a naked man is chilled by the frost

 •  

  Uwaga waga #rozdajo A do wygrania gra overwatch zdobyta z któregoś humble. Gra bardzo fajna i ciekawa a że już posiadam konto to drugie mi nie potrzebne. Zasady proste i dobrze znane z poprzednich rozadjów.

  1.Zielonki że stażem mniejszym niż 4 miesiące nie wygrywają.
  2.Patostreamy i Niemcy również.

  Żeby wygrać wystarczy zaplusować ten wpis i polubić oficjalny profil Magdy Gessler na fb, losowanie jutro jakoś po 16. pokaż całość

 •  

  Niektóre kobiety to są jednak smieszne.

  Mam w pracy tak, że pracuję z grupą kobiet w jednym dziale. Stety-niestety musze więc słuchać tego o czym ciągle mówią. Ostatnio np. nudów chyba, zaczęły buntować przeciw narzeczonemu jedną koleżankę, która pracuje u nas od niedawna na pół etatu.

  Otóż ta koleżanka ma taki układ z narzeczonym, że pracuje mniej od niego, jednocześnie znacznie mniej zarabiając, ale kasę mają wspólną, za co ona musi tylko ogarnąć dom, co wychodzi jej krócej niż te 4 godziny dziennie. No i jak reszta dowiedziała się, że ta jedna ma obowiązek sprzątać i gotować w domu, a facet przychodzi na gotowe, to zaczęły na nią wjeżdżać, że jest kurą domową, a one nie dość, że nic nie muszą robić, to jeszcze im faceci usługują. Ja wiedziałem, że to brednie bez podstaw, bo połowa jest tam sama albo w krótkich zwiazkach z tindera, które trwają parę miesięcy, ale przecież przed koleżankami można udawać co się chce i się popisywać.

  Tamta początkowo tylko się czerwieniła i mówiła, że wcale tak nie jest i że jest jej dobrze. Widać było jednak po niej, że wstydzi się tego jak żyje z tym swoim. Tamte ją coraz bardziej nakręcały i wjeżdżały jej na ambicję. Wiecie ty gadki o nowoczesności, niezależności i o tym, że kobiecie dziś zwyczajnie nie wypada robić coś dla faceta. No bo w końcu ugotowanie obiadu to dziś dla kobiety duże poniżenie. Przynajmniej tak wynikało z tekstów tamtych lasek. No i w końcu przekonały tą biedną dziewczynę, że jej do tej pory udany związek to jakaś katorga, bo biedna musi ciuchy do pralki wrzucić szklanki do zmywarki, a przecież trzeba wszystko pół na pół, po partnersku.

  Dziewczyna po jakimś czasie zaczęła się chwalić, a raczej im meldować, że powiedziała facetowi iż on też ma swoje ręce może sobie gotować i po sobie sprzątać. Ponoć na początku się buntował, ale ona za ich radą nie ustąpiła nawet o krok i teraz gotują i sprzątają po połowie, albo każde dla siebie. Po tak łatwym zwycięstwie w urojonej wojnie, już planowały głośno następne ruchy i doradzały jej, jak "owinąć go sobie wokół palca", żeby żyło jej się wygodnie.

  Zwycięstwo nowoczesności nie trwało jednak długo, bo przy kolejnym płaceniu rachunków facet powiedział, że jak mają robić pół na pół to wszystko, razem z placeniem za mieszkanie i zakupy, bo on nie będzie tyrał na nią, gdy sobie wraca do domu w południe i seriale ogląda. Do tej pory mieli wspólne konto i ona takimi bzdurami jak opłaty się nie zajmowała, ale teraz, gdy miała płacić za połowę wszystkiego, szybko, że z połowy etatu nie stać jej na jej połowę opłat za niemałe mieszkanie. Nie mówiąc już o innych zakupach. Nawet po przejściu na pełen etat po wykonaniu opłat i zakupów dla siebie, zostaną jej grosze.

  Cudowne koleżanki oczywiście jednogłośnie okrzyknęły faceta "...ujem", bo przecież związek to wspólnota i nie ma, że moje czy twoje i on jako lepiej zarabiający powinien za nią placić. Zaczęły nawet jej doradzać zerwanie, skoro nie umie się zachować "jak odpowiedzialny facet". Ona jednak postanowiła się "poniżyć" i prosić go o powrót do starego układu, ale niestety on się nie zgodził znowu ją uciemiężyć i skończyło na tym, że dziewczyna ma szukać poważnej roboty, bo on jej niańczyć już nie bedzie. Zaproponował, że co najwyżej do mniejszego i tańszego mieszkania mogą się przeprowadzić, ale ją to za bardzo nie urządza.

