. 2. Inceloza mocno kojarzy się z prawą stroną. 3. Przedstawicielem inceli jest Eggman, a nie Abdul Habibi.
  Patrząc indywidualnie, wszystko po trochu i pewnie jeszcze multum powodów, a kolektywnie to już sami sobie możecie dobrać wariant.
  Mizoginia oczywiście się pojawia, ale tak samo jak dwie strony medalu, ying-yang, twój stary i harnaś, mizoandria również występuje. Nie jest to temat, który chcę szeroko opisywać, ani usprawiedliwiać tych zjawisk, tylko zauważyć pewną zależność - sprezentować taką piękną podkowę z dopiskiem "pdk".

  Całe życie ludzie nie zwracają na anonów uwagi, a gdy Ci stwierdzą "it's over dla nas", to nagle każdy normik ma licencjat z psychologii, socjologii oraz kolegę yeti, który siedział na piździe w Himalajach 500 lat, ma włosy na stopach, nikt go nigdy nie widział, a i tak rucha co wtorek. A to wszystko może potwierdzić kolega manlet, który jest mnichem w tamtejszym klasztorze i mimo łysej glacy, w każdy nów księżyca opierdala patelnie na przełęczy Dingdong.
  Wiesz, że nie masz szans, wiesz ile trudu kosztują Cię bezowocne starania, ale nie. Społeczeństwo mówi, że się mylisz i nie masz racji.
  - Pytasz o rozwiązanie? Bierz regularne prysznice.
  - To serio pomoże?
  - Pewnie, ziomek przećwiczył. Wystarczy upuścić mydło, ruchańsko gwarantowane.
  Goście żyli w swojej bańce X lat, odizolowani od rynku i społeczeństwa, w teorii to nie zmieniło się nic, bo w istocie zmieniła się teoria, przyszły pewne wnioski - tyle, why do you even care?

  Najbardziej mnie bawią przystojni ludzie [taki naprawdę top], babrający się w czarnej smole. Musisz uzewnętrznić swój błąd poznawczy, bo odczuwasz nieprzyjemne napięcie psychiczne. Ten cień świadomości, że może... może, ale tak naprawdę tylko troszkę... ale jednak, może większość ludzi z którymi wchodzisz w interakcję, nawet powierzchowne, traktuje Cię bardzo dobrze nie ze względu na dobry "wajb". Może Faustyna wysłuchuje z zaciekawieniem twoich godzinnych tyrad o robieniu herbaty w pralce, nie dlatego, że jesteś wybitnym mówcą. Może Kasia uśmiecha się do Ciebie, nie dlatego, że telepatycznie ujawniasz swój charakter.
  Piękni ludzie, żyją w pięknych bańkach. Blackpill czy nawet redpill, odrobinę naruszają ich strukturę, zwracając uwagę na korelację między wyglądem, a ogólną jakością relacji. Ładni ludzie mają łatwiej w wielu aspektach życia. Chociażby nikt ich nie stygmatyzuje ze względu na wygląd, a wręcz przeciwnie i w okresie dorastania, w spokoju, bez presji, mogą wykształcić to, o czym tyle mówią, to co wykształca się właśnie [i głównie] w okresie dorastania - mityczna pewność siebie i poczucie własnej wartości. A ty se idź do terapeuty za dwie paki w trakcie twoich pięknych twenties, bo Cię jebali w szkole za brzydki ryj #dobrarada xD
  Nawet największy pustak nie chciałby być traktowany tak całkiem powierzchownie. Każdy chciałby wierzyć, że ludzie traktują go dobrze, bo jego "wnętrze" jest piękne. Szczególnie, kiedy jego życie było lajtowe i głęboko wierzy, że na każdy, najmniejszy jego aspekt, sam sobie zapracował.

  Jedyny zarzut jaki mogę mieć do Blackpillu, jest taki, że wielu zwolenników pigułki [biorąc pod uwagę ich aparycję], mogłoby jeszcze coś ten... No coś by się dało ugrać. Tylko tutaj dochodzimy do logiki [trafnej], którą często dzieli się druga strona "dziewczyno, nie jesteś zobowiązana, by wiązać się z byle kim". U facetów funkcjonuje to tak samo.
  Niesatysfakcjonujący związek dla faktu bycia w związku to prymitywna abominacja. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niezaruchawszy.

