•  

  PUBG. Gram od niedawna. Mam taki problem:

  Stoję w oknie, albo za rogiem budynku, wybiegający przeciwnik strzela do mnie tak, jakby widział mnie dużo wcześniej niż ja jego. Gdy przeglądam powtórkę i death cam to faktycznie wygląda to tak, jakby gość widział mnie jakieś 2 sekundy przed tym, jak ja dostrzegam jego. Ja natomiast stoję nieruchomo i reaguję "z lagiem".

  Grając zupełnie nie tak to wygląda, zaczynam strzelać niemal natychmiast, gdy widzę wroga. Czy to jest jakiś bug? Sprzętowo wszystko jest ok, gra utrzymuje +100 fps. Kompletnie tego nie rozumiem, a jest to nagminne, nie wierzę, że każdy jeden przeciwnik strzela prefire'm nawet nie spodziewając się mnie tam, gdzie akurat jestem.

  #pubg
  pokaż całość

  +: Freakz
  •  

   @arkozy: Wszystko very low. Sprzęt mam raczej porządny, sety pościągałem z reddita. Jeszcze testuję, ale odnoszę wrażenie, że problem zniknął jak wyłączyłem death cam. Muszę to zweryfikować trafiając znowu na analogiczną sytuację.

  •  

   @xza: Tak, tylko tutaj wygląda to tak, że z mojej perspektywy typ wybiega zza rogu już we mnie strzelając, a z jego perspektywy wygląda to tak, jakbym stał i czekał. To nie to samo co efekt, o którym piszesz.To jak jakiś lag.

   @Roman_Polanski: Gdzie jest opcja pingu? Nie mogę znaleźć.

  • więcej komentarzy (7)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika samFTW

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)