Lubię gryfy.

 •  

  Decyzją, której zdecydowanie najbardziej żałowałem podczas przechodzenia dodatków do Wiedźmina 3 było nieprzyjęcie jakiejkolwiek nagrody od Gauntera O'Dima na koniec Serc z Kamienia.

  I wcale nie zrobiłem tego z powodu jakiegoś moralnego wczuwania się w świat gry czy coś. Po prostu byłem przekonany, że skoro O'Dim tak pokrętnie spełnia cudze pragnieniabi jest mistrzem nieuczciwych paktów to biorąc jakąś nagrodę i nam spróbuje jakoś za jej pomocą zaszkodzić i tak naprawdę czego by nie wybrać, zawsze będzie miało to jakiś negatywny efekt i będzie utrudniać rozgrywkę zamiast ułatwiać.

  Ale jakiś czas później postanowiłem sprawdzić w internetach, jak to w sumie jest z tymi nagrodami od niego. I poczułem się jak ostatni frajer, dowiadując się, że to faktycznie są bardzo użyteczne, unikalne przedmioty, a ja jedyne co dostałem to trochę punktów doświadczenia za nieprzyjęcie nagrody ( ͡° ʖ̯ ͡°) a byłaby okazja z tego skorzystać, bo przede mną było jeszcze ogrywanie Krwi i Wina.
  #zalesie #wiedzmin #wiedzmin3
  pokaż całość

  •  

   @Kozikiewicz: Za uratowanie Olgierda są dwa miecze - jeden to opcjonalny srebrny Szkoły Żmii, który znajdujesz w iluzji Lusterka, a drugi to szabla Iris, którą na pewno dostajesz od Olgierda. Pytanie więc tylko kto co lubi i kto co woli bardziej. Mi Olgierda nie szkoda bo to gnojek do kwadratu, ale lubię różne miecze powiesić w Corvo Bianco... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • więcej komentarzy (4)

 •  

  #wiedzmin1 #wiedzmin

  jak to gówno podnieść mam zadanie zbierz 5 płatków białego miuru, nie wytrzymam chyba z tą gównianą mechaniką

  źródło: obraz_2021-06-18_195023.png

  •  

   @LuxEtClamabunt: Punkt umiejętności w zbieranie i rozpoznawanie roślin to podstawa. Punkty rozdajesz podczas medytacji. Jeśli nie masz żadnego to trzeba wbić lvl. Na Podgrodziu możesz polować w nocy na barghesty we wiosce, albo utopce przy chatach i młynie. W dzień albo idź do jaskini związanej z jednym questem od kupca Leuvardeena, gdzie respią się echinopsy, albo idź do krypty związanej z questem od strażnika Mikula gdzie zawsze zrespi się trochę ghuli. Bez znajomości roślin i potworów nie zajedziesz daleko, bo to podstawa, dlatego czytaj książki zielarskie i bestiariusze, choćby kosztowały krocie. Zawsze też zbieraj/kupuj różne alkohole [głównie wódki i mocne destylaty, winka, piwka, miodki olewaj, bo przydają się tylko do upijania niektórych osób]. Jak grasz na trudnym to alchemia to podstawa i ratuje często rzyć.

   Widzę że masz oko Przerazy, to bardzo dobrze bo łatwo przeoczyć jego zebranie. Znajdź książkę o Przerazach i wytwórz eliksir. On da Ci 1 brązowy talent, który rozdasz przy kolejnej medytacji.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (9)

 •  

  Nawet nie polemizujcie z tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #wiedzmin #wiedzmin3 #gry #rozkminy #witcher

  źródło: 1623861819236.jpg

 •  

  Ile wiedźminów występuje w Wiedźminie 3 (z wszystkimi dodatkami)?

  - tych którzy przeszli próbę traw
  - żywych - chociażby przez chwilę w czasie gry

  #wiedzmin3 #zagadka

  źródło: gry-online.pl

  Ile żywych wiedzminów w Wiedzminie 3 - Dziki gon (i dodatki)

  • 2 głosy (2.99%)
   1
  • 0 głosów (0.00%)
   2
  • 1 głos (1.49%)
   3
  • 2 głosy (2.99%)
   4
  • 17 głosów (25.37%)
   5
  • 16 głosów (23.88%)
   6
  • 18 głosów (26.87%)
   7
  • 3 głosy (4.48%)
   8
  • 2 głosy (2.99%)
   9
  • 6 głosów (8.96%)
   10
 •  

  Wgrasz mi jakieś fajne piosenki?
  #gimbynieznajo

  źródło: image.ceneostatic.pl

  •  

   Swoją drogą, te odtwarzacze to była nieźle wyrzucona kasa w błoto za młodu. Człowiek wydał kupę siana by chwilę się polansować w szkole i w sumie prawie się tego nie używało.