  #blackpill #przegryw #incel
  pokaż całość

  źródło: rel.jpeg

  •  

   Do dzisiaj nie rozumiem, dlaczego czarna pigułka, która jest najbardziej autokrytyczną postawą, budzi niejednokrotnie większe emocje

   @RatedR: blackpill wzbudza takie emocje bo nikt nie lubi przyznać, że swój sukces zawdzięcza losowi (loterii genetycznej, środowiskowej itp.). A blackpill mówi, że to nie Twoja ciężka praca tylko wzrost, szczęka, dobre wychowanie, szczęsliwa rodzina itd.

   Ale jest też drugi aspekt, mniej istotny, dlaczego blackpill wzbudza takie emocje. **Bo wielu blackpillowców kopie leżącego, TRUJE". I to jest wkurwiające bo tego słuchają nastoletnie anony wychowane bez ojców spędzające przed ekranem cały dzień. Prawda jest taka, że jeżeli ktoś ma 15 lat, jest gruby, je gówno, nie ćwiczy i nie wysypia się, za to gra w gierki i wali konia nałogowo to jeżeli on uwierzy, że NIE WARTO IT'S OVER to spierdoli sobie zycie na amen. Nie "nie znajdę nigdy dziewczyny" tylko spierdoli sobie najlepsze lata (nawet jak będą gorsze od tego co ma oskarek).

   Taki nastolatek niech zostanie najpierw najlepsza wersją siebie, a jak uzna, że nawet ta wersja jest chujowa i szkoda wysiłku, że zamiast czuć się wypoczętym, wyspanym, zdrowym i pełnym energii on woli walić konia i jeść pizze to niech podejmie taki wybór. Ale by go podjąć to musi chociaż spróbowac jak to jest zrobić COKOLWIEK ze sobą. Tymczasem pójdzie na siłownię albo zacznie słuchać Brandena czy Petersona, pracować nad problemami psychicznymi czy kupi sobie ciuchy w swoim rozmiarze to co mówią mu blackpillowcy? Że tryharduje i it's over.

   Blackpill jest prawdziwy i łysiejący malutki grubciu 35 lat nigdy nei zarucha mlodej dziewczyny tak samo jak młody chłopak na wózku nie sprawi, że kobieta poczuje się przy nim "bezpieczna". Ale jest całe mnóstwo młodych chłopaków, dla których to nie jest "it's over" bo oni nawet nie spróbowali w swoim życiu niczego. I całe mnóstwo, które nawet jak nie będzie ruchać modelek to na pewno będzie się mentalnie lepiej czuło jak będzie uprawiać jakiś sport w młodości.

   I tak jak masz 47 lat jak w tym komentarzu to można się poddać. Ale jak masz lat 17 to to co robisz ze sobą przez najbliższe lata ma kluczowe znaczenie na całą resztę Twojego życia i to jest czas by stawać na głowie by wyrwać z zycia dla siebie cokolwiek niż słuchać, że nie warto robić nic.

   Z resztą sam nawet mówisz:

   Jedyny zarzut jaki mogę mieć do Blackpillu, jest taki, że wielu zwolenników pigułki [biorąc pod uwagę ich aparycję], mogłoby jeszcze coś ten... No coś by się dało ugrać.

   Otóż to. Ale jak przejebiesz sobie lata młodości na słuchanie blackpillu zamiast próbować ugrać cokolwiek to potem masz przejebane na resztę życia.
   pokaż całość

   +: J.............9, NoMercyIncluded +1 inny
  • więcej komentarzy (5)

 •  

  Taki jakiś... bez wyrazu. Strasznie nijaki, a powiem, że nie oczekiwałem mega klimatycznej serii, a na wstępie podszedłem do tego jak do typowego akcyjniaka.
  Nie jest to coś co zapadnie mi w pamięć.

