•  

  #kino #film #filmy #mafia

  Jakie znacie filmy gangsterskie takie klasyczne? Wiecie coś w stylu Mafia, gruby tony, omerta itd. Ale może być też coś w innych klimatach oczywiście to nawet lepiej.
  Jak dotąd obejrzałem:
  - Ojciec Chrzestny (wszystkie części) (p.s warto przeczytać książkę?)
  - Chłopcy z ferajny
  - Irishman
  - Legend z 2015 (o tych angielskich gangsterach na faktach, tych braciach)
  - Nietykalni z 1987
  - I filmy tarantino chyba wszystkie ale poza "wściekłe psy" to nie uznaje ich za gangsterskie ale są zajebiste wszystkie w różnych klimatach od kill billa 1 i 2, przez dżango i Bękarty Wojny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  - Scarface

  Chętnie bym obejrzał coś mniej znanego, może o jakiejś rosyjskiej mafii czy coś ale nie chcę filmów akcji że Stiwen Seagul rozwala w zemście wszystkich tylko wiecie chyba o co chodzi się rozpisuje niepotrzebnie jak zwykle ja.
  Więc jak coś znacie czekam na propozycje. Mogą być też jakieś filmy noire w tych klimatach.

  Grałem też w Mafie II i mi się bardzo podobało oczywiście wszystko skopiowane i wszystkie filmy są podobne, vendetty, przyjmowanie kogoś do rodziny, strzelanie kapiusia, itd. ale jakoś mi się nie nudzi xdd

  I oglądałem też dokument o tych podsłuchach jak pokonali mafię w Nowym Jorku chyba się nazywa po polsku to "Miasto strachu: nowy jork kontra mafia" i jest to prawie irishman taki tylko z perspektywy policji i to dokument prawdziwy nie film xd.
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika ShaqAttack

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)