Chcę byście mieli asysty przy moim pentakillu

 •  

  takze ten, a ktos z was mirasów chce ze mna horror obejrzec?
  #przegryw #tinder #p0lka

  źródło: 5.png

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Cześć. Mam nadzieję że ten post zostanie opublikowany, bo mam do społeczności serwisu dosyć istotny przekaz. Zwłaszcza do tych, którzy mają problemy psychiczne związane z kompleksami, przejściami życiowymi itp. Sama mam spore problemy i przejścia z przeszłości związane z gnębieniem i innym znęcaniem się, więc wiem co mówię i wbrew tutejszym mitom, dziewczyny też mają przewalone, też są bite i też są stawiane przed nimi wymagania. Nie jest wcale tak, że wystarczy mieć waginę a wszystko staje się łatwiejsze. Jednak jako dorosła już kobieta jestem bliska wyjścia na prostą i sporego kopa w terapii dało mi (Uwaga) porzucenie przeszło rok temu serwisu wykop. Dlaczego? Szukałam z psycholog przyczyny mojego poczucia niższości, wrażliwości na negatywne bodźce itd. Przyczyn oczywiście było wiele i były w większości spowodowane moimi doświadczeniami. Psycholog zasugerowała żebym na jakiś czas spróbowała ograniczyć pewne bodźce które nakręcają moje negatywne nastroje, chociaż na początek nie wskazała konkretnych działań. Chciała, żebym sama spróbowała określić co ma na mnie aktualnie wpływ. Szczerze mówiąc nie myślałam o porzuceniu tego serwisu, ale postanowiłam się radykalnie odciąć od wszelkich serwisów informacyjnych a później stopniowo włączać te najbardziej wartościowe dla mnie źródła informacji czy serwisy społecznościowe. Wykop jednak nie wrócił na listę i szczerze mówiąc dla osoby mało odpornej psychicznie z problemami z samooceną i depresją jest to znakomita sprawa. Dlaczego?

  Oto krótka lista subiektywnych wniosków na szybko.

  1. Nie masz styczności z wiecznym narzekaniem na wszystko. Z tym że u sąsiada, w mieście obok, czy w innym kraju trawa jest bardziej zielona. Chodzi między innymi o wieczne komentarze i memy pokroju: rozsypujący się Kalisz , hehehehe wiocha "Grudzionc", Łódź za 27,23 PLN, pisoskie zadupie Nju Soncz - Pozdrawiam #kalisz #grudziadz #lodz #nowysacz
  2. Koniec czytania pod każdym postem o dyskryminacji pewnych grup, chociaż tak na prawdę wspominane cechy nie mają absolutnie znaczenia. Choćby wspomniana wagina na którą nieporadne kobiety mogą niby złapać faceta który się o nie zaopiekuje, bo taka jest presja społeczna. Niestety tak to nie działa. Na kobiety też jest narzucana presja społeczna, ale większość was nie zwraca na to uwagi, bo podkreślacie tylko swoje problemy i swój punkt widzenia. Owszem, zgadzam się że niektóre kwestie są bardzo dyskryminujące dla mężczyzn, jak choćby przyznane opieki nad dzieckiem, ale inne z kolei premiują mężczyzn. Przykładowo zatrudnianie młodych mężczyzn zamiast kobiet ze strachu że te uciekną zaraz na macierzyński.
  3. Koniec z czytaniem przekłamanych postów dotyczących zarobków. Na szczęście mnie to nie dotyczy szczególnie ale wyobrażam sobie że dużo młodych osób czytając o informatykach #15k może popadać w kompleksy i czuć się bezwartościowymi w swoich zawodach czy właśnie w IT. Sama pracuję przy obsłudze finansowej firm między innymi informatycznych i mam wgląd w zarobki w pracowników w kilku miastach Polski. Cóż. Te mityczne 15k zarabia jedynie wąska elita i to w dodatku brutto.
  4. Koniec z czytaniem przygnębiających postów pisanych tylko po to żeby zdobyć popularność i przedstawić (często kobiety ale i nie tylko) w negatywnym świetle. Takie posty u osób wrażliwych mogą pogłębiać uczucie beznadziejności i nakłaniać wręcz do izolacji oraz nasilać fobię społeczną. Jak przykładowo zakompleksiony i przestraszony chłopak może w ogóle spróbować zagadać do jakiejkolwiek dziewczyny (lub odwrotnie) kiedy to przedstawia się je jako wymagające i żądne krwi zołzy?
  5. Ciekawy, wartościowy i pozytywny kontent to margines. Głównie dyskusja obok narzekania skupia się na tym co złe. Pozytywne inicjatywy idą w kąt, chyba że mają na celu zamanifestowanie swojej nienawiści do kogoś innego. Jednak są też tutaj pozytywne akcje pokroju #wykopefekt które warto wspierać. Niestety wiele z nich nie umywa się do najazdów na jakieś grupy, fanpagey itd.
  6. Świat na wykopie jest kreowany jako miejsce złe, wrogie, negatywnie nastawione w stosunku do grupy czy jednostki, a wszędzie gdzie nas nie ma jest lepiej.
  7. Na wykopie panuje nawyk skupiania się na negatywach zamiast na pozytywnych aspektach różnych rzeczy. Lepiej krytykować, szydzić i negować, niż chwalić.
  8. Koniec z czytaniem ludziach jak o obiektach. Nie słyszę/czytam już na co dzień o rogaczach, chadach, workach na spermę itd.
  9. Koniec z marnowaniem czasu na czytanie dołujących rzeczy. Teraz ten czas przeznaczam na rozrywkę, rozwój czy sport.
  10. Brak akceptacji na wykopie dla osób o innych przekonaniach czy doświadczeniach. Często posty czy wpisy które różną się od poglądów większości są albo szkalowane albo uznawane za bait.

  Mam nadzieję że tym postem skłonię trochę społeczność do refleksji, a osoby z kłopotami psychicznymi namówię do zmian lub zaciągnięcia porady psychologicznej. Nie jestem pewna jakie tagi dodać, więