•  

  dajcie paste jak anon chowal sie w szafie przed loszką( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #pasta

  •  

   @Shadow21 Mimo 24 lat dalej mieszkam z rodzicami i jak pewnie się domyślacie całe swoje dni spędzam przed komputerem. Niedawno matka wpadła na świetny pomysł, by wyrwać mnie z tego stanu. Postanowiła, że zaprosi jakąś swoją koleżankę, razem z jej córką, która jest w moim wieku. Super pomysł kurwo. Jak tylko o tym usłyszałem, dosłownie zrobiło mi się zimno, a serce prawie wyskoczyło mi z klatki piersiowej. Mimo usilnych błagań i tłumaczeń, ona została przy swoim. Nie jestem pewien, czy muszę pisać o tym, że wstydzę się dziewczyn, nie wiem co przy nich powiedzieć i stracham na samą myśl o kontakcie z jakąkolwiek z nich, a zwłaszcza z tymi w moim wieku?
   W końcu nadszedł ten dzień. Ojciec wszedł do pokoju i powiedział, żebym się przygotował, posprzątał trochę, bo za chwilę będziemy mieli gości. Kurwa.
   Słowa nie są w stanie opisać uczucia, którego wtedy doznałem. Zdesperowany postanowiłem uciec z domu, co niestety zakończyło się sromotną porażką, gdyż zostałem zauważony podczas zakładania butów. Siedząc w pokoju i czekając na nieuchronne myślałem o najgorszym. Nie mogąc skupić się na niczym po prostu leżałem i uspokajałem się, co i tak zdało się na nic w momencie gdy moje uszy przeszył ostry dźwięk dzwonka do drzwi.
   I tutaj zaczyna się festiwal spierdolenia, prawdziwa stulejarska uczta.
   Wspomniany dzwonek do drzwi uruchomił u mnie jakiś pradawny anonowy instynkt, każący mi uniknąć konfrontacji za wszelką cenę. Jedynym miejscem, w którym mogłem się skutecznie zaszyć była duża szafa, zdolna by pomieścić mnie i laptop. Tak, jestem aż tak zjebany. Kolejne minuty przyniosły mi serię upokorzeń, jakich jeszcze nie doznałem w całym moim psim życiu.
   Drzwi do pokoju otwierają się, słyszę śmiechy. Nagle cisza. "Gdzie on jest?"- to głos mamy, zdezorientowany i podirytowany, niedługo zawstydzony, a także wściekły. Na mnie. Na razie cisza. Jest mi niewygodnie, próbuję znaleźć komfortową pozycję, w wyniku czego spada na mnie wieszak. Wiem, że oczy wszystkich skierowane są na szafę, moją kryjówkę, którą na szczęście zablokowałem od środka. Słyszę pukanie. Nie odzywam się, udaję że mnie tu nie ma, licząc na to, że o mnie zapomną. Znów pukanie. Co robić? Stąd już nie ma ucieczki, muszę coś wymyślić. Nie ukrywający zażenowania i irytacji ojciec prosi mnie, żeby się nie wygłupiał. Łatwo mu to mówić, nie wie jak to jest być spierdoliną, dla której pójście na kebab, jest tym czym dla niego wyprawa na Mount Everest.
   Z braku innych możliwości, postanowiłem włączyć muzykę z laptopa, licząc że może to poprawi atmosferę. Żeby było jeszcze śmieszniej wybrałem utwór Peji, taki hehe żart. Jedyną osobą, która go doceniła była owa dziewczyna, moja niedoszła randka. Powiedziała coś w rodzaju "hehe peja taki groźny gangster beka". Teraz jej mama zaczęła mnie prosić, żeby "nie zachowywał się jak dziecko, tylko wyszedł i się przywitał. Nie mogąc znieść presji postanowiłem odpowiedzieć. Oczywiście nie moim prawdziwym głosem, tylko syntezatorem mowy Ivona. Mechaniczny ton powiadomił ich, że jestem zjebany, i tak nie mielibyśmy o czym rozmawiać, nie ma dla mnie żadnych szans i proszę o święty spokój. Wtedy ojciec nie wytrzymał i powiedział, że jak za chwilę nie otworzę drzwi od szafy, to dostanę karę na komputer super metody wychowawcze kurwo Wiedziałem, że laptop długo nie wytrzyma, więc postanowiłem iść na kompromis i powiedzieć, że wyjdę jeżeli wyjdą goście. Ojciec wtedy wpadł w zupełną furię i zaczął napierdalać rękoma w szafę, krzycząc że >hurr durr seba same kłopoty i wstyd z tobą. Po chwili uderzenia ustąpiły i kiedy myślałem że to już koniec - nastąpiło najgorsze. W życiu nie spodziewałbym się że tata byłby do tego zdolny. Poczułem, że szafa zaczyna się przechylać. Tak, ten Andrzej chwycił ją rękoma i co zrobił? Wypierdolił na podłogę! Efekt? Zniszczona matryca od laptopa, złamany ząb. Mama zaczęła krzyczeć na ojca że co on robi, on zaczął znowu na mnie krzyczeć że to moja wina, w końcu wsyscy postanowili podnieść szafę i mnie z niej uwolnić. Nie stawiałem już żadnych oporów. Ale mój ciężar tak. Doszło do tego, że mame poszła po sąsiada żeby pomógł, jakby mało mi było jeszcze wstydu. W końcu im się udało, a ja tylko zasłaniałem twarz, żeby nie musieć patrzeć w oczy zebranym. Skulony w pozycji obronnej, postanowiłem trwać w niej dopóki niebezpieczeństwo się nie oddali. Wściekli rodzice zrobili mi tyradę na temat wstydu, jaki im przynoszę, a moja niedoszła razem ze swoją matką zanosiły się gromkim śmiechem.
   Potem już pozwolono mi siedzieć w swoim pokoju, podczas gdy oni wszyscy poszli do dużego pokoju.
   pokaż całość

