•  

  Mam tego boosta na 60 lvl i teraz nie wiem na kogo go użyć. Mam do wyboru Priesta (shadow, bo nie healuje), druida i huntera.
  Ktoś ogrywał te klasy na Becie i może mi podpowiedzieć którą z nich się gra najprzyjemniej/którym specem?
  #worldofwarcraft

 •  

  Policja mnie spisała, bo zjeżdżałem z baba na sankach o 3 w nocy. Co za parówy, nie ma zakazu jeżdżenia na sankach w nocy.

  •  

   @evilonep
   Polecam zapoznać się z art. 51 kw. Myślę że to była podstawa faktyczna podjętej interwencji a prawna to art. 15 ust. 1 pkt.1 UoP.

   Sam powiedziałeś że była 3cia w nocy i zjeżdżałeś na górce osiedlowej.

   Być może powodem tego wszystkiego był fakt że wasze zachowanie przeszkadzało jednemu z mieszkańców pobliskich bloków?
   Chociaż pewnie z koleżanką świetnie się bawiąc zjeżdżaliście w absolutnej ciszy ( ͡º ͜ʖ͡º)

   A pytanie dotyczące tego czy coś "cpaliście" i piliście wskazuję na próbę ustalenia czy przesłanki paragrafu 2 art. 51 kw wystąpiły.

   Więc najprawdopodobniej było tak:
   Zjeżdżałeś na górce osiedlowej otoczonej blokami. Byłeś tam z koleżanką i w trakcie świetnej zabawy zapomnieliście że niektórzy chcą odpocząć i ktoś zadzwonił po policję. Policja przyjechała wylegitymowała was bo musiała to zrobić, pouczyła bo nie piszesz nic o żadnym mandacie i pojechała. A ty teraz szukasz winy wszędzie tylko nie u siebie.

   Pamiętaj że masz prawo złożyć zażalenie do właściwego miejscowego Prokuratora na zasadność, legalność i prawidłowość przeprowadzonej interwencji. Jak Cię to boli to napisz papier.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (194)

 •  

  Mirki spod tagu #elitedangerous
  Mam ochotę znów zanurzyć się w kosmosie dzięki #oculusquest2 ale tym razem wraz z "systemem" hotas.
  Znalazłem w sieci coś takiego: COBRA CF2290 Pro Flight i zastanawiam się czy będzie dobre.
  Korzystał może ktoś z tego sprzętu? Najbardziej oczywiście zależy mi by mieć pełen zakres kontroli lotu w każdej płaszczyźnie tj. góra, dół, na boki, w lewo i w prawo.

  Otwarty jestem również na wasze propozycję. Co do ceny to chciałbym zamknąć się w 500 złotych.
  Nie jestem fanem symulatorów lotów innych niz ED i sprzęt będzie służył mi tylko z tym tytułem.
  pokaż całość

 •  

  Czołem! Pytanie od świeżego gracza. Jako, że wbiłem 60 lvl, trochę sobie posprawdzałem pvp, dungeony i raidy i mam małą zagwozdkę co do itemów. Jak to jest, czy z eq które pochodzi z pvp za punkty honoru, nada się na PvE? I odwrotnie, czy eq z PVE nada się na PVP? Obecnie mam ilvl 245, itemy zdobyłem głównie z dungeonów, po czym zacząłem się zastanawiać z której mechaniki najlepiej zdobywać gear, lecz gdzieś przeczytałem właśnie, że eq z pvp nie nadaje się na pve. Jak to z tym jest?

  #worldofwarcraft
  pokaż całość

 •  

  Mirki i Mirabelki spod tagu #oculusquest2 #steamvr #oculus

  Chce połączyć sobie Oculusa z komputerem za pomocą kabla. Grałem już na kablu tym krótkim i ok bo grałem w jakiś symulator co nie wymagał zbytniego ruchu ( #elitedangerous). Chciałem jednak pograć chociażby w #skyrim na vr i myślę o kupnie kompatybilnego kabla o długości 5m.

  I tutaj pojawia się moje pytanie. Jak radzicie sobie z tym żeby nie zaplątać się w kabel ? W jaki sposób go montujecie ? Jakieś porady, wskazówki?
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Siemien

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)