   @goferek: Jak tylko zobaczyłam odtwarzacz mp3 u wujka [podobny z Twojego obrazka], to od razu uskładałam sobie na taki sam z kieszonkowego. Nie zliczę ile baterii i słuchawek zajechałam korzystając z mojej pierwszej empetrójki. Do szkoły 30 minut drogi w jedną stronę tramwajem, powrót i potem na trening tyle samo minut w jedną stronę. Nawet do sklepu za rogiem sobie słuchałam muzyki idąc. Jak kupiłam do niej baterie-akumulatorki [wydatek większy ale wychodziło taniej niż gdy kupowałam nowe baterie] to praktycznie non-stop były ładowane na zmianę z tymi używanymi. Słuchawki za to lubiły się ukręcać na kabelku przy samym jacku, więc też była kupowana para za parą. Odtwarzacz używany był niemal codziennie, mimo jedynych 128 megabajtów pamięci, więc nie każdy używał go tylko do lansu. :P

   Swoją drogą mam ten odtwarzacz do dziś i założę się, że jakbym go uruchomiła to by działał bez zarzutu.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (107)

 •  

  #wiedzmin3 #wiedzmin

  Mam rozkmine odnoście zakończenia (jak jakims cudem ktoś go nie zna to uwaga SPOJERY)

  Ulubione zakończenie graczy to gdy Ciri zostaje wiedźminka. Ma to miejsce gdy Geralt zataja informacje na temat tego, że Emhyr ją poszukiwał. Rozumiem dlaczego Wiedźmin nie mówi jej prawdy, ale bądź co bądź postępuje egoistycznie.

  Jeżeli Ciri dowie się o Cesarzu to koniec końców zostaje cesarzową. Znając prawdę - może podjąć decyzję. Czy słuszną czy nie, to nieistotne. Ma do tego pełne prawo, bo Emhyr jest jej biologicznym ojcem, nieistotne co zrobił czy kim był. Kazde dziecko powinno mieć do tego prawo.

  Ja sama jestem za zakończeniem pierwszym tak czy siak bo to w końcu tylko gra, ale dopiero dziś dopadła mnie ta refleksja.
  pokaż całość

  •  

   @zjadacz_Cebuli: Tak, ale posłuchaj jej co mówi w zakończeniu cesarzowej - jak zamierza jechać z Białego Sadu, wraz z wojskiem Nilfgaardu. Ciri wtedy dorosła, dojrzała do pewnych rzeczy o których wcześniej nawet nie miała pojęcia. Ciągle ktoś coś od niej chciał, ciągle to ona była narzędziem. Teraz to się zmieni i to ona zacznie ustawiać świat po swojemu. Dobrze wie że to będzie ciężka praca, zarówno nad państwem jak i nas sobą, ale podejmuje to ryzyko.
   Po śmierci Vesemira Ciri również zrozumiała że nie może wiecznie i zawsze uciekać. Tak samo jak w końcu stawiła czoła Gonowi, tak samo zamierza stawić czoła temu. To dojrzała decyzja dorosłej, odważnej kobiety.

   "Zrozumiałam że nie mogę od tego uciekać. Że jeśli chcę coś zmienić to nie uganiając się za potworami po zapadłych wsiach, tylko tam..."
   pokaż całość

  •  

   to zakończenie było dla mnie jakieś takie słodko-gorzkie.

   @zjadacz_Cebuli: Czyli dokładnie takie jak cała książkowa saga o wiedźminie. ¯\_(ツ)_/¯
   Coś się kończy, coś się zaczyna.

  • więcej komentarzy (8)

 •  

  Ładna kreacja Lamberta w fanowskim filmie(。◕‿‿◕。) #wiedzmin3

  źródło: Wiedźmin.jpg

 •  

  Ja pikole dwimerytowa sztabka to najbardziej deficytowy towar w trzy wiedźmin trzy najlepszy
  #wiedzmin #gry #gorzkiezale #gownowpis

  •  

   @Aparatka123: Rozbieraj miecze i zbroje, szczególnie unikaty. Te unikaty które nie dadzą Ci nic związanego z dwimerytem [masz podgląd na co dany przedmiot zostanie rozłożony] zostaw w schowku i sprzedaj w Toussaint. Twórz masowo rudę dwimerytu u rzemieślników. Nie przerabiaj rudy dwimerytu na sztaby więcej niż jest Ci to potrzebne, bo w Toussaint potrzebujesz właśnie zwykłej rudy, aby przerobić ją na wzbogaconą rudę i dopiero potem dalej na wzbogacone sztaby. Jak narobisz/nazbierasz za dużo sztab zwykłego to potem musisz go rozbierać na rudę, a to strata surowca i kasy.

   Jak jesteś zbieracz wszystkiego, to tym sposobem co Ci napisałam, jesteś w stanie mieć w eq ok. 300 brył zwykłego dwimerytu po samej podstawce. Potem tylko kwestia kasy aby przerabiać to dalej. :P
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (5)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Scooterek

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.