It doesn't look like anything to me

 •  

  Wrócił stary dobry real, dzięki kriszcziano ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #mecz

 •  

  Mój 15-letni brat albo jest bardzo złym człowiekiem, albo ma jakieś problemy psychiczne. Jeżeli po lekturze będziecie uważali, że możliwe jest to drugie, bardzo proszę o podanie konkretnych nazw zaburzeń, bym mogła się dowiedzieć na ich temat czegoś więcej.

  Nie wiem już sama, czy odciąć się od tego toksycznego gnojka czy po raz kolejny starać się mu pomóc.
  -cały czas kłamie, a przyłapany na kłamstwie potrafi się rozpłakać i zrobić z siebie ofiarę
  -rodzina albo go ignoruje (bo tak bardzo zalazł im za skórę) albo non stop się z nim kłóci. Mój tata należy do pierwszej kategorii. Młody pożyczył od niego laptopa w celach "umówienia się na spotkanie z kolegami" po czym przejrzał mu cały komputer (w tym historię wyszukiwania) i na obiedzie rodzinnym pół roku temu, m. in. z dziadkami, wstał nagle od stołu i stwierdził "nie mogę być normalny skoro mój ojciec jest takim zboczeńcem i ogląda filmy porno! Widziałem jego komputer! To wstrętny onanista". Rozmawialiśmy wtedy na normalne tematy, jak to przy stole, a młody nie miał z ojcem żadnego konfliktu. Zrobił to ot tak, by zwrócić na siebie uwagę.
  -starałam się być dla niego miła i wyrozumiała, w końcu to młodszy brat. Raz w miesiącu zapraszałam go do miasta w którym mieszkam i fundowalam wszystkie rozrywki. Okazało się, że młody cały czas pisze do mojego byłego chłopaka i próbuje się z nim zaprzyjaźnić, przy okazji wyciągając od niego szczegóły naszego związku, który zakończył się 3 lata temu. Później te informacje przekazuje dalej, swoim znajomym. Mało tego, przy moim obecnym chłopaku, który naprawdę jest w stosunku do niego wyrozumiały i stara się, by brat dobrze się czuł w naszym mieszkaniu, gdy do nas przyjeżdża, ZAWSZE "niechcący" zaczyna temat mojego byłego. Jakieś durne gadki w stylu "Twój były chłopak jest moim najlepszym ziomkiem, zawsze mogę na niego liczyć" albo "Szkoda, że już nie masz z kim kontaktu". Miarka się przebrała, gdy na imprezie rodzinnej, na której non stop spędzał czas ze mną i moim chłopakiem (jak wspomniałam wcześniej, cała rodzina jest z nim skłócona) wypalił przy moich kuzynach i wspomnianym chłopaku "Hehe, chodzą sluchy na mieście, że X zerwał z moja siostrą, bo imprezowala bez niego, gdy pojechał do pracy zarabiać" (Co jest absolutną nieprawdą, zerwalismy z zupełnie innych powodów, była to wspólna decyzja). Jak zwykle, powiedział to podczas rozmowy na zupełnie inne tematy, dla krótkiej chwili atencji.
  -na tej samej imprezie rodzinnej publicznie (mogło to słyszeć więcej osób) oznajmił mi i mojemu chłopakowi że "przed chwilą rozmawiałam z chłopakiem naszej kuzynki, przyznał mi się, że kiedyś wciągał krechy"
  -namawia naszego 3 letniego brata by uciekał przed mamą i obrażał ją
  -w stosunku do swojej wychowawczyni w szkole, jedynej osoby, która go broni przed dyrekcją jest bardzo fałszywy i zakłamany, non stop łamie dane jej słowo i obraża ją za plecami, chociaż na rozmowach sam na sam z nią potrafi płakać i robić z siebie ofiarę.
  -często publicznie chwali się domownikom, że pali papierosy i marichuanę (mówi to ewidentnie by zwrócić na siebie uwagę, z miną cwaniaczka)
  -przylapalam go na przeszukiwaniu mojego komputera, gdy będąc na weekend w domu poszłam do łazienki
  -kradnie moim rodzicom drobne kwoty
  -ostatnio "pożyczył" od młodszego brata telefon wart 200-300 zł po czym wrócił do domu bez niego, twierdząc, że go zgubił
  -mam wrażenie, że młody szuka haków na każdego, by potem publiczne daną osobę upokorzyć. Bez względu na to, czy jest dla niego dobra, czy też neutralna.
  -cały czas próbuje "trzymać się ze starszymi" (wspomniałam już o moim byłym). Imponują mu ludzie ze środowiska narkotykowo-rapowego. Nie ma stałych przyjaciół. Podejrzewam, że jest dla nich taki sam, jak dla rodziny.
  Mój obecny chłopak uważa, że mimo wszystko powinnam być wsparciem dla brata, bo on praktycznie nie ma nikogo i jest w głupim wieku. Ja jednak nie dam rady non stop dawać młodemu sobą pomiatać. Nie wiem, co robić.

  #pytanie #niebieskiepaski #zalesie #pomocy #zdrowie #rodzina
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika SirPsychoSexy

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.