  #wiedzmin

 •  

  That's some Bedoes-lvl shit
  Raperzy chodzą na skróty, odwalają fuszerki, norma - to przecież nie jest poezja, ale zawsze to jakoś mata daje największy vibe wyjebanych jajec.
  I to nie tak, że wszystko musi być mocne lirycznie czy według pewnego schematu, ale może to taki kontrast między zazwyczaj świetymi bitami, a MAT MŁODY MATCZAK.
  Takie 2.0 jakie miałem z pro8l3m (poza kilkoma chlubnymi wyjątkami na początku działalności).
  O kurwa zwrota mi się skończyła, chuj niech zostanie "Głuuu"
  Nie mam pomysłu na refren "schodki, lalala". Ej łajcior, mam fajny pomysł na refren! Nie zgadniesz, lalalala
  I se śpiewam lalalala
  grałem se w PSP
  Mojej mamie, uśmiechnięte panie zaprosiły ją na śniadanie
  Gombao, Gombao
  Haha, ayy, haha, yo, heh

  #mata #polskirap
  pokaż całość

  źródło: xD.jpeg

  •  

   @RatedR: A według mnie idea tych kawałków jak np. Gombao czy właśnie ten z Whitem jest inna. Chłopaki po prostu podeszli do tego na luźno i chcieli się dobrze przy tym bawić, a przy okazji zrobić coś co może wpaść ucho.
   Po wyświetleniach widać, że im się to bardzo dobrze udało

  •  

   @RatedR: ja pierdolę, przecież od początku jego kariery tak to wyglądało, jak chcesz ogarniętych tekstów to sobie posłuchaj poezji śpiewanej ... xD

 •  

  Wszyscy się obrazili i już nikt nie chce krążka z ME.
  Mental prawdziwych tytanów.
  Wychodzi na to, że oglądanie siatkówki w tym kraju, nie ma sensu już od 45 lat.
  #siatkowka

  •  

   @RatedR: wszyscy sie napinali strasznie na igrzyska, a skoro chca byc uznawani za potege, musza z kazdej imprezy cos przywozic.. W sumie od zlota w MS2018 nic nie wygrali.. Ja tam z przyjemnoscia zasiade przed telewizor, oby tylko jakies zmiany w skladzie nastapiły.

  •  

   @RatedR: ja generalnie czekam i będę oglądać. Szkoda że nie podołaliśmy napince trzylecia, siatkarski kac będzie jeszcze trzymać długo, ale trzeba wrócić do normalności, czyli zdobyc u siebie na ME medal i w lidze odbudować formę pod MŚ za rok, a kto wie może przypadek zaksy 20/21 się powtórzy

  • więcej komentarzy (1)

 •  

  Co chłop z serwa zajebał to ja nie mam pytań xD
  #siatkowka

 •  

  1. Byń pani feministka
  2. Aktywnie udzielaj się na tłiterze, wspieraj każdą mniejszość
  2.137 rączki zdala od klawiatury nie misgenderuj mi tutaj gnoju zajebany
  3. [Punkt podpierdolony przez patriarchat]
  4. TRANS ŁYMEN ARE ŁYMEN!!11one
  4.75 Jebaj TERF-y aż miło i wyzywaj wszystkich od transofobów
  5. Na scenę wchodzi Laurel Hubbards
  6. Albo Gavin
  7. Nie, to jednak Laurel
  8. Okurwaprzecieżtofacet.png
  9. Zesraj się
  11. Spamuj badaniami, które wcześniej olewałeś/łaś/łoś
  12. #olympicserasingwomen
  13. #savewomensports
  14. @FairPlayForWomen

  #bekazlewactwa #bekazfeministek
  pokaż całość

  źródło: pbs.twimg.com

 •  

  Oni zawsze spamują media społecznościowe. Jak wygrają to żeby się tym lansować, a jak przegrają to, żeby uwolnić swój ból dupy. W obu przypadkach nie szczędzą wyzwisk. Siatkarski odpowiednik Anglików.
  Nawet nie trzeba było ich pokonywać, żeby sobie na bluzgi zasłużyć.
  #siatkowka

 •  

  W jednej pracy zarabiałem dwa razy tyle co Ukrainiec na tym samym stanowisku (niemalże perfekcyjnie władający językiem), przy dwa razy mniejszym zakresie obowiązków, przy dwadzieścia razy większym szacunku od przełożonych.
  Przyszła inteligencja ma Dimę nad głową, któremu szanowny umiłowany profesur rehabilitowany będzie wchodził per rectum xD
  Patorobolstwo > patointeligencja

  #uam

 •  

  Tak. 2k18 to nie remont, tylko już na niego pluliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale ten czas zapiernicza... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #danielmagical #patostreamy

