Lubię szpinak, umiem naprawić toster i jeżdżę rowerem z 1958.

 •  

  Chciałabym żeby jakiś hot Azjata mnie ubogacił kulturowo
  #gownowpis

 •  

  @wykop @moderacja #mampomysla #gownowpis #pytanie #wykop #mikroblog

  Przy każdym poście na mikroblogu obok guziczka do plusów powinien być taki przycisk "Było". Użytkownicy klikaliby na niego, gdyby widzieli daną rzecz (mem, pastę, bait-wpis) po raz 97123 raz. Każde kliknięcie miałoby swoją punktację. Użytkownicy, którzy mają długi staż lub są wysoko w rankingu, jednym kliknięciem podbijaliby negatywny ranking wpisu wieloma punktami. Zielonki oczywiście bez prawa do głosowania, a użytkownicy z mniejszym stażem klikaliby mniej punktów.

  Natomiast w ustawieniach każdy użytkownik miałby opcje "Nie pokazuj powtarzających się wpisów", którą zawsze można by wyłączyć. Dodatkowo można rozbudować mikroblog, tak aby zobaczyć "gorące" z całego miesiąca lub wybranego dnia. Wiem, wiem jest już skrypt, który robi coś podobnego.

  Obecnie jest tak, że pojawia się jakaś zielonka, która dopiero co odkryła co to "Internety", wrzuca obrazek (swoją drogą, który jest starszy od Internetu) z popularnego niegdyś teleturnieju z hasłem "OBCIĄŻANIE" i wielce zadowolona. Pozostali, w tym inni z małym stażem plusują i wpis wpada w gorące. Obrazek to jeszcze pół-biedy. Najgorsze to są te "bait-wpisy" o dziewczynach z Erasmusa, które miały orgię z pięcioma murzynami. W swoim 7 letnim żywocie na wykopku widziałem takich powtarzających się baitów tysiące.

  Mimo używania czarnej listy dla wszelakich tagów patostreamów i innych bezsensownych, co raz trudniej znaleźć coś ciekawego. #boldupy
  pokaż całość

 •  

  Wyobrażacie sobie że w 2022 roku oglądanie finału MŚ będzie łączyło się z porządkami świątecznymi? xD
  #mecz

 •  

  #mibox #tvbox #xiaomi

  Mirko nie aktualizujcie!

  https://gizchina.com.pl/2018/07/11/xiaomi-mi-box-4k-androida-oreo-wstrzymany/

  U mnie niestety wszystkie te problemy...:/ Czekam na poprawki bo póki co sprzęt słabo używalny.

  •  

   @freakshow: Da się wrócić do starszej wersji Androida?
   @ladyofpainn:

   U mnie chwilami były problemy z WiFi, które pracowało na 5 Ghz, rozłączało co kilka minut, ale nie zbadałem jeszcze tego tematu, aby w 100% obwiniać MiBoxa, poza tym pojawił się problem w Kodi, ale też niekoniecznie może to być wina MiBoxa, mianowicie we wtyczce "polskiej telewizji" w Playerze można oglądać tylko jeden odcinek danego serialu, drugi już "nie idzie", chyba, że się zresetuje Kodi. Reszta działa, pilot itd. pokaż całość

  • więcej komentarzy (7)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Serghio

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.