•  

  100% Polaków nie potrafi wymienić ani jednego papieża, który był Polakiem. Z badania wykluczono Jana Pawła II, bo przyjęto, że jest on znany każdemu Polakowi i każdej Polce.

  #2137 #matura

 •  

  TL;DR Tomasz Organek jak ja Cię kurwa nie szanuję.

  Mam chwilę przerwy, idę sobie zrobić coś do jedzenia. Włączam radio 357 żeby coś grało w tle. Patrzę: Muzyka Organowa - Tomasz Organek. Myślę: "znam". Nie wiedziałem, że w radio robi. Przygotowuję sobie żarcie, piosenka się skończyła i słyszę że Pan Tomasz mówi coś o dniu mężczyzn. Jak ty mnie teraz zaimponowałeś Tomek. Może chociaż od Ciebie dostanę życzenia. Dalej mówi że jakaś jego słuchaczka nie uznaje dnia mężczyzn bo [...]. W tym momencie woda zaczęła się gotować i czajnik zagłuszył mi koniec zdania (jak ktoś słuchał to niech napisze co tam powiedziała), więc nie wiem dlaczego kobieta nie uznaje dnia mężczyzn. Ku mojemu zdziwieniu słyszę, że Pan Tomasz się z nią zgadza. Myślałem że może chodziło o ten drugi dzień chłopaka/mężczyzn z listopada czy innego października i że dzisiaj tak naprawdę nie ma święta. OTÓŻ KURWA NIE. Pan Tomasz po każdej piosence (albo przed każdą piosenką) mówił że kobieta która odpowiada za ten utwór jest wspaniałą istotą bo jak ona daje radę w tym przejebanym świecie. Ale ona jest silna. Zostawiłem to jeszcze chwilę włączone i teraz coś pierdoli że X lat temu na koncercie jakiejś kobiety ona wskoczyła w tłum i jest taka odważna i on prawie ją dotknął. ZAJEBIŚCIE TOMEK. Gratuluję. Dzień mężczyzn a on non stop pierdoli że mężczyźni to chuje i kobiety mają strasznie. Panie Tomku idź Pan w chuj z taką audycją. Nie szanuję. Teraz mi wpadło do głowy że pewnie ma audycję raz na tydzień i że może to być audycja z okazji dnia kobiet, no skoro padło na dzień mężczyzn to już mogłeś sobie dać spokój.

  Edit: Trochę spasował i miałem tego nie postować, ale znowu zaczął pierdolić że jakaś kobieta jest turbo odważna bo robi muzykę a i w ogóle to tę ARTYSTKĘ/BOGINIĘ poleciła mu inna KOBIETA!!!oneone11 Teraz jestem podwójnie wkurwiony bo raz Tomek a dwa straciłem prawie całą przerwę na pisanie tego wysrywu.

  #pieklomezczyzn #pieklokobiet #dzienmezczyzn
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Siostra_Antka

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)