 •  

  jesteś typowym nerdem
  ale w miarę to nauka mnie najbardziej kręci
  wszyscy cie gnębią
  brak przyjaciół
  brak loszki
  tylko książki
  kończysz studia
  dwa kierunki
  postanawiasz zdobyć bogactwo i pokazać przegrywom jaki jesteś mądry
  zgłaszasz się do milionerów
  pierwsze pytanie:
  Uporządkuj tekst utworu "Dj Hazel - Weź pigułkę"
  a)Za te 15 baniek
  b)Radom jazdaaaa!
  c)Najsłynniejsza bania w Polsce
  d)Cisza,cisza
  hubertfejs.jpg
  odpadasz
  upadek cywilizacji białego człowieka przesądzony #pasta #milionerzy #byloaledobre
  pokaż całość

 •  

  Może trochę foto nie oddaje zajebistości tej buły ale jest zawsze zajebista. Jedyny kebs który jak go dostaje to podczas jedzenia przechodzi myśl że mięcha aż za dużo. Oprócz tego fryteczki, no i minimalnie sałatki na przełamanie z ogórem kiszonym który robi robote i nie pozwala zamulić od konkretów. Alanya Kebab w Gdańsku (ale polecam tylko punkt przy Starym Mieście, w galerii ostro przycinają). Zjadłem dzisiaj na śniadanie o 13 i nie zanosi się na kolejny posiłek póki co xD
  #kebab
  pokaż całość

  źródło: i.imgur.com

 •  

  Lubie sobie pograć na very hard, a wy jak dalej na easy?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #eu4

 •  

  Moja córka 0,3 lvl przespała pierwszy raz cała noc! #chwalesie a ja pierwszy raz od dawna 7 godzin ciągiem, co za szczęście, pijcie ze mną kawę kumple ᕦ(òóˇ)ᕤ #dziendobry

 •  

  Jeśli to czytasz, jutro umrzesz. Daj plusa to umrzesz dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  Kurwa gdzie ja mieszkam codziennie o 21:37 z pobliskiego kościoła leci na full barka XDDDD #jp2gmd #2137 #heheszki #gownowpis

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Shadow21

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)