Nie ma futbolu bez alkoholu

  •  

    Gram złego amerykanskiego żołnierza w chinskiej superprodukcji filmowej. Wojna koreańska, ogólnie jako amerykańce doostajemy wpierdol. Więcej już wkrótce na To są Chiny
    #tosachiny #wejscieodzakrystii #pokazmorde

    źródło: WeChat Image_20201018214356.jpg

  •  

    17.10.2020

    Dzień dobry. Witam w tę, jakbym to określił Wielką Sobotę. Dziś naprawdę nie zabraknie meczów na wysokim poziomie. Przede wszystkim odbędzie się wielkie starcie wybitnych szkoleniowców

    pokaż spoiler czyli Zając vs Żuraw.


    A innych ciekawych propozycji też nie braknie - derby Liverpoolu, Mediolanu, Napoli - Atalanta... Jednak ja w ankiecie postanowiłem Was zapytać o wynik wieczornego szlagieru ligi portugalskiej, która wraca do polskiej telewizji po kilku latach.

    EKSTRAKLASA
    15:00 Cracovia - Piast Gliwice (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) - wstęp od 14:40
    17:30 Górnik Zabrze - Raków Częstochowa (TVP Sport, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) - wstęp od 17:00 (TVP Sport) i 17:10 (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
    20:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) - wstęp od 19:30

    1. LIGA
    12:40 Górnik Łęczna - Widzew Łódź (Polsat Sport) - wstęp od 12:30

    pokaż spoiler (14:00) Stomil - Arka (Ipla)


    PREMIER LEAGUE
    13:30 EVERTON - LIVERPOOL (Canal+ Sport 2, Canal+ 4K)
    16:00 Chelsea - Southampton (Canal+ Sport 2)
    18:30 MANCHESTER CITY - ARSENAL (Canal+ Sport 2)
    21:00 Newcastle - Manchester United (Canal+ Sport 2)

    LA LIGA
    13:00 Granada - Sevilla (Canal+ Now)
    16:00 Celta - Atletico (Eleven 3)
    18:30 Real Madryt - Cadiz (Canal+ Now, nSport+)
    21:00 Getafe - FC Barcelona (Eleven 1)

    SERIE A
    15:00 NAPOLI - ATALANTA (Eleven 2)
    18:00 INTER - MILAN (Eleven 2)
    18:00 Sampdoria - Lazio (Eleven 3, 4)
    20:45 Crotone - Juventus (Eleven 2)

    1. BUNDESLIGA
    15:30 Hoffenheim - Dortmund (Canal+ Premium)
    15:30 Augsburg - RB Lipsk (Eleven 1)
    15:30 Hertha - Stuttgart (Eleven 4)
    18:30 Arminia - Bayern (Eleven 1)
    20:30 M'Gladbach - Wolfsburg (Eleven 4)

    pokaż spoiler (15:30) Freiburg - Werder; Mainz - Leverkusen


    2. BUNDESLIGA
    13:00 Brunszwik - Bochum (Eleven 2, 4)

    PRIMEIRA LIGA
    21:30 SPORTING - FC PORTO (Eleven 3)

    pokaż spoiler (16:30) Gil Vicente - Tondela; Maritimo - Portimonense; (19:00) Braga - Nacional


    SZKOCKA PREMIER LEAGUE
    13:30 CELTIC - RANGERS (Polsat Sport News)

    ///POZA POLSKĄ TV///

    LIGUE 1
    17:00 Reims - Lorient
    21:00 Olympique Marsylia - Bordeaux

    ROSYJSKA PREMIER LIGA
    Transmisje na kanale YouTube

    13:00 Zenit - Sochi
    15:30 Krasnodar - Rubin
    15:30 Lokomotiw - FC Ufa
    18:00 FC Chimki - Spartak

    LIGA BRAZYLIJSKA
    00:00 (sob/nd) Atletico GO - Athletico-PR
    00:00 (sob/nd) Kurytyba - Santos
    00:00 (sob/nd) Fluminense - Ceara
    02:00 (sob/nd) Sao Paulo - Gremio

    ///MAGAZYNY///
    09:45 Stan futbolu (Weszło/TVP Sport)
    22:00 Liga+ (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
    22:10 Sportowy wieczór (TVP Sport)
    23:15 Eleven gol live (Eleven 1)

    ///POZA FUTBOLEM///

    FUTSAL
    12:00 Rekord Bielsko-Biała - Constract Lubawa (nSport+)