  źródło: wykop.pl

 •  

  Dokładnie 2 godzinki i jeszcze tylko 5/6/7 godzin w samochodzie, a potem jebańsko do wieczora xD W sensie praca, nie sex.
  Żyć nie umierać, kurwa twoja w te i nazad.
  Oby się auto rozjebało w drodze, bo za czas dojazdu też mam płacone xD Wypłacenie pracownikowi 360 zł dniuwy-gituwy za siedzenie na dupie zabiłoby szefa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  +: d........i
 •  

  Dołączanie do takiego ogromnego przedsięwzięcia i flexowanie się byciem "klubem założycielskim", żeby po dwóch(?) dniach się wycofać to największe frajerstwo xD
  Kolejny powód, żeby pluć na City. Klauny ślizgające się na ropie naftowej xD
  #superliga

 •  

  Nie no, ten I-word to mnie zniszczył totalnie.
  Pierdol na temat rasizmu 24/7, nie zadaj sobie trudu, żeby poznać etymologię N-word, żeby dowiedzieć się dlaczego słowo wokół którego kręci się twój amerykański sen, w ogóle uchodzi za obraźliwe. Zamiast tego swój hejt argumentuj jakimś twitterowym randomem-anonimem, który stwierdził, że "Indianin" go obraża.
  Tak w ogóle to mnie też wiele rzeczy obraża, tylko nie jestem w prawicowym, ani lewicowym kręgu zainteresowań, więc mogę się pierdolić. Dobrze, że jeszcze na masową skalę nie wycierają sobie mord tzw. empatią, bo to by mnie dobiło.
  #bekaztwitterowychjulek
  pokaż całość

  +: powkmane, Y..k +27 innych
  •  
   m........a via iOS

   0

   @RatedR: Nazywasz ich tak jak sobie tego życzą. Często to indigenous people albo first people. W Polsce jeszcze nie ma określenia, bo tak jak mówisz natywni Amerykanie też ma swoje problemy, ale na ten moment to chyba najlepsza opcja w naszym języku

  •  
   m........a via iOS

   0

   @RatedR: Współcześni Amerykanie? To byli Europejczycy - kolonialiści. Amerykanie „kultywują tę tradycję”, tworzą rezerwaty itd, ale zaczęło się od Kolumba. I z natywnymi mieszkańcami Ameryki, i z czarnymi. To Europejczycy. A to że język ewoluuje to normalna sprawa, wcale nie sztucznie. najpierw bezmyślnie zaadaptowaliśmy słownictwo to teraz adaptujemy nowe jak społeczeństwo dojrzewa i zaczyna zwracać uwagę na to, że to w sumie biały człowiek ignorancko sobie ponazywał rzeczy, które już miały nazwy i to zostało normą, bo... właśnie, czemu? Wcale nie jesteśmy większością na świecie. Liczebnie. pokaż całość

  • więcej komentarzy (12)

 •  

  Kto pamięta czasy, kiedy jeszcze nie było lvl'a koło nicku? xD
  Te tabuny wysokopoziomowych (jak na tamte czasy xD) wojowników w mnisich zbrojach z mieczykami +0, którzy szukali naiwniaków do pvp ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #metin2

  źródło: i.imgur.com

 •  

  Ja tam się cieszę, że paliwo droższe, bo to znaczy, że nasz WSPÓLNY majątek rośnie :))))
  #bekazpis #obajtek

  źródło: Screenshot_2021-03-25 alina ) na Twitterze.png

 •  

  Cieszę się, że praca, finanse i lekki sceptycyzm, przełożyły się na to, że nie rzuciłem się na #cyberpunk2077 w dniu premiery.
  Dzisiaj po prostu byłoby mi głupio xD Szczególnie widząc te ich pacze, sracze i kłamanie w żywe oczy. Nawet nie chodzi o pieniądze same w sobie, a o "sektor" w którym operowałbym tymi pieniędzmi. Jak miałbym wydać pieniądze na Cyberklapę w dniu premiery, to już wolałbym kupić cztery razy #stardewvalley bo Barone jest sumienny, ambitny i ma pomysł na to, co tworzy, czego o CDPR (obecnie) powiedzieć nie mogę.
  ConcernedApe > jakiś śmieszny czerwony ptaszek
  pokaż całość

  +: J.............e
 •  

  23 letni Chiesa musi nieść na barkach potężny Juventus w starciu z Fc Porto.
  Serie xD
  #mecz

 •  

  Czerwona ustawiła mecz. Normalnie to Talalanta by wygrała 10:0!!!11one KWIII CHRUM CHRUM
  xDDD

  pokaż spoiler Nieskuteczność, nieskutecznością, ale takiego gangbangu, nie usprawiedliwi nawet czerwo.

