Hej Skejnia, może napiszesz coś o sobie i uzupełnisz dane w profilu? nie elo

 •  

  #krakow - a co tu się kurła dzieje na ulicach??

  Ja wam powiem tako jedno rzecz.

  Kojarzycie muchy? Jak latają bez sensu, tam i z powrotem. I są kojarzone z guwnem. Czasem jest ich strasznie dużo. Niektóre latajo. Niektóre stojo. Ale bezsprzecznie wszystkie wkurwiają.

  Samochodziarze!

  To o was. To o was zewsząd. Kraków, #gdansk #warszawa #szczecin #poznan #chicago #lodz #bratyslawa - tak, dokladnie. Kazde #miasto. #polska cała.

  Samochodziarze są dosłosnie wszędzie w tych swoich blaszakach jebanych. Gdzie nie spojrzysz, tam zapierdolą ci każde miejsce. Wszędzie wjado, codziennie, bez przerwy.

  Jak jakieś przygłupie AI (sztuczna 'inteligencja') w grze miejskiej. Muszo jeździć, bo muszo, ale jakby mieli zracjonalizować to jeżdżenie - no to kurła, coś tam niby wymyślą, ale dokładnie na tym poziomie, na którym funkcjonują - przygłupie AI. "Ciebie to nie stoć na autko, a jo sobie jeżdża, pedał, gaz, skrent, jazda jazda, hehe".

  Jedna wielka plaga śmierdzieli.

  Wypad na autostrady albo na swoich podwórkach jeździć.

  I nie komentować mi tego wpisu, samochodziarze.

  Za komentarz niech posłuży wasze kolejne jutrzejsze robackie wypełznięcie na ulice, żeby zasrać następny dzień wszystkim dobrym ludziom (i wy jeszcze macie jakieś pretensje, śmiech na sali).

  POZDRAWIAM ROWERZYSTÓW.
  pokaż całość

 •  

  Siema Mireczki,

  Udało się załatwić dla was nowy model słuchawek bezprzewodowych QCY HT03 z ANC. Osoba, która wygra dostanie kod rabatowy, który obniży cenę do $1-$2 (nie wiem dokładnie ile VATu naliczy).

  QCY HT03 w kwocie $35-$40 to jedna z lepszych propozycji słuchawek bezprzewodowych z ANC. Z wyglądu bardzo przypominają Huawei FreeBuds 4i. Moim zdaniem są lepsze od Redmi Buds 3 Pro, które kosztują jakieś 100zł więcej.

  Recenzję QCY HT03 znajdziecie wiadomo gdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Co trzeba zrobić?
  1. Zostawić plusa
  2. Napisać o której godzinie widzicie ten wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°) - 21:37 nie daje większych szans na wygranie :D

  W przyszłym tygodniu postaram załatwić się kolejną sztukę (może wolicie inny model ze sklepu QCY Official Store na Aliexpress?)

  #qcy #rozdajo #sluchawki #czajna #aliexpress
  pokaż całość

  źródło: ROZDAJO.png

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Skejnia

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)