Lubię pisać.

 •  

  Kłębią się w myśli wciąż w mojej głowie.
  Powiedz mi proszę, powiedz mi.
  Która z nich kłamię?
  Która mi prawdę powie?

  #przegryw #feels #poezja

 •  

  Prośba:
  Aniele święty, wodo najczystsza.
  Promyku światła.
  Ta, która me sny odwiedzasz.
  Złe chmury przepędzasz.
  Proszę powiedz nie..
  Zakończ te cierpienie..
  Niech wygaśnie miłość
  i księżyc niech wróci na niebiańskie sklepienie
  By wygasł owoc tej namiętności.
  i ponownie mógł się stoczyć.
  Do tej czarnej pustej szklanej nicości.
  Do tej pustej czarnej szklanej nicości....

  #feels #poezja
  pokaż całość

 •  

  Dzień 5.
  Ilość matchów jak epidemia koronowirusa: Stała. Nowe wpadają, inne znikają w tym ciekawe przypadki (ale o nich kiedy indziej). Poznałem nowe zjawisko zwane - ghosting: ignorowanie wiadomości. Być może, się szykuje randka, chyba że mnie też ghostuje. Zagrałem otwarte karty, zaproponowałem spotkanie po kilku wiadomościach bo czekanie na 1 wiadomość kolejnych godzin stwierdziłem że nie ma sensu.

  Zauważyłem, że coraz więcej czasu tam siedzę. Przeżywam smutek i szczęście na przemian jakbym był na wzburzonym morzu. Raz tonąc. Raz widząc przebijające się światło. "Prawo, lewo, zobacz więcej" - klikam jak robot. Spoglądam na insta. Podziwiam zdjęcia - Egipt, Grecja jakieś góry. Opis. Lubi Pieski. Wygląd. Ok. Klikam w prawo. Pudło. Trudno może ta kolejna. Następna.

  Jak w grach turowych masz syndrom kolejny tury. Tylko zamiast klepsydry masz serduszko albo krzyżyk.

  Tinder uzależnia jak hazard. Grasz na jednorękim bandycie i czekasz na 3 ułożone koło siebie poziomo diamenty. SCORE. Wjedża zielony napis. MATCH. Czujesz chwilowy skok endorfin. Przestajesz o sobie myśleć jak gównie gówna za które siebie uważałeś. Nie patrzysz już na swoje krzywe zęby, zakola, okulary. Znikają jak za pstryknięciem palców. A potem przychodzi kolejna złota myśl. KOLEJNA MOŻE BYĆ LEPSZA. Może z tą nie wyjdzie, może nie odpisze. Lewy licznik wskazuje że jest jeszcze 30 osób które Cię też polubiły. Kto wie, może będzie ta następna, kolejna z którą będziesz żył długo i szczęśliwie. Nawet się nie dostrzeżesz, kiedy co legło oczy otworzysz, zapalisz papierosa i już zaczynasz szukać swoją lubę. Mażesz kciukiem prawo w lewo. Pusto. Gasisz papierosa. Nalewasz sobie kawy i starasz się prowadzić dalej swoje normalne życie.

  #tinder #wychodzimyzprzegrywu
  pokaż całość

 •  

  Dzień 4.
  Like: 19 Match: 6
  Tempo odpowiedzi dziewczyn można porównać do modemu telefonicznego. Bardzo wolne. Przez co same relacje bywają bardzo płytkie, wręcz ściągnięte do usługi. Obecnie pisze z 3 paniami. U pani Y czuje się jak w tej piosence.

  https://www.youtube.com/watch?v=6km-dDFjnTk

  Tylko że w niej ja występuje na scenie, który ma tańczyć i zabawiać. Gdy to jest za mało. Daj następne zdjęcie (Kobiety nie patrzą na wygląd HATFU). I tu mi przyszła jedna myśl. Co by się stało gdybym wrzucił takie zdjęcie z codzienności? Nie oszukujmy się, większość czasu będzie widziała nieogolonego faceta z nieuczesanymi włosami w ubranego nie w koszulę od armaniego, a zwykły t-shirt i jakieś dżinsy. Dziewczyny też raczej nie chodzą cały czas umalowane. Nie spędzają całego dnia na basenie, hotelu, przy lustrze, siedząc nad kanionem niagara lub popijając poranną kawę nad greckim morzem. To nie jest portal dla "brzydkich ludzi". Wszystko musi być idealne: opis, kreacja, zdjęcia. Musisz być jak czekolada premium, która mówi "Kup mnie".

  Chyba że jesteś chadem 9/10. To wtedy nic nie musisz ;).

  Poniedziałek wrzucę zdjęcie z swojej codzienności. Nieuczesanymi włosami, słabym świetle z biurkiem zajebanymi brudnymi kubkami. Tak jak wyglądam przez większość czasu (no chyba że mam spotkanie).

  #tinder #wychodzimyzprzegrywu
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika ShiroUmizake

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.