•  

  The Music of Red Dead Redemption 2: Original Soundtrack już dostępne na Apple Music, TIDAL oraz Spotify.

  1. Unshaken - D'Angelo
  2. Moonlight - Daniel Lanois, Daryl Johnson, Joseph Maize, Darryl Hatcher & Rhiannon Giddens
  3. That's the Way It Is - Daniel Lanois
  4. Mountain Finale - Daniel Lanois
  5. Crash of Worlds - Rocco DeLuca
  6. Cruel World - Willie Nelson
  7. Red - Daniel Lanois
  8. Mountain Hymn - Rhiannon Giddens
  9. Mountain Banjo - Rhiannon Giddens
  10. Table Top - Daniel Lanois
  11. Love Come Back - Daniel Lanois
  12. Oh My Lovely - Daniel Lanois
  13. Cruel World - Joshua Homme

  Album towarzyszący The Music of Red Dead Redemption 2: Original Score, komponowany przez Woody’ego Jacksona, będzie dostępny później tego lata.

  #muzyka #muzykazgier #rdr2 #reddeadredemption #ps4 #xboxone
  pokaż całość

  źródło: IMG_20190712_183111.jpg

 •  

  Przeszedłem wczoraj Detroit i generalnie bardzo mi się podobało ale kilka rzeczy mi się nie zgadza.

  pokaż spoiler w końcówce Connorem defektem wpadłem na drugiego Connora z Hankiem jako zakładnikiem. Po krótkiej szamotaninie Hank musiał wytypować, który Connor jest który ( ͡° ͜ʖ ͡°) i zaczął zadawać osobiste pytania. W tym o swojego syna. I tu ok, wiedziałem jak ma na imię i że nie żyje (zdjęcie w kuchni, rozmowa z Hankiem na placu zabaw) ale nigdzie nie było o tym w jaki sposób umarł (Hank jakby chciał o tym rozmawiać ale się rozmyślił w jednej scenie). Tymczasem Connor wyrecytował cały szczegółowy życiorys jego syna. Przez chwilę myślałem nawet, że to fake Connor się zagalopował i dostanie kulkę w łeb ale nie.


  pokaż spoiler Kolejna sprawa to te żetony z diodą. Dlaczego część androidów je sobie wydłubywała a część nie? Nawet tych już wolnych? Do tego Alice, która od początku gry była bez diody. Myślałem, że to tak specjalnie, żeby dziecięce androidy nie wiedziały, że są androidami ale pod koniec gry spotykamy inną dziewczynkę wyglądającą jak Alice ale z diodą. W ogóle mam wrażenie, że początkowo to miała być normalna żywa dziewczynka ale jej ewentualna śmierć to zbyt ciężki temat jak na grę, więc dali robo-dziewczynkę (niech ginie ( ͡° ͜ʖ ͡°)), bo to jednak nie to samo - pomimo całej wymowy gry przekazywanej nam od początku do jej końca, że androidy = ludzie.


  pokaż spoiler No i jeszcze to nawracanie przez Marcusa. Najpierw przez dotyk a potem to już w ogóle na odległość. Coś łatwo było złamać te androidy.


  Poza tym spoko. Trochę sceptycznie podchodziłem do tego mając doświadczenia z "grami" od Telltale ale tak naprawdę nie ma porównania. Tutaj wybory faktycznie coś znaczą a nie "X to zapamięta" XD

  #detroitbecomehuman #ps4 #gry
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Sawoy

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)