•  

  Mirki, jaki hosting poczty polecacie (transfer poczty firmowej)? Imap, min. 300 skrzynek, min. 2GB na skrzynkę albo 1TB do dowolnego podziału na wszystkie. Możliwość tworzenia aliasów. Musi być jak najlepsza opcja antyspamowa. Musi obsługiwać wiele domen oraz mieć własnego klienta www.

  #hosting #mail

  •  

   @SATA_6: Oferta nazwa.pl i serwery linii CloudMail to rozwiązanie dla Ciebie. Dokładnie polecamy serwer CloudMail Pro z dodatkowym 1TB przestrzeni dyskowej. Jest to serwer przeznaczony wyłącznie do wykorzystania jako serwer poczty elektronicznej. Na serwerze o pojemności 2 TB (CloudMail Pro + 1TB dysku) można założyć 400 kont e-mail o pojemności 5 GB każde. Usługa jest świadczona w technologii cloudhostingu, zapewniając tym samym bezawaryjną pracę i najwyższe bezpieczeństwo danych.

   Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą https://www.nazwa.pl/poczta/

   Świadczymy oczywiście całodobowe wsparcie techniczne dla naszych użytkowników przez e-mail (kontakt@nazwa.pl) i telefon (22 454 48 10 / 801 33 22 33). W przypadku szybkich pytań - możesz się z nami kontaktować przez wykop.pl (przez prywatną wiadomość).
   pokaż całość

  •  

   @SATA_6: zenbox, a jak coś bardziej korporacyjnego do exchange lib gsuite

  • więcej komentarzy (3)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika SATA_6

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)