  #ligamistrzow #lm #mecz

  źródło: Beztytułu.png

  +: Vadzajna, n.................a +3 innych
 •  

  Medżikalowi się wydaje, że tysiące osób są zafascynowanie życiem przygłupiego, upośledzonego dwudziestokilkulatka, który nie potrafi skleić zdania. Już dawno powinien się zorientować, że jest najmniej mile widzianą osobą, ale niezależnie czy o tym wie, czy nie, strimować musi, bo szkoda ręce brudzić.
  Jego to nawet trudno oglądać z litości, bo już niejednokrotnie pokazał, że jest małym, zawistnym i mściwym człowieczkiem.
  Nikogo nie obchodzi. Jak złamał nogę to się z niego śmiali, jakby się rzucił na linę (odpukać, nawet największemu debilowi tego nie życzę) to jego widzowie robiliby faceswap nad otwartą trumną.
  Daniel Magical teraz będzie romantycznie szorował na dno. Youtubowo zdechnie, poza youtubem nie ma już dla niego nic, gość uwielbia palić mosty. Nic nie trwa wiecznie.
  Najzabawniejsze, że swego czasu, w szczycie popularności, z kilkoma użytkownikami tagu szacowaliśmy sobie zarobki z samych donejtów (nawet ktoś zrobił oficjalną rozpiskę). Pamiętam swoją reakcje "jeszcze trochę działalności, odrobina rozsądku i gość do końca życia będzie ustawiony". Oczywiście nie miałem złudzeń w kwestii rozsądku. Potem jeszcze wpadły kontrakty FameMMA, umowy sponsorskie. Kurwa tyle hajsu, a ja się ostatnio - z niepotwierdzonych źródeł - dowiaduję, że typ jeszcze podobno wpadł jakieś długi xD
  Nikogo mi nie żal. No może Sonii, ale ją już pewnie komornik zajął.
  #danielmagical #patostreamy
  pokaż całość

  źródło: wykop.pl

 •  

  Ręka Boga wygrała Bayernowi KMŚ
  No i fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #mecz

 •  

  Przecież na tym turnieju, tytuł króla strzelców nie ma kurwa sensu.
  No jak, skoro jedne zespoły rozgrywają więcej meczy niż inne xDDD
  #mecz

 •  

  Uwielbiam sny o apokalipsie zombie xD Ten klimat postapo okraszony tą charakterystyczną dla snu abstrakcją to coś niesamowitego.
  Przykładowo, ostatniej nocy, tłem dla żywych trupów, był pociąg. Taki kurewsko wielki, przypominający z zewnątrz Snowpiercer. W środku - oczywiście - praktycznie same znajome twarze i (prawdziwa perełka) liczne dyskusje o możliwym kierunku czy o tym jak przetrwać w nowych warunkach. Pociąg ostatecznie się rozpierdolił, a ja na ukradzionym motorze, spierdalałem przed hordami żywych trupów w desperacji szukając ... nie wiem czego, bo się obudziłem xD
  Teoretycznie, takie sny to koszmary, zdominowane przez strach i klimat zaszczucia. Budzisz się i wzdychasz z ulgą, a potem analizujesz sen i masz z tego radochę.
  #gownowpis
  pokaż całość

  +: R..............u
 •  

  Czupo, liroy, szybko do Robercika, kurwa nie ma czasu na pytania, podaj!
  Jakie verstehe nicht? PODAJ KURWA DER BALL!!!
  #mecz

