Osoba o której mówią że gdyby schudł to może nie byłby przegrywem ale ma tą opinię gdzieś i woli być sobą. Poza tym fan historii, dobrych memów, samotności itp.

 •  

  Dzisiejszy dzień można nazwać najgorszym dniem dla przegrywa w tym kwartale a nawet w tej połowie roku.
  #przegryw #spierdolenie #tfwnogf #walentynki #stulejacontent #samotnosc #piwnica

 •  

  Kolejny raz @Moderacja pokazała że stoi po patologicznej strronie kobiet z pod tagu #p0lka czy te forum jest stworzone by moderacja miała realny wpływ na to co się dzieje w polsce? post który wrzuciłem znajduje się w komentarzu. Tym czasem post @kiszczak o stalkowaniu przegrywów ma 4k plusów GDZIE JEST RÓWNOŚĆ? #przegryw #afera

  źródło: EeJJqde.png

 •  

  Dutch Date. Różnice między Holendrami a Polakami w sposobie obchodzenia się z kobietami.

  Dzisiaj jeden użytkownik podsunął mi świetny temat na wpis, bo nie miałem wenty ostatnio. Na samym początku wyjaśnię o co chodzi z Dutch Date.
  Dutch Date to styl spotykania się, randkowania i obchodzenia się z kobietami, charakterystyczny m. in. w holenderskiej kulturze. Na czym to polega? W dużym skrócie można powiedzieć, że w sposobie zachowania się mężczyzn wobec kobiet jest zupełnie na odwrót niż w krajach takich jak Polska, czy Włochy.
  Przejdźmy do analizy kilku charakterystycznych cech zachowań holenderskich i polskich mężczyzn wobec kobiet. Swoje słowa będę opierał na cytatach z filmu załączonego poniżej. Wybrałem Holendrów, ponieważ u nich jest to najmocniej rozwinięte, ale podobne podejście do kobiet można zauważyć też u mężczyzn w krajach germańskich, a nawet w Katalonii.
  1. Holender nie zabiega o względy kobiety. Parafrazując tinderówki: "Holender nie pisze pierwszy i nie odpisuje na hej co tam". Tymczasem Polak staje na głowie, by przypodobać się kobiecie. Kupuje kwiaty, wozi samochodem, płaci w restauracji. Holender nie zapłaci za obcą kobietę w restauracji pomimo tego, że go stać. Cytat: "If you want to get a dutch man fast, you should be persistent, because THEY DON'T MAKE THE FIRST STEP TO A WOMAN, even if you are the most beautiful lady in the world".
  2. Holender jest bardziej konserwatywny od Polaka w kwestiach rodzinnych. Coraz więcej Polaków odchodzi od tradycji polskich, cechy kobiety takie jak opiekuńczość, odpowiedzialność za potomstwo, czy opieka nad domem schodzi na dalszy plan a bardziej liczy się to, czy polka jest ładna, czy ma odpowiednie cycki, dupę itd. Holender natomiast przykuwa większą uwagę do cech niematerialnych, takich jak opiekuńczość, umiejętności zajmowania się domem, w tym np. gotowanie.
  3. Holender nie komplementuje tak powierzchownych cech kobiety jak np. wygląd. Tak jak w punkcie poprzednim, bardziej interesują go cechy typowe dla "dobrej żony". Holender jeśli zobaczy, że kobieta za dużą uwagę przykuwa do swojego wyglądu, w tym ubioru, makijażu itd. to wręcz go to odrzuca, w przeciwieństwie do statystycznego Polaka. "Liczy się charakter" jak widać istnieje, niestety nie tak powszechnie w naszej kulturze. Polak natomiast będzie się podlizywał kobiecie, komplementował. Cytat: "Dutch are not italian and not spanish men (and not polish men - wtrącenie Zielonki696969), who can tell you hundred times a day how beautiful you are, singing the romantic songs at the same".
  4. Holender prawie zawsze na żonę wybiera Holenderkę. W Polsce jak powiesz, że chciałbyś być tylko z Polką to na pewno znalazłaby się grupa ludzi, która nazwałaby cię rasistą. Oczywiście Holendrzy spotykają się i tworzą różne związki z dziewczynami zza granicy ale bardzo rzadko taki związek kończy się ślubem. Małżeństwo Holendra z Holenderką jest bardzo trwałe i bardzo rzadko dochodzi w takim małżeństwie do zdrady. Cytat: "Only when there is a dutch girl and dutch man they can plan a wedding because of their national traditions". Jest jeszcze drugi cytat o zdradach, ale był długi. Jak chcecie to macie film poniżej.

  Zamieszczę jeszcze dwa cytaty kobiet z sekcji komentarzy pod załączonym filmem.
  1. "Last week I met a Dutch guy when I was in the bus and we had a normal conversation while travelling( he had come to my country for a reaserch for his PhD ) he seemed honest, intelligent, cute and shy. I got attracted to him and I wanted keep a friendship (cause he said that he has a gf) with him after further but I didn't dare to ask a contact way and he didn't ask too(maybe he was shy to ask or he didn't want) at the end he said that it was very nice to meet me Miss him and it was very nice to meet him(I couldn't tell it to him cause my English speaking is not very good) . I think your video is right about dutch guys"
  2. "I met a Dutch guy. We used to talk everyday. He always sweet talk to me until I’m getting emotional but he left me now that’s so sad lol"

  Więcej o Dutch Date/Going Dutch znajdziecie na wikipedii, niestety tylko w angielskiej wersji: Going Dutch

  Jeśli posiadacie jakieś doświadczenia to się podzielcie, ale proszę o kulturę wypowiedzi i konkretne odpowiedzi, najlepiej z przedstawieniem konkretnych przykładów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #filozofiazielonki - obserwuj po więcej analiz sytuacji na rynku matrymonialnym w Polsce i nie tylko

  #przegryw #gruparatowaniapoziomu (nie obrazicie się za ten tag? xd) #zwiazki #kultura #rozowepaski #p0lka #niebieskiepaski #polska #holandia #mgtow
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Seliev

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)