•  

  #irlandia: Świetna pogoda pojechaliśmy na plażę. Przed wjazdem stała Garda i każdego sprawdzała skąd przyjechał i widocznie skutecznie bo nie widziałem żadnych żółtych blach. Do tego drugi radiowóz patrolował po plaży. Tak to mi się podoba, gonić tych z NI.

  •  

   A to nie było tak, że od początku nie mogli się pałętać, ale nikt nie mógł im zabronić przyjechania do ich "holiday home" gdzieś na zachodnim wybrzeżu?

  •  

   @Garcia: Miło, że pytasz! Niestety, jak widać, nie bardzo - mam parę draftów i "praktycznych" tematów, o których chciałbym napisać (przedszkole / szkoła, uzyskiwanie obywatelstwa Irlandzkiego, zakup mieszkania w PL "z" Irlandii, aktualizacja kosztów życia i parę innych), ale brakuje mi czasu, żeby się tym zająć i zrobić porządnie (a po łebkach nie chcę ;-) ). Bloga nie zamykam, obiecuję sobie jeszcze do nieigo wrócić, ale póki co jest "zaparkowany". Natomiast cału czas odpisuję na komentarze i pytania z formularza kontaktowego - chociaż tyle ;-) pokaż całość

   +: Garcia
  • więcej komentarzy (4)

 •  

  Mirki z #irlandia macie TV license (160 EUR)? Tu jest tak samo l, jak w PL z abonamentem RTV, że płacą chętni? (Pomijam te 2 mld na tvp)

  •  

   @coolkill: @ra_s: Nie mam TV, więc jak pierwszy raz napisali, to wysłałem oświadczenie. Jak drugi raz wysłali (rok później), to grzecznie napisałem, że deklarowałem już brak TV i że dam im znać, jeśli coś się zmieni. Od tamtej pory ignoruję listy. Był raz czy dwa kontroler, otworzyłem drzwi, pokazałem, ze TV nie ma i tyle. Ostatni raz byli chyba 2 lata temu.

  • więcej komentarzy (4)

 •  

  15 lat temu miał miejsce jeden z najlepszych meczy, jakie przyszło mi oglądać. Finał Ligi Mistrzów w Stambule Liverpool - Milan.
  To była środa, 20:45. Oglądałem razem z ojcem i dziadkiem. Dziadek wolał Milan, ojciec Liverpool, a 15 letniemu chłopakowi było to wszystko jedno. Ważne, żeby to nie było nudne 0:0!
  Po pierwszej połowie doskonale pamiętam jak do ojca zadzwonił jakiś kolega i rozmawiali. Ojciec stwierdził, że chyba jednak idzie spać bo tu już jest po zawodach, ale obejrzy jeszcze kawałek drugiej połowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Obejrzeliśmy w trójkę nie tylko kawałek drugiej połowy, ale też dogrywkę i karne, które przeszły do historii!
  Minęło 15 lat, a ja dalej pamiętam jak podskakiwałem z ekscytacji na fotelu, kiedy najpierw Gerrard, a potem Smicer strzelali bramki. Pamiętam jak zerwałem się z fotela kiedy Dida obronił strzał Xabiego Alonso, a potem podskoczyłem z emocji, kiedy dobił i Dida był bez szans. Pamiętam jak razem z Shevchenką złapałem się za głowę, bo przecież Dudek nie miał prawa w 118 minucie obronić tej dobitki z jednego metra! (。◕‿‿◕。)
  O karnych nie będę pisał, bo to trzeba obejrzeć!

  #pilkanozna #feels #nostalgia #golgif #milan #liverpool
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Regis86

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.