No elo

 •  

  Otworzysz się przed ludźmi, żeby zrzucić kamień z serca, a wystarczy jeden cymbał, który nazwie to żałosnym użalaniem, i znowu czujesz się jak śmieć.

  Bo wcale się tak kurwa nie czułem codziennie przez lata. Myślcie czasem o innych zanim otworzycie mordy, a jak nie wiecie jak takie teksty potrafią rozdrapywać rany, to mam przykrą wiadomość - jesteście debilami, albo nie macie żadnej kurwa empatii.

  Elo

 •  

  Zakupiłem niedawno termos Esbit 1L. Wszystko niby ok i ładnie trzyma ciepło, ale zauważyłem, że jak zaleje gorącym płynem to co jakiś czas z nakrętki (z pomarańczowym środkiem) dobywa się syk.
  Nie zauważyłem żeby ciepło jakoś strasznie uciekało. Tak samo jak się odwróci termos do góry nogami to nic nie cieknie, ale czy tak powinno być?
  #turystyka

  źródło: arobron.pl

 •  

  Z miesiąca na miesiąc coraz bardziej mi brakuje bliskości z kobietą. Chciałbym mieć bardzo dziewczynę, to tak boli że mi uciekają lata przez palce. Na FB i Instagramie jest tyle szczęśliwych par, dziewczyn o których ja mogę tylko pomarzyć. Myślę często o młodzieńczej miłości która mnie ominęła. To wszystko jest takie niesprawiedliwe. Ostatnimi miesiącami strasznie cierpie i myśle tylko o tym. Ciągła męczarnia od której nie mogę się odpędzić i ciągła wegetacja przed komputerem i brak jakiegokolwiek życia. Nie mam nawet jednego znajomego z którym mógłbym porozmawiać. To tak strasznie siada na psychikę, czuje się wykończony przez to. Jak co niektórzy piszą że chcieli by popełnić samobójstwo, to ja bym nie chciał tego robić. Wierze że nadrobię sobie jakoś te lata w małym stopniu, może kiedyś zaznam szczęścia z kobietą, bardzo chce w to wierzyć. I wszystko dzięki złym genom, które zrobiły ze mnie brzydala. Wystarczyłaby w miarę normalna twarz i jako taki charakter i można by łatwo kogoś poznać i nie mieć tych wszystkich problemów. #przegryw #depresja #rozowepaski #zwiazki #blackpill #logikarozowychpaskow #seks pokaż całość

  +: Herbaciarnik, WieslawPaleta +59 innych
  •  

   @LetMeStay kolego po pierwsze to musisz nauczyć się być szczęśliwy samemu. To nie jest tak że kobieta wniesie do Twojego życia szczęście, mimo że tak Ci się teraz wydaje. Nie rób z kobiety swojej terapeutki I nie obarczaj jej tym ciężarem, najpierw sam musisz być kompletny i mieć ciekawe życie by jakąkolwiek kobieta chciała wejsc do Twojego świata. Jeśli nie masz pasji i zainteresowań i nie potrafisz być szczęśliwy to żadna kobieta tego nie zmieni. Inna kwestia jeśli stawiasz kobietę w centrum to już przegrałeś, co zrobisz gdy ona odejdzie bo tak też może być. Przemysl to stary. Bylem w podobnej sytuacji przez wiele lat, dopiero jak byłem naprawdę szczęśliwy będąc sam nagle znalazła się kobieta która chciała wejść do mojego życia, ale miałem czym ja zainteresować i prócz niej miałem inne rzeczy do roboty i ona jak i każda inna kobieta to wyczuła, że jestem zajętym facetem i mam swoje życie i pasję, to jest bardzo ważne inaczej wyczuje Twoja desperację i będzie pozamiatane. O widzę kolega @BArtAS94 też o tym wspomniał. pokaż całość

  •  

   @LetMeStay kontynuując, wszystko żądzi się swoimi prawami i dopuki nie poznasz tych mechanizmów będziesz jak dziecko we mgle. Jeśli chcesz żeby coś się w Twoim życiu zmieniło to zacznij od siebie. Twarzy nie zmienisz ale to nie jest najważniejsze. Widziałem setki par gdzie piękna i atrakcyjna kobieta była z mega brzydalem ale ten facet miał w sobie to coś przez co ona chciała z nim być. Ładni mają łatwiej to oczywiste ale to niczego nie przekreśla, pamiętaj że tak samo jak tobie nie podoba się większość kobiet tak i kobietom nie podoba się większość mężczyzn, to normalne. To jest bardzo długa droga i czeka Cie ogrom pracy nad sobą ale masz jeszcze kupę czasu. Ja mam 31 lat a w Twoim wieku miałem podobne problemy, to były dwa lata ciężkiej pracy i ćwiczenia kontaktów z innymi ludźmi, umiejętności rozmowy, bycia zabawnym, oduczenia się bycia miła pizda która wiecznie liczy na zainteresowanie. Bądź niezależny, idź na siłownię bo wtedy wydzielasz więcej testosteronu a on sam uwydatni Twoje męskie cech nie tylko fizyczne ale również charakteru, wpłynie na Twoje zachowanie, a endorfiny Cie uszczęśliwia. A i koniecznie skończ z mastrubacja, mówię serio poczytaj o tym jak negatywny wpływ ma mastrubacja na Twoje zachowanie i poziom szczęścia. Walcz i pracuj. Jak chcesz to napisz na pw pomogę jak będę umiał. pokaż całość

  • więcej komentarzy (40)

 •  

  W tej nitce wrzucamy zdjęcie z gry którą zna jak najwięcej osób i jej tytuł. Jeżeli widzisz grę którą znasz-plusujesz. Wygrywa ten, kto będzie miał najwięcej plusów w swoim komentarzu.

  Ja zaczynam, gra to GTA vice city

  #glupiewykopowezabawy #gry #grykomputerowe

  źródło: 1617507355804.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Silvan01

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.