Mirek Bojowy klasy "Pomarańczka"

 •  

  Dowód na to, że Kononowicz jest komunistycznym chuj**!
  W ostatnim orędziu bożym mówił, że Milicja była lepsza od Policji. Bo zabijała bandytów, a nie ludzi okuratnych i, że to dobrze. Warmianin był w Solidarności w PRL, a bandytami byli Solidarnościowcy.
  #kononowicz #patostreamy

 •  

  dziękuje pewnemu mirkowi za dolaczenie sie do akcji ( ͡º ͜ʖ͡º) w komentarzach reszta
  #bekazrezerwy #bekazwojska #wojsko #bekazpodludzi

  źródło: i.imgur.com

  •  

   @idefikx: Beka w rzeczy samej, ale... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jak człowiek to czyta, to widzi gołym okiem, jaką krzywdę wyrządziła komuna wielu Polakom. Widać w tych wpisach tęsknotę za jakimś buciorem na karku, który systemowo "prostuje" jednostki uznane za nieprawidłowe, który coś z obywatelem "robi", "przerabia" go, co prawda wbrew jego woli, ale oczywiście dla jego dobra, więc na pewno słusznie. Do tego jest w tym wszystkim jakaś duma, że to akurat na karku Janusza był ten bucior i to ten bucior nauczył Janusza żyć. Bo... co? Bo Janusz bez rozwiązania systemowego sam by sobie nie poradził? Przepadłby na dnie, ale przyszedł towarzysz Kapitan Państwo i go uratował przed nim samym? Trochę to śmieszne, kiedy mówimy o samodzielności... xD Największy problem jest jednak w tym, że ten Janusz stawi się w lokalu wyborczym. I zagłosuje. Pytanie na kogo? Na opcję, która mówi "obywatelu, nie będziemy ci utrudniać życia, jesteś wolnym człowiekiem"? No raczej nie. Raczej na opcję, która powie "obywatelu, daj rękę, my cię poprowadzimy, bo sam się jeszcze zgubisz, jeszcze sobie narobisz kłopotów, daj, daj, nie bój się, to dla twojego dobra...". pokaż całość

  • więcej komentarzy (28)

 •  

  Dzięki temu jak wychowali mnie rodzice całe wolne dni spędzam samotnie. Wychwano mnie na nudziarza bez osobowości.
  Ile fajnych dziewczyn się za mną ogląda, a ja muszę je zlewać. Po 10 sekundach rozmowy dziewczyna widzi że ma do czynienia z bezbarwnym śmieciem i dzwoni po śmieciarkę.

  I co mi z wyglądu? Co mi z 185 wzrostu? Z tego właśnie powodu nie mam koleżanek. Jak ktoś nie ma koleżanek, to dziewczyny też nie będzie miał. Czuje taką nienawiść do siebie. Zdarzało się że obce dziewczyny same zagadywały. I co? No musiałem je zlać. Nie chce by się przekonały jakim jestem nudziarzem.

  Nudni ludzie nie mają koleżanek.

  Od 11/12 roku życia pasjonuje się chemią. Kiedy inni spotykali się ze znajomymi i mieli dziewczyny, ja siedziałem w składziku i robiłem metaliczny sód. Osoby z ciekawym charakterem nie mają pasji bo ich nie potrzebują. Mają pełno zajęć ze znajomymi i dziewczynami.

  Pasja to jakiś mechanizm obronny przed brakiem drugiej osoby. To jednak zawsze działać nie będzie.
  Kiedy widzę że jakaś się za mną ogląda, to czuje nienawiść. Wiem że gdyby przekaonała się jaki nudny jestem, to by mnie zlała. Przed takimi jak ja udają cnotki. Nie potrafią się wyluzować.

  Ostatnio widzieliście część mojej piwnicy. Teraz pokaże wam ją od drugiej strony.

  #przegryw #foreveralone #samotnosc #feels #pasja #chemia #piwnica #nienawisc #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #karyna #pokazpokoj #nudzimisie
  pokaż całość

  •  

   Osoby z ciekawym charakterem nie mają pasji bo ich nie potrzebują.

   @Muodyhuopiec1919: Skoro nie pasje czy zainteresowania i wynikający z nich światopogląd tworzą ciekawy charakter, to co go według Ciebie tworzy? To właśnie pasjonaci, ideowcy, ludzie kochający to co robią są uznawani za naprawdę ciekawych. Dlatego, bo znają swój cel w życiu, dążą do niego, a sukcesy i porażki w trakcie tego dążenia dostarczają im nowych obserwacji, historii do opowiedzenia, często także nowego spojrzenia na pewne rzeczy. Pasja pozwala też dotrzeć w miejsca, do których w innym przypadku by się nie dotarło, poznać ludzi, których w innym przypadku by się nie poznało i... znów - nowe obserwacje, historie, spostrzeżenia, kolejne cegiełki do budowania swojego wizerunku ciekawego człowieka. pokaż całość

  • więcej komentarzy (63)

 •  

  Naprawdę dziwnie i smutno się dla mnie zrobiło po zobaczeniu dziesiątek pustych butelek po rozpuszczalniku. Właśnie się dowiedzieliśmy na czym polegają majorskie nitrospacery. Major kitra się gdzieś po lasach za cmentarzem i w samotności inhaluje rozpuszczalnikiem. Potem kładzie się na ziemi, ma halucynacje, gada do siebie i bóg wie, do czego tam jeszcze dochodzi. Wydaje mi się, że nawet bym nie chciał tego widzieć. Ugułem go chwalą i nawet nie jest złym człowiekiem, przykro mi dla niego.
  #kononowicz #patostreamy
  pokaż całość

  •  

   @dizel81: Problem w tym, że Major nie znajdzie tej pracy NIGDZIE. Nie istnieje żadne stanowisko, na którym Wojtek mógłby pracować, nawet jeśli byłaby to najprostsza robota jaką można sobie wyobrazić. Magazyn, budowa czy jakieś prace porządkowe? Nic z tych rzeczy. Wszyscy widzieliśmy, jak wyglądało odśnieżane terenu przed Belwederem - zero jakiejkolwiek koordynacji ruchowej, sztywne kolana i srogie zmęczenie po paru ruchach łopatą. Jakieś stróżowanie? Nawet jeśli miałoby to być pro forma, bo ubezpieczyciel wymaga, to nadal spory problem stanowi przeszłość Majora. My wiemy, że Wojtek raczej nie ma kolegów bandyckich, niebożych, ale pracodawca tego nie wie. Prędzej założy, że skoro gość siedział, do tego widać, że menelik, to pewnie jednak tych kumpli ma i pod taką pieczą to "ochraniany" teren zostanie oskubany do gołej ziemi. Ponadto ten facet to mentalna ruina. Wątpię, aby zrozumiał polecenie przełożonego, miał jakieś poczucie obowiązku, ewentualnie umiał jakoś dogadać się z innymi pracownikami (co jest czasem niezbędne nawet przy najprostszej pracy). pokaż całość

  • więcej komentarzy (25)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika SP_Alfa_Kilo

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.