 •  

  Na acmilan-online widzę nadal stabilnie xD Dalej w swoim fantastycznym świecie.
  Ale to jeszcze nic, bo padł standardowy argument odnośnie niemieckiej ligi farmerów.
  Kluby farmerleague : Bayern i Borussia wygrywają swoje grupy, RB Lipsk zajmuje drugie miejsce w grupie z MU i PSG, Gladbach prześlizguje się z drugiego miejsca.
  Najlepsza liga świata : Juventus wygrywa swoją grupę (Dynamo, Barca i Ferencvárosi xD), Atalanta i Lazio na drugim miejscu, w pakiecie kompromitacja Interu (obecny vicelider, imho przyszły mistrz Włoch, kek xD), który zajął ostatnią lokatę, dając się prześcignąć Szachtarowi xDDD
  Zeszłorocznej LM to nawet nie warto przytaczać, bo każdy pamięta o dwóch niemieckich klubach w 1/2 i włoskiej kompromitacji.

  #pilkanozna #bundesliga #seriea #mecz
  pokaż całość

  źródło: Beztytułu.png

  •  

   @RatedR: eh, przypomnij za jakiś czas to zrobię to :(

  •  

   @realbs:
   Umówmy się po prostu, że jak Bayern albo Borussia awansują do finału to wrzucisz avatar na czas meczu finałowego. Tak na luzie, już bez spamowania w tym wątku i pisania do Ciebie.
   Jak się żadnej niemieckiej ekipie nie uda awansować to jebać (✌ ゚ ∀ ゚)☞
   Ogólnie, nie żebym kopał leżącego czy jakoś bardzo zależało mi na zakładzie, po prostu Bundesligę śledzę dłuższy czas i czuję pewnego rodzaju przywiązanie do tej ligi, a Serie A znienawidziłem doszczętnie, więc musiałem się jakoś poszczycić racją, wiesz jak jest z fanbojami (ʘ‿ʘ) pokaż całość

  • więcej komentarzy (15)

 •  

  Dobry wieczór, czy ten nowy internetowy piniondz już jebnoł i można tańczyć?

  #gme #gielda

  źródło: wykop.pl

 •  

  To jest jedyny sport, który oglądam i mam z tyłu głowy "ja pierdole, jak bardzo bym chciał tego spróbować".
  Chyba zainwestuję w jakiś sprzęt, bo to jest swego rodzaju ewenement.
  Pamiętam jak jarałem się pokerkiem, grało się amatorsko dłuższy czas i było z tego mnóstwy radości, naprawdę byłem w to zaangażowany, analiza rozdań, szlifowanie mindsetu, sterty artykułów i książek ale nigdy, oglądając WSOP czy WPT, nie czułem takiego ciągu do gry, jaki czuję teraz, oglądając turniej dyscypliny, której zasad do końca nie rozumiem i którą uprawiałem raz - rzucając jedną rzutkę w barze.
  #dart
  pokaż całość

 •  

  Od premiery już trochę minęło, ale cieszy mnie, że to my mieliśmy rację - my, wygardzani sceptycy, wyzywani od zawistnych polaczków. Sama w sobie porażka sajberpanka, nie cieszy mnie nic a nic, ale to materiał na inny wpis.
  Mieliśmy rację przy Cyberpunku i mieliśmy rację przy finałowym sezonie #got . Nawet o netflixowym Wiedźminie, możnaby dorzucić trzy grosze, wszak przewidywania się spełniły, ale to już przemilczę.
  Zawsze krok przed redditowcami w hypetrain'ie, zawsze na przekór redditofilom. Wszyscy na samym końcu, przyznają nam rację.
  Trzymam te drobne zwycięstwa jak najdroższy skarb i o nich nie zapominam, bo wiem, że jeszcze przyjdzie taki moment, kiedy część wykopków, będzie analizować jakiś produkt, a prognozy, wbrew ogólnej narracji, będą pesymistyczne.
  Wówczas druga połowa wykopu, naiwni hurraoptymiści, niedorobieni kosmopolici, jednostki bez kręgosłupa i własnego zdania, wskazujący palcem na podskakujących z ekscytacji, utytłanych od sosu BBQ Amerykanów, będzie starała nam się wmówić, że nasza opinia to czysta zawiść, wpychając nam do gardła szydercze insynuacje związane z naszym pochodzeniem.
  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #cyberpunk2077 #heheszki #takaprawda
  pokaż całość

 •  

  Grały ze sobą dwa kraje. Jeden z nich zrobił nam potop, drugi nie.
  Jak skończył się mecz, sami wiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #pilkareczna

