•  

  Siema mirki z #warcraft . Odkopałem ostatnio swoje konto battle net i chciałem pograć w warcrafta 3 frozen throne ale nie mam klucza do wc3 ;/ Czy jakiś dobry mirek mógłby użyczyć mi swojego klucza ? Nowy cd key kosztuje 10 euro ;/ Mogę w zamian oddać klucze do d2 d2lord ewentualnie moge użyczyć swoje konto battlenet do pogrania w sc2 albo diablo 3 #battlenet #diablo3 #starcraft2 pokaż całość

  +: Freakz
 •  

  Chciałbym was przestrzec przed pewnym gościem, który oferuje swoje usługi informatyczne na łamach portalu oferia.pl - Łukasz Kominek nie wywiązuje się umowy, zwleka ze zwrotem zaliczki oraz kłamie- zarówno w kwestii terminu wykonania dzieła jak i terminu wysłania zwrotu zaliczki. Załączam screenshot ze "zlecenia" i serdecznie nie polecam.

  Komentarze ze wcześniejszych zleceń potwierdzają nierzetelność. Wiedziałem o tym i dałem szansę, bo kilka z nich było pozytywnych. Niestety, Łukasz Kominek i "firma" ComNet profil w oferia to totalny brak profesjonalizmu. Przez tego wykonawcę straciłem zlecenie i klienta.

  Nie dość, że zlecenie nie zostało wykonane, to po kilku dniach pan Łukasz Kominek zaprzestał odpowiedni na maile. Zadeklarował i potwierdził wcześniej, że termin do końca tygodnia zostanie dotrzymany, a zlecenie wykona. Po 2 dniach ciszy spróbowałem kontaktu telefonicznego- telefon wyłączony. Po kolejnych 5 mailach i groźbach o skierowaniu sprawy do organów ścigania, pan Łukasz Kominek raczył odpisać i poinformować, że miał problemy zdrowotne, a zlecenie nie zostało i nie zostanie wykonane.
  pokaż całość

  źródło: 2.png

 •  

  Mirki, potrzebuję pomocy.
  Kupiłem sobie hosting na addhost a domenę na ovh. Dodałem tę domenę w panelu addhost a na OVH zmieniłem serwery na ns1.addhost.pl i ns2.addhost.pl tak jak było w instrukcji. Ale czy to wystarczy? Na razie nic się nie dzieje, ale zmieniłem dopiero 4-5 godzin temu. Na stronie mam napisane ,,Domena utrzymywana na serwerach addhost". Czekać dalej, czy muszę jeszcze coś dodatkowo zrobić?
  #kiciochpyta #pcmasterrace #informatyka #frontend #html #internet
  pokaż całość

  +: Freakz
  •  

   Aktualnie propagacja DNS trwa zwykle kilkanaście/kilkadziesiąt minut. U ciebie już się zakończyła - w przeciwnym wypadku po wejściu na adres miał byś error 404.

   Nie znam panelu w addhost ale wygląda tak jak by tam domena nie była skierowana na żaden katalog i dlatego ładuje się tylko wizytówka hostingu.

  •  

   @Bezkrytyczny: No i to się robi zwykle w panelu hostingu. Inaczej DNS działa, ale hosting nie wie jaki katalog ma załadować dlatego wrzuca wizytówkę.

  • więcej komentarzy (8)

 •  

  Motomirki (brzmi ciut jak Motomyszy- pamiętacie taka bajkę?) mam pytanie.

  Lata temu robiłem jednocześnie kilka kategorii prawa jazdy. Miedzy innymi A. Ostatecznie moto odpuściłem. Ale teraz znowu naszła mnie chęć. Zadzwoniłem do wydziału komunikacji i pani potwierdziła, że mają moje dokumenty potwierdzające ukończenie kursu. Wystarczy założyć PKK i mogę się umawiać do WORD na egzamin.

  O ile z teorią sobie poradzę na własną rękę to egzamin praktyczny (plac) jest inny od tego którego ja się uczyłem. Motocykle tez ciut mocniejsze niż niegdysiejsze 125cc. Potrzebował bym zatem szkoły jazdy gdzie mógł bym wykupić z 10h (może więcej - zależy jak będzie szło po przerwie) i od nowa ogarnąć część praktyczną (plas + miasto) pod czyimś fachowym okiem.

  Możecie polecić jakąś sprawdzoną szkołę jazdy w skierkach która dysponuje motocyklami tożsamymi z WORDowskimi oraz ma sensownych instruktorów?

  #skierniewice #motocykle
  pokaż całość

  •  

   @sebawo: nie chyba, a musi po prostu mieć jeśli chce czegokolwiek nauczyć. Jedyne co to jeszcze niektóre szkoły mają te Yamahy YBR250, żeby totalne świeżaki mogły się wczuć w motocykle.
   I zależnie od rejonu są Gladiusy, MT-07 i XJ600, no i te ostatnie chyba są najbardziej spokojne jeśli chodzi o ruszanie

  •  

   @Seeker: ja polecam OSK Widok, Grzybowa 1, w sumie sąsiedztwo samego WORDu

  • więcej komentarzy (2)

 •  

  Mircy przypuśćmy, że mam prawko na 4 kategorie. Wydane jakiś czas temu ale z uwagi na wadę wzorku terminowe. Własnie kończy się im termin. Czy dobrze widzę, że za papierek od lekarza na każda z nich będę musiała becelować po 200zł?

  #prawojazdy

 •  

  Czyścicie swoją #bron po strzelaniu czy po prostu odkładacie do szafy i tyle? Jak ją konserwujecie i jak często?
  #strzelectwo

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Seeker

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.