    SKOKI NARCIARSKIE
    LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI

    10:30 Indywidualny konkurs kobiet (sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej)
    20:00 Indywidualny konkurs mężczyzn (TVP Sport, sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej)

    DTM
    10:30 Kwalifikacje (Eleven 1)
    13:25 Wyścig (Eleven 1, Super Polsat)

    ŻUŻEL
    19:00 Speedway of Nations (Canal+ Premium)

    KOLARSTWO
    12:15 Mistrzostwa Europy MTB (TVP Sport)

    GIRO D'ITALIA
    Transmisja od 12:25 (Eurosport 1)

    SNOOKER
    HOME NATIONS SERIES
    Transmisje od 14:00 (Eurosport 2) i 19:45 (Eurosport 1)

    TENIS
    TURNIEJ ATP W SANKT PETERSBURGU
    Transmisje od 13:00 (Polsat Sport Extra)

    SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
    PLUSLIGA
    20:30 Resovia - Stal Nysa (Polsat Sport)

    SIATKÓWKA KOBIET
    TAURON LIGA
    17:30 Legionovia - Joker Świecie (Polsat Sport)

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
    PGNiG SUPERLIGA
    14:45 Stal Mielec - MKS Kalisz (TVP Sport)

    KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
    ENERGA BASKET LIGA
    17:30 Enea Astoria Bydgoszcz - Trefl Sopot (Polsat Sport Extra)

    LIGA ACB
    18:00 Morabanc - San Pablo Burgos (SportKlub)

    LIGA TURECKA
    12:00 Darussfaka - Afyon Belediye (SportKlub)
    14:15 Belediyespor - Galatasaray (SportKlub)

    BOKS
    GALA DAZN
    Transmisja od 20:00 (sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej) i 22:30 (TVP Sport)

    Karta walk:
    Ellie Scotney vs. Bec Connolly
    Thomas Patrick Ward vs. Thomas Essomba
    Qais Ashfaq vs. Marc Leach
    Joe Lans vs. Rylan Charlton
    Savannah Marshall vs. Hannah Rankin
    Lewis Ritson vs. Miguel Vazquez

    GALA W LAS VEGAS
    Transmisja od 02:00 (sob/nd) w Polsat Sport

    Karta walk:
    Wasyl Łomaczenko (14-1) - Teofimo Lopez (15-0) - walka o pasy organizacji WBC, WBO, WBA i IBF w kategorii lekkiej
    super lekka: Alex Saucedo (30-1) - Arnold Barboza Jr. (24-0)
    super lekka: Josue Vargas (17-1) - Kendo Castaneda (17-2)
    super średnia: Edgar Berlanga (14-0 - Lanell Bellows (20-5-3)
    średnia: Quatavious Cash (12-2) - Quincy LaVallais (9-0-1)

    UFC
    UFC FIGHT NIGHT 180
    Transmisja od 23:00 (Polsat Sport Extra)

    Karta walk:
    Walka wieczoru (około 03:00):
    145 lb: Brian Ortega (14-1-0) vs Chan Sung Jung (16-5-0)

    Karta główna (początek o 01:00):
    125 lb: Jessica Andrade (20-8-0) vs Katlyn Chookagian (14-3-0)
    205 lb: Modestas Bukauskas (11-2-0) vs Jimmy Crute (11-1-0)
    170 lb: Claudio Silva (14-1-0) vs James Krause (27-8-0)
    145 lb: Thomas Almeida (22-3-0) vs Jonathan Martinez (12-3-0)

    Karta wstępna (początek o 22:00):
    155 lb: Mateusz Gamrot (17-0-0) vs Guram Kutateladze (11-2-0) – około 00:30
    125 lb: Gillian Robertson (8-4-0) vs Poliana Botelho (8-2-0)
    185 lb: Jun Yong Park (11-4-0) vs John Phillips (22-10-0)
    155 lb: Fares Ziam (10-3-0) vs Jamie Mullarkey (12-3-0)
    205 lb: Gadzhimurad Antigulov (20-7-0) vs Maxim Grishin (30-8-2)
    135 lb: Said Nurmagomedov (13-2-0) vs Mark Striegl (18-2-0)

    #dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa
    pokaż całość

    Wynik meczu Sporting - FC Porto

    • 37 głosów (22.84%)
      Wygra Sporting
    • 35 głosów (21.60%)
      Remis
    • 90 głosów (55.56%)
      Wygra Porto

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika ShamelessPlug

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.