•  

  Witam,
  Wyczytałem, że pod tym tagiem mogę dostać odpowiedzi. Zakupiłem Assetto Corse dosłownie parę godzin temu i tu moje pytanie. Czy mogę dołączyć do ligi? Mogę powiedzieć, że pare lat temu ścigałem się w rFactor, a po krótkiej przerwie przerzuciłem się na gry rajdowe (RBR, Dirt Rally , 4). Poradzę sobie? Narazie chciałbym uczestniczyć w treningach, by zobaczyć jak będę wypadał, ale decyzja należy do was. :)
  #acleague
  pokaż całość

  •  

   @TheSznikers: uuu sorry, ze ci klientow odstraszam.

  •  

   @Roskoe: dołączaj śmiało! Zawodników jest obecnie zapisana ponad setka, będą wyścigi na dwa serwery po 30+ osób, albo i trzeci jeśli frekwencja dopisze. Umiejętności różne - na pewno będzie z kim walczyć. Pamiętaj, że do startu jest wymagane DLC Ready To Race i dodatkowe aplikacje - zapoznaj się z wymaganiami i regulaminem na acleague.pl - sporo rzeczy jest do ogarnięcia przed startem.
   Jeśli chcesz wcześniej sprawdzić jak wypadasz - trenować zawsze możesz na singlu i porównać swoje czasy z wynikami z serwera (pamiętaj o ustawieniu sobie takich samych warunków pogodowych i przyczepności, to potrafi zrobić różnicę nawet kilku sekund).
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (5)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Roskoe

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi Roskoe

Osiągnięcia (1)