•  

  monitor 'g-sync compatible' smużyło przy ruszaniu myszką na pulpicie, okazało się że włączenie 'g-sync' na 'fullscreen' zamiast 'window app cośtam' pomogło
  jednak w grach podczas ładowania gry widać podobny efekt bez ruszania myszką, ilość klatek na sekundę skacze (powiedzmy między 50 a 140 ale skoki są ogromne i szybkie) i obraz smuży (raczej mało zauważalne, jakby zmienia się jasność/kontrast) podczas gry wszystko działa prawidłowo lub tego nie zauważam ale nawet jeśli nie zauważam to oczy się psują
  co może być tego przyczyną? wyłączenie FreeSync usuwa usuwa ten efekt smużenia bo synchronizacja znika
  gdzieś powinienem ustawić 'limitowanie klatek na sekundę czy coś?
  #pcmasterrace #monitory
  pokaż całość

 •  

  Serdeczny duj w chupe #epicgames i twórcom #metroexodus za mozliwosc a raczej jej brak pogrania offline. Internetu nie będę miał do wtorku, chciałem przez weekend pograć, a tu doopa. Środkowy palec od twórców i wydawcy, nie masz neta - nie ma grania.

  #zalesie #pcmasterrace fail

  +: Nedkely
 •  

  ej ziomy czyli 4690K i GTX970 to za słaby sprzęt na H265 skoro minimalnie widać przycięcia? ;_;

  #pcmasterrace #filmy #torrent #torrenty #kartygraficzne #procesory

  •  

   @NashBridges: '

   Intel 6th-generation ‘Skylake’ Core processors or newer
   AMD 6th-generation ‘Carizzo’ APUs or newer
   AMD ‘Fiji’ GPUs (Radeon R9 Fury/Fury X/Nano) or newer
   Nvidia GM206 GPUs (GeForce GTX 960/950) or newer
   Other Nvidia GeForce GTX 900 series GPUs have partial HEVC hardware decoding support
   Qualcomm Snapdragon 805/615/410/208 SoCs or newer. Support ranges from 720p decoding on low-end parts to 4K playback on high-end parts.
   Nvidia Tegra X1 SoCs or newer
   Samsung Exynos 5 Octa 5430 SoCs or newer
   Apple A8 SoCs or newer
   Some MediaTek SoCs from mid-2014 onwards


   '
   Czesciowe wsparcie podobno masz, ale co to dokładnie znaczy to nie wiem, sprobuj z mplayer classic albo vlc
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (3)

 •  

  #komputery #pcmasterrace #gry #monitory

  Używa ktoś monitora 32'' do gier? Da się na takiej krowie komfortowo grać, np w strzelanki? Chciałem sobie kupić taki, ale nie wiem czy taka wielkość nie odbiera przyjemności z gry. Obecnie mam 24''.

 •  

  Postanowiłem przekleić swój post dla tego aby zapytać o spojrzenie na problem większej ilości osób. Post z jakiegoś tam wątku o toksycznych, pogubionych kobietach. Tylko użytkownik @Oklasky wkleił post mówiący o tym że kobiety NIE PRZYJMUJĄ tego że są toksyczne/że zachowują się tak. Oto moje 3 grosze a zarazem pytanie, chce powiedzieć że pytam poważnie.

  Czyli różowe, jeszcze raz o co mi chodzi: że będziecie się zarzekać że nie (bo nie przyjmujecie że tak jest, nie chcecie patrzeć się tam), ale zrobicie i tak. Czy faceci tak robią? No ci którzy biorą sobie niekonfliktową żonę żeby zdradzać ja kiedy ich najdzie ochota z modelkami, tak rozumiem odwrotna sytuację. Problemem pozostaje % ogółu płci który tak robi no i o to jest pytanie:

  przekleje jeden screen z tego artykułu który jest jego meritum:

  A tutaj prywatny wybór autora:

  In the end, I rather be seen as a side dick to a girl than a stable provider because then I will experience no hidden deceit in believing she loves me while fooling around behind my back. In other words, I choose truth over love, because I know that if a woman has targeted me for marriage, it won’t necessarily be my idea of what a marriage should be.

  Tylko zastanawia mnie, on nie chce mieć dzieci?
  Kurwa ja pierdole, laski na pewno też mają takie rozkminy, gdzie są fajni faceci.
  Tylko że ten tekst pisze, że one nie wiążą się z nimi jak każdy normalny człowiek, tylko używają jednego do jednego a drugiego do drugiego celu, jednemu z nich nie mówiąc. Te suki po prostu wykorzystują jeśli jesteś nie uwazny\nie zakochany\blednie wychowany. Czyli co teraz jak coraz więcej mężczyzn jest wychowywanych przez kobiety , to będą miały w tym skurwieniu raj jak nigdy wcześniej?

  #zwiazki #rozowepaski no i taguje ale z przymrużeniem oka (patrz nizej) #redpill #niebieskiepaski #seks #biologia #przegryw #pytanie

  Aha proszę odnosić się do dyskusji, posty nie na temat, zacytuję - żeby było widać co było napisane, ale skasuje żeby nie powodować gównoburzy.
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 1552412633036.png

  •  

   @nowylogin234: > Post z jakiegoś tam wątku o toksycznych, pogubionych kobietach
   AWALT. jeśli wierzysz w jednorożce czytając redpilla to słabo z Twojej strony.

   post mówiący o tym że kobiety NIE PRZYJMUJĄ tego że są toksyczne/że zachowują się tak. Oto moje 3 grosze a zarazem pytanie, chce powiedzieć że pytam poważnie.
   Słowo klucz solipsyzm. esencja postu (rooshv-a)
   "Women want to feel attraction to a man but she also wants to exercise all the options that modern feminism allows her. "
   PS. przeczytaj to co wysyłasz następnym razem , nie da się tego czytać, zjadasz słowa najprawdopodobniej.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (2)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Roman_Polanski

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)