•  

  @Herbatlinka
  Dorabiasz, czy ktoś się podszywa ?

  #logikarozowychpaskow
  #zalejherbatlinke

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: Screenshot_20190813-172102.png

 •  

  Mirki, jakoś tak mnie naszło na wspominki :-), kilka lat temu, na studiach miałem ciekawy przykład różowego. Mieszkaliśmy razem na stancji. Byliśmy ze sobą ponad rok, układało się nawet nieźle. Ja w tym czasie grałem sporo w WoWa ( warlock here) jednak nie był to jakiś straszny nalóg- najpierw obowiązki a później przyjemności. Różowa na początku podchodziła do tego sceptycznie. Ja jednak zrobiłem najgorsze, co mogłem zrobić tj . Namówiłem ja, żeby zrobiła swoją postać i spróbowała. Wsiąkła całkowicie. W parę tygodni wyexpila do 70 lvl ( warth od tej lich King) druida healera. Zaczęły się rajdy 25 osób. Oba nie miała swojego kompa więc cały dzień siedziała na moim. W rezultacie zawaliła semestr, przestała o siebie dbać, potrafiła się przez 2 dni nie myć, kłaść się spać o 5 rano, wstać o 12 i od razu siadać do WoWa. Jakoś właśnie zaczęły się ferie, grała coraz więcej, ja się więc wkurwiłem i pojechałem na tydzień do rodzinnego domu. Zwykle do mnie dzwoniła kilka razy dziennie, a kiedy wyjechałem to jakoś zero kontaktu z jej strony, kiedy ja dzwoniłem, to mnie odrzucała, albo łapała mnie poczta. Ja głupi myślałem, że się i coś obraziła, a nie lubię takich niejasnych sytuacji, więc wsiadłem w auto i pojechałem na stancje wyjaśnić sprawę 100 km w jedną stronę . Na stancji pusto. Oki, przenocowalem, dzwonilem- znów nic. Nie chciałem sam siedzieć, wróciłem do domu.
  Po tygodniu wróciłem na stancje, różowa już siedziała na mieszkaniu, pytam jej co robiła, mówi, że siedziała i się nudziła, a nie odbierała bo się obraziła, że pojechałem. To ja mówię jej otwarcie, że byłem i jej nie bylo. Ona łzy w oczach i tłumaczy, że nie chciała mi nic mówić,ale w tym czasie była w Poznaniu, bo jej koleżanka, która wcześniej mieszkalal na jej osiedlu zachorowała na raka, ma chemię, wypadku jej włosy i za pośrednictwem fejsa skontaktowała się i prosiła , żeby ją odwiedziła, bo już nie daje psychicznie rady, a nie ma w nikim wsparcia. Mowila też ,że nie chciala mi tego mówić, bo to też było dla niej trudne. Ja przyjąłem to wyjaśnienie i jakoś minęły kolejne tygodnie.
  Po jakimś czasie potrzebowałem coś zgrać na pendrive na studia, nie mogłem go znaleźć , znalazłem w szufladzie mojej, wsadziłem go do kompa, a tam zdjęcia jakiegoś gościa, najlepsze jest to, że nie żaden Chad, a taka lekko utyła spierdolina, a foty chyba z obowiązkowej służby wojskowej. Dało do myślenia, ale narazie tematu nie podejmuje, nie chce nic robić na gorąco. Jak moja usiadła do WoWa wieczorem w przedpokoju przegląd jej torebki- w portfelu bilet PKP do Katowic, datowany na ten czas, gdzie niby miała być w Poznaniu u chorej koleżanki.
  Od razu temat podjęty, bez słuchania wyjaśnień oświadczyłem, że ja jutro idę na uczelnię i jak wrocę to ma jej już nie być w chacie, płacz, kłamstwa itp.

  Kończąc ten długi wpis... Okazało się, wiem to od jej "przyjaciółki", że w swojej gildii w Wowie poznała gościa , razem grali itp. jak ja wyjechałem, to pojechała się do niego pieprzyć.

  Jakim trzeba być podudziem, żeby wciskać komuś, że się było u śmiertelnie chorej koleżanki, kiedy pojechało się poskakać na bolcu gościa, którym się grało razem w grę :-)

  #zwiazki i #zdrada #logikarozowychpaskow wtedy trochę #przegryw

  Ktoś dotrwał do końca

  Sorry za brak spójności, trochę po alko wzięło mnie na wspomnienia :-)
  pokaż całość

 •  

  @sarmatawkapciach: kurwa, chłopie pokonaj raczysko i zapraszam do siebie na degustacje domowego piwka i naleweczki od dziadka, jak mąż siłę i czas to zapraszam również z lokatorem, ale wolałbym Cię gościć samego. Po twoim podejściu do tematu już widać, że walkę wygrales, ciągniesz to, żeby rakulcowi siary nie zrobić, że tak szybko odpuścił ?

 •  

  Mirki i Mirabelki, pijcie ze mną kompot. Dziś o godzinie 2.30 przyszła na świat moja córeczka Zosia, Zosia ma 58cm i waży 3400 gram. Jestem po raz drugi szczęśliwym tatusiem.
  #chwalesie #dzieci

 •  

  Dzień dobry, miłej niedzieli życzę

  +: Cronox
 •  

  Zdjęcie zrobione wczoraj, 19 wrzesnia, temperatura 30 stopni a w Actionie już święta xD

 •  

  Wychodząc z młodym na plac zabaw dostaje szału. Młody ma 1,5 roku, dla niego najwiekszą atrakcją jest zjeżdżanie na zjezdzalni, sypanie piachu na siedzisko od huśtawki, robienie babek z piasku i sprawdzanie, czy od ostatniego razu smak piasku się polepszył. Za blokiem mamy taki standardowy plac zabaw. Jak jesteśmy sami, albo są inne dzieci z ojcami to jest luzik, jakoś staruszkowie starają się ogarniać te dzieci, cyrk zaczyna się jak z gówniakiem wyjdzie karyna, albo babcia... Karyna napie$dala przez telefon z koleżankami o tipsach, okresach i innym babskim gównie, a w tym czasie ich bachory oczywisce robią swoje. Ostatnio jeden prawie zepchnął mojego ze zjezdzalni bo musiał zjechać pierwszy, biorę mojego więc do piaskownicy, gowniak, biegnie za nami znów mojemu wyrywa z ręki wiaderko, gdzie mój nie pójdzie to tamten za nim, tzn. mój w kierunku huśtawki, (tamten oczywiście starszy 2x) myk i na huśtawkę byle przed moim zdażyc. Robi się z tego kuriozalna sytuacja, bo na tym obsranym placu, niezależnie jaki moj syn obierze azymut to ten dzieciak biegnie, żeby być tam pierwszy i to zająć. Stara oczywiście siedzi pierd.li przez telefon i ma wszystko w dupie. Jak jej się zwróci uwagę to zdziwiona "bo wie pan
  brajan taki ruchliwy" Zamiast odpoczywać na świeżym powietrzu to się niepotrzebnie wkur.ia

  Przesadzam mirki?
  pokaż całość

  +: E..............n, Cronox
 •  

  #samochod #elektryka #golf
  Mam problem, sprzedaje samochod, chciałem zmienić radio na inne, podłączyłem je, wszystko dzialalo, nie chciało mi się odłączać akumulatora, przy wkładaniu radia w szufladę prawdopodobnie zrobiło się zwarcie i radio przestało dostawać prad, bezpieczniki są cale, jak to szybko usunąć :-) totalnie nie znam się na elektryce :-)

  +: Cronox

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Req8628

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)