•  

  Aaa i czy ktoś ma jakieś osobiste wspomnienia związane z Ballasem?
  W sensie jakieś spotkania wspólne na wódkę, albo wypad do klubów, lub rozmowy na fb.
  Seba jest zawsze dość szczery i szybko mówi co chcę dlatego ciekawi mnie czy ktoś miał jakieś propozycję od niego lub wy mu coś proponowaliście?
  I jak to było z jego przydupasami kondim i zibim, z tego co wiem mieli po 17/18 lat, więc wpadali w kategorię słodkich twinków, Dallas zawsze powtarzał ze ceni sobie relację znimi a potem zostawali odpierdalani w znanym stylu Dallasowmy, ktoś coś może więcej wie o tych relacjach ? Ja sam miałem wieku 16 lat styczność z Dallasem bardzo się narzucał i postawił ultimatum albo gram tak jak on chcę albo ban i wypierdalaj dlugo to nie poszło ale no cóż, nie jestem pedałem a on chyba chciał związku jakiegoś tak jak sie zachowywał, ze jak mnie nie było na skajpie to sie przypierdal gdzie byles w chuja lecisz, ale pamietam kurwa ze swoje przegadalismy ze 100 godzin i zawsze bylo o czym gadac nigdy nie bylo stypy, bez kitu gdyby nie byl gejem to przyjaciel z niego bylby kurwa najlepszy.

  #dallasstudios
  pokaż całość

  +: DaBas
  •  

   Kiedyś jak chyba mailem z 15 lat to znalazlem go na FB (nie bylo to trudne), wysłałem zaproszenie, pierwszy do mnie napisał skąd go znam itp ja że z yt i tak się gadka potoczyła chyba z 2 czy 3h pisaliśmy (nie mogę znaleźć teraz tych rozmów) i z tego co pamietam to gadalismy o tym jak to bylo jak on byl w moim wieku. Gadalo sie z nim naprawdę spoko, tam ani żadnych podtekstów ani nic dziwnego nie pisał, to bardziej wygladało jakbyśmy się spotkali na mieście i gadali jak twórca z widzem, ja tam Troche gadałem o sobie a on o sobie. Ja tam zawsze lubiłem Sebe mimo że teraz zachowuje się jak zjeb, to ja pamiętam go z zacnych streamow, na których gadał z widzami i vlog przemyśleń/ wakacyjnevlogi Dallas zawsze wydawał sie dla mnie taki swojski. pokaż całość

 •  

  Jako że my zakopki mamy syndrom sztokholmski a Seba jest jebniety to bardzo dobrze że streamy się skończyły. Seba zrób sobie przerwę z pół roku przemyśl sobie wszyskto i jak chcesz to zacznij streamy na nowo bo się narazie wypaliłeś i musisz odsapnąć. Zaczniemy wszyscy razem po nowym roku, zapomnimy o tym co było i będziemy razem świetnie bawić sie na livach bez gestapo i zjebanego cennika. Mimo że Jesteś ostro jebniety to dużo zdrowia ci życzę i KD prosze Ciebie zrób Panu Californi loda czy fisting żeby się lepiej poczuł

  #dallasstudios
  pokaż całość

 •  

  Już nie będzie Kamila Steinbacha na następnych lajwach. Pożegnanie Kamila Steinbacha z TwitchTV. Miliony wyświetleń, tysiące subskrypcji, setki stałych widzów, łapki w górę, donejty. Kilka lat strimów. Fenomen internetowy. Powtarzalność sukcesów przez lata, przez dekadę a przecież pierwszych fanów zdobył tu, na YouTube jako dwudziestoparolatek i było to przecież dziesieć lat temu. Coś niewiarygodnego! Co tydzień siadaliśmy, jak do telenoweli, żeby właśnie oglądać jego twórczość. Fenomen społeczny. Przecież my, dzięki tym transmisjom, żyliśmy życiem zastępczym. Był powodem ogromnej zbiorowej radości. Dał nam wiele. Bardzo wiele... Mam nadzieję, że z tych młodych chłopaków, którzy dzisiaj mają aspiracje, którzy oglądali DallasStudios na całym świecie, jak choćby Hibixon który powiedział, że Seba go natchnął. Że uwierzą, że nie zmarnujemy tego fenomenu, jaki się stworzył przy oglądaniu zacnych lajwów. Tego fenomenu popularności - 250 widzów, rekordowa Twitchowa widownia, kiedy świętował swoje 30 urodziny. 200 przeszło gdy zagrywał się nocą w Train Simulator. Ta jego ostatnia transmisja i ta wielka radość nas, ludzi, którzy go oglądaliśmy. Państwo przed ekranami krzycząc, skacząc... Ja także krzycząc, skacząc... Po prostu... Było pięknie i coś się niewątpliwie zamknęło, ale miejmy nadzieję, że w showbiznesie internetowym będzie jakaś próba kontynuacji. Zacnych lajwów już nie będzie nigdy. Natomiast ważne, żeby były ciekawe produkcje i żeby coś po Dallasie trwałego, bardzo trwałego, zostało. Dziękujemy Ci bardzo, Seba! Dziękuję Państwu. Do usłyszenia.

  #dallasstudios #kamilsteinbach #polskiyoutube #twitch
  pokaż całość

  źródło: 1595757154434.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Shokar01

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)