Rzao Paulo Sekondo po prostu

 •  

  Wy też tak macie z najnowszego airdropu na coinbase, że macie earned ale nie dodało wam do konta?
  #kryptowaluty #airdrop

 •  

  Na głównej jest znalezisko o "polskim zabójcy covid" czyli spirytusie. Rozgorzała dyskusja na temat cen polskiego spirytusu w USA i faktu że jest o wiele tanszy niz w PL. To teraz patrzcie na to:
  W Chinach 0.5 polskiego spirytusu kosztuje 11 zl w cene wliczone są podatki i darmowa wysylka. Juz nawet nie wspominam o kosztach transportu z PL do Chin, zysku producenta, hurtownika i sprzedawcy.
  W komentarzach pokarze screenshotu cen innych alkoholi z PL w Chinach
  Tradycyjnie przypominam o subskrybowaniu kanału YouTube To są Chiny jiz wkrotce opulikujemy nastepny film z naszej serii o ofercie chinskich sklepow.
  #tosachiny #podatki #alkohol
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: Screenshot_2021-02-26-15-26-42-225_com.taobao.taobao.jpg

 •  

  Pompa była genialna. Udało mi się wyśledzić serwer, który rozsyłał wiadomości do innych. Bot kupił praktycznie na samym starcie pompy, zaraz po prepumpie po 0.00003999 btc. Nie chciałem być greedy, chociaż wiedziałem, że to będzie gigantyczna pompa i ustawiłem 25% profitu. Oczywiście bez problemu zainkasowałem profit a największą wartością coina było 0.0001 btc więc mogłem mieć 150% profitu. Na następnej takiej pompie wychodzę za nie mniej niż 50%. Pozdro. Jak ktoś chce link do serwera to pisać na pw.
  #kryptowaluty
  pokaż całość

  źródło: NXS_21.02.2021.png

 •  

  Ogólnie to może większość tego nie rozumie, ale to co zrobił Daniel to jest mocny cios dla Krzysia R. gość stara się na każdym kroku pokazywać swój profesjonalizm i doświadczenie w biznesie.
  Tymczasem Menel z Torunia publikuje sobie rozmowy z nim, które mocno go kompromitują. Gdyby to były rozmowy z Wojtkiem czy Boxdelem to nikt by się tym nawet nie przejął, ale on zbudował sobie wizerunek, który może zburzyć w sekundę. To tak jakby Krzysztof Bosak został przyłapany na publicznej wzajemnej masturbacji z Robertem Winnickim, a jego żona przyłapana na wyjeździe do kliniki aborcyjnej w Czechach i powrocie bez brzuszka.

  "cichcem wykupiłem polisę",
  "zadzwoń plz"
  "ja pier... zobaczyłem filmik z tego to się autentycznie popłakałem" ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jest w stylu Boxdela i Wojtka przyznajcie ;)

  Do tego, główny inwestor tej federacji zajmuje się ogarnianiem biletów dla znajomych Grubasa. No tak Boxdel był zajęty szukaniem klauna w lesie i wierceniem na boki tyłeczkiem na języku Krasuli ( ͡° ͜ʖ ͡°) do czysta Marcinek DO CZYSTA.

  Zdradza Danielowi informacje na temat rozmowy z innymi inwestorami na temat Rafonixa i tego, że on jako K.Rozpara nie wyraża zgody na udział Rafonixa w galach. To również podobne do Boxdela, on jest właśnie takim plotkarzem.
  Jak np. zarzucił Wardędze, że ten chwalił się lepszym hotelem. Mimo, że usłyszał piątą wodę po kisielu ( wynika, że ktoś gadał z Sylwestrem, później ta osoba weszła do sali gdzie było 30 osób i wszystkim to opowiedziała, a boxdel usłyszał to od osoby, która na tej sali siedziała i słuchała).

  #famemma
  #rafonix
  #patostreamy
  #danielmagical
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika RzaoPaulo

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.