 •  

  Dobrze, kibicuj sobie żabojadom, ale proszę, nie nazywaj się więcej Polakiem.
  #pilkareczna

 •  

  Śniło mi się jak mnie rok temu psiarnia zgarnęła za - oczywiście - niewinność.
  Sen był dosyć wierny rzeczywistości, kajdany, suka, komisariat, tylko potem zamiast wysłania na dołek, sympatyczniejszy niż w rzeczywistości policjant wydziału kryminalnego wyciągnął dwa wina oraz whisky i sobie piliśmy.
  #sen #sny #gownowpis

  +: L..............4
 •  

  Robinhood? Chyba kurwa, ten.. robinchuj czy coś.
  #gme #gielda

  źródło: preview.redd.it

 •  

  Niech te Isekaje wreszcie zdechną śmiercią naturalną, proszę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  Ten trend to się trzyma na szczycie już chyba pół dekady i jest największym rakiem toczącym anime i pokrewne. Przecież tu się kurwa nic nie zmienia. Nic. Nawet okładki są 1:1, o fabule czy bohaterach nawet nie wspominając. To jest poziom niżej niż złoty okres haremówek, który trwał przecież jeszcze dłużej, bo tam przynajmniej zmieniał się setting. Przez te pół dekady, wzmożonej popularności (wiem, że meta już dawno temu się przewijał), nie wiem czy byśmy znaleźli 10 produkcji, które wątek innego świata, wykorzystują do czegoś innego niż walka sensu stricto. Kurwa, nie wiem czy dałoby radę policzyć 10 produkcji, w których przewija się inny archetyp protagonisty...
  Animowcy może JESZCZE tego tak nie odczuwają, ale uwierzcie mi, że jeżeli chodzi o LN'ki i mangi, copy-paste, copy-copy-paste. Jak ktoś ogląda tylko anime i się wkurwia, że jest tego dużo i poziom niski, oh boyyy. This is not even my final form.
  Nie łudzę się, że trend nagle się załamie, wszak w pewien sposób, wynika on ze stylu życia zestresowanych i przepracowanych Japończyków, ale można mieć pobożne życzenie, że zostanie częściowo wyparty przez Iyashikei, który jest jeszcze lepszym "lekiem" na wcześniej wspomniane problemy japońskiego społeczeństwa.
  Fajnie jakby Koreańce się teraz obudzili, bo z obecnym stanem anime, którego kwartalny chart jest obsrany Isekajami i jednosezonowcami pisanymi na kolanie przez same studia, to z takim zapleczem Webtoonów i Manhw, z przebojem weszliby na rynek.
  A tak w ogóle, japońskie społeczeństwo chyba się "robotyzuje", bo zaczynam zauważać, że webtoony (które jeszcze zaledwie kilka lat temu, imho prezentowały dosyć-bardzo przeciętny poziom), niejednokrotnie lepiej niż mangi, ukazują relacje międzyludzkie i character-development.
  #animedyskusja #manga
  pokaż całość

  źródło: i.redd.it

 •  

  Czyli bez absolutnie żadnych niespodzianek. No chyba, że ktoś realnie obstawiał Węgry, dla mnie akurat Dania i Francja to synonimy wielkości i raczej nie postawiłbym pieniędzy przeciwko nim, w jakiejkolwiek konfiguracji.
  Ogólnie trochę szkoda, o meczu z Duńczykami nie wspominam, bo napisano już wszystko, ale wcześniej wspomniane Węgry miały pierwszą połowę pod względną kontrolą.
  Teraz półfinały. Hiszpanie mogą powalczyć, natomiast Duńczycy są w fenomenalnej formie na tym turnieju. Szwecja - Francja? Imho tutaj nawet nie pachnie sensacją.
  #pilkareczna
  pokaż całość

 •  

  Jak zrobiło się głośno o transferze Milika, to fani OM na r/soccer, śmiali się, że Arek zdziwi się, kiedy ogarnie, że "taki śmieszny grubasek" to nie członek sztabu, a gwiazda (?) drużyny.
  Kogo mieli na myśli?
  #mecz

 •  

  Jakiś dobry Mirek poratuje streamem Milik vs Monaco?
  Wyłączając polskie stronki, bo to akurat wiadomo, dojebać reklam na pizdę i heja w 360p.
  Zagranicznym streamem ani Ace'm nie pogardzę.
  #mecz #stream

