•  

  Rzadko zachwalam lub dissuje jakiekolwiek firmy, ale Innogy Go, a w zasadzie dostępne u nich BMW i3 to po prostu PRZEKOT!
  Wcześniej wiele razy korzystałem z Panka i zachwycalem się jedynie możliwością wynajmu fury przez apke bo ich Yariski to padają. Ledwo to jeździło, ale jednak hybryda. No witamy w przyszłości po prostu.
  Dzisiaj pierwszy raz wsiadlem do tego wózka na zakupy, do tej temperówki elektrycznej, auta powstałego w wyniku pijąc kiego seksu BMW M3 i Multipli.
  Okazuje się, że ta "temperówka" ma napęd atomowy, który w połączeniu z bezstopniowym automatem to pierdolony sztos, który całkowicie zmienił moje postrzeganie aut elektrycznych.
  7s. do setki, ale moment obrotowy zawsze MAX.
  Prywatnie jeżdżę starym Mercem-okularem z silnikiem 4,3 i powiem tylko, że nie dałbym rady tej "zabaweczce".
  Szok i niedowierzanie.
  Żeby nie było tak kolorowo trzeba przyznać, że usługa jest dość droga. Droższa zdecydowanie od własnego auta (nawet mojego palącego 15 w mieście), droższa od innych podobnych firm, tańsza od taksówek, a z uberem porównywalna.
  W życiu nie dałbym za ten samochód 190k (nowy z salonu, 2019r), ale za około 100 ziko bawiłem się dzisiaj pół dnia i ciągle mi mało!
  #motoryzacja #ciekawostki #bmw #carsharing #innogygo #chwalesie #mozgrozjebany #samochody #logikaniebieskichpaskow
  pokaż całość

  źródło: IMG_20191108_173433.jpg

  •  

   @kropek00 Jeżdżę i nawet sobie chwalę bo na małolatki można popatrzeć. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
   A prawko mam od 2004r. i przez 5 lat pracowałem jako kierowca po Polsce i Europie więc chyba nie jest tak źle.
   Poza tym za pierwszym razem straciłem bo mi psy na dupie siedziały, a Merc może stary, ale jak dostanie kopa w pedał to w lusterku widzę tylko szok i niedowierzanie. Oni też byli zaskoczeni, ale nowym M5 długo mnie gonić nie musieli.
   Drugi raz to typowy, polski teren zabudowany bez żadnych domów, gdzieś na trasie, po środku niczego. Jedynym zabudowaniem była wiata przystanku, a za nią ONI.
   6 rano, droga pusta, pogoda idealna, na yanosiku czysto... Zaskoczyli mnie jak hiszpańska inkwizycja.
   pokaż całość

  •  

   @osdpl Silnik w Mercu mam ciekawy bo 4,3 bez podtlenku gazotu. Nowy miał chyba z 270 kucy, ale po 20 latach, stadko z pod mojej maski mocno się przerzedziło, a na pewno cześć koni kuleje. Poza tym skrzynia. Działa lepiej niż kilkuletni automat Opla, którym chwilę jeździłem.
   Problemem jest czas redukcji o dwa biegi. Tzw. Kickdown (po wciśnięciu gazu w podłogę). Trwa to czasem nawet około 2, 3 sek. zanim ten srebrny kaszkiet w kombi skuma, że ten baran za kółkiem znowu chcę utrzeć komuś nosa. ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ Jednak gdy już zrzuci... Ehhh. Pamiętam jak pierwszy raz go przycisnałem mając już ponad 10 lat doświadczenia jako kierowca... Po raz pierwszy to mi zabrakło odwagi, a nie autu mocy czy drogi.
   Poza tym takie auto skrzywia na resztę życia. Faktyczną frajdę dadzą tylko podobne lub większe mocą jednostki.
   To jak z dobrym winem. Takim za 1000 ziko. Raz spróbujesz i zwykła "górna półka" win to różne odmiany podobnego szczocha. Nie wiem czy pogodzę się z koniecznością powrotu do silnika poniżej 2 litrów...
   Mówię głośne i zdecydowane raczej nie.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (17)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika SlodzeGorzkieZale

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)