  I tak sobie koleżanka prawdopodobnie fajny związek rozwaliła. Mówiłem jej nawet, żeby szczerze go przeprosiła, zamiast słuchać tych idiotek, ale ponoć on zdania zmienić nie chce.

  #logikarozowychpaskow #pracbaza #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski
  pokaż całość

 •  

  Ostatnie #rozdajo tego typu cieszyło się sporym zainteresowaniem, więc robię kolejne.
  Do zgarnięcia zapalniczka elektryczna Davidoff. Ładowana przez USB. Tym razem już nie złota wersja limitowana (bo została mi tylko jedna z numeracją 200/200), ale zwycięzca może sobie wybrać kolor.
  #wykopsmokersclub #palenie #papierosy #zadarmo pokaż całość

 •  

  Najlepsze wesele na jakim byłem, to wesele mojej kuzynki Joanny z pod Białegostoku xD Młodzi wynajeli auto i pojechali do ślubu kultowym już rekinem (auto marki BMW, model e24)

  Zaraz po dziewietnastej, jak już goście byli po pierwszym kielichu, pan młody wymknął się z sali i gdzieś znikł xD świadkowa wyszła na fajka i znalazła go na parkingu. Młody razem z kierowcą, który wiózł ich do ślubu, oglądali jego zabytkowe auto xD oczywiscie zaraz z sali wyleciała panna młoda i rozpoczeła sie inba xD HURR DURR!!! NASZ DZIEŃ!!!! JAK TY SIE ZACHOWUJESZ, TO NASZE WESELE A TY SE ZDJECIA Z SAMOCHODAMI ROBISZ!!!! młody nawet nie zdążył otworzyć ust, kuzynka zdjeła welon i rzuciła na ziemie xD rozpłakała sie, pobiegła do toalety i zamkneła na klucz xD rodzice młodych pół godziny stali pod drzwiami i prosili żeby otworzyła, a pan młody niewzruszony, nakurwiał w tym czasie bąki na placu xDDD z sali wybiegło kilkoro dzieci podjaranych amatorskim pokazem i poprosili żeby ich przewieźć xD młody załadował ich na tylną kanapę i zaczeli driftować wokół fontanny xD zabawe przerwał dopiero własciciel domu weselnego, który wyleciał z mordą i zaczął sie drzeć że mu kostkę niszczą xDDD

  Najlepsze wesela tylko na Podlasiu!!!!

  #truestory #heheszki #bmw #carboners #e24 #samochody #motoryzacja #wesele #zwiazki #rozowepaski
  pokaż całość

 •  

  Ja pierdolę, czy nie możecie, nie mówię nawet raz na rok, ale raz na 100 lat zachowywać się jak ludzie? Minęło 100 jebanych lat od odzyskania Niepodległości. Wszędzie indziej byłby to powód do wielkiego świętowania, ale nie kurwa, nie w chlewie obsranym gównem. Cały dzień na mirko z jednej i drugiej strony lecą wyzwiska, wszyscy tylko czekają aż wszystko pierdolnie i licytują się, która strona robi większy syf. Jeśli nawet na jeden dzień nie możemy się tak po prostu, po ludzku zjednoczyć, to jak w tym kraju ma być normalnie?
  #bekazlewactwa #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #marszniepodleglosci #bekazpodludzi
  pokaż całość

  •  

   @Szpurka upolitycznianie kazdego aspektu to właśnie oznaka tego syfu. masa ludzi to widzi i doświadcza, a jak wiadomo, masa działa jak działa = sranie tym wszędzie i zawsze. siedzi w tej masie ta nienawiść, a przez to i hipokryzja poglądów wychodzi na wierzch. ciężko tu coś zmienić i sądzę że chyba juz tylko czas nam pomoże.

   +: Szpurka
  •  

   @Szpurka wiele osób nie chce. Ale co zrobić, wyjechać? Pewnie, można, sam to planuję. Ale mimo to, tyle ile mogę spędzam w Polsce i strzelam że po wyjeździe o naszej sytuacji nie zapomnę. Czyli i tak będę tego doświadczał, tyle, że na odległość.

   +: Szpurka
  • więcej komentarzy (41)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Slp098

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)