 •  

  Bądźmy ze sobą szczerzy, piłka ręczna w Polsce, po prostu kurwa nie istnieje. Orły Wenty to przeszłość, a jedynym promykiem rigczu w tej dyscyplinie w naszym kraju, jest Holender.
  To co udało się chłopom osiągnąć, już jest wynikiem ponad wszelkie oczekiwania i za to brawa. Mecz z Hiszpanami narobił smaku, ale chyba nikt się nie łudził, że reprezentacja, która jeszcze niespełna dwa lata temu remisowała z Kosowem, teraz nagle wbije się do fazy finałowej.

  #pilkareczna
  pokaż całość

  •  

   @RatedR
   @Jaromiarzmiarjaru
   @carlota7 a, nie śledze na bierząco. Masakra jak ten czas leci. Dziwie się że ze światowego top 3 spadliśmy tak nisko, że ci starzy czołowi zawodnicy nie zdołali wtrenować nowych. Ale u nas w Polsce liczy się tylko piłka nożna i pewnie przez brak odpowiedniego finansowania pozostałych sportów tak się stało

  •  

   @KapiBara1337:
   Ze światowym top 3, to bym odrobinę polemizował. Na tamten czas, żelazną trójcę stanowili Duńczycy, Chorwaci i Francuzi. O ambitnych Hiszpanach czy innych skandynawskich lub bałkańskich przebłyskach nie wspominając.
   Na okres świetności polskich szczypiornistów, uważam że top 5 jest jak najbardziej uczciwe i to z zaznaczeniem, że niemiecka piłka ręczna zaliczyła dołek.
   Obecny stan PR nie dziwi ani trochę, ta dyscyplina w Polsce (jak wyżej) po prostu nie istnieje. Trafiło nam się złote pokolenie, takie (można nawet powiedzieć, że) samograje, bo podstaw do szkolenia młodzieży w Polsce, po prostu nie ma. Nawet nasza liga leży i kwiczy, a jakby nie Bertus Servaas to nawet w LM dostawalibyśmy po dupsku.
   Jak po RIO kolejni kluczowi zawodnicy zaczęli rezygnować, wiedziałem, że w tym kraju, oznacza to koniec wysokiego poziomu piłki ręcznej na dłuuugie lata.
   Bolało jak skurwysyn. Jednego dnia, o 2 w nocy oglądasz zmagania szczypiornistów w półfinale igrzysk i drzesz mordę tak bardzo, że budzisz domowników, by po chwili dowiedzieć się, że ten piękny długi sen dobiega końca.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (5)

 •  

  Ja pierdole, ale nostalgiczny kopniak w szczękę (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  Jak tak oglądałem, to aż mi się przypomniało jak za gówniaka oglądało się wyczyny Larusso, później samemu uczęszczało na lekcje karate i jeździło na zawody.
  Ale nawet bez uwielbienia dla Karate Kid, bardzo przyjemny serial.
  #cobrakai #netflix

  źródło: static.displate.com

 •  

  Kiciński chce mnie zniechęcić do oczekiwania na mejla od aliagca.com
  Minęły już 72 godziny, ale nadal wierzę.
  #albicla

  źródło: mejlllllllllllllllllllllll.png

 •  

  W kościach czuję, że Milik zaliczy wejście smoka.
  Ale jestem lekko pijany, więc może bredzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #pilkanozna #milik

  +: robertx, I..n +3 innych
 •  

  Kurwa ludzie, przecież tu nic nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #xepo

  źródło: Beztytułu.png

 •  

  Już się panowie ładnie popisali, to teraz wisienka na torcie, oczekiwanie.
  Jutro, pojutrze, w przyszłym tygodniu, w przyszłym miesiącu, za rok? Kiedy nastąpi pobudka o 6 rano?
  Z cyberprzestępstwami już tak jest, nawet na gołym IP, że od złożenia zawiadomienia do wjazdu, trochę czasu mija.
  Nie odetchniecie pełną piersią za tydzień.
  "Szósta w ciszy ale żyję pełnią życia, to było mi pisane, abym mógł o tym napisać"
  PDW.

  #albicla
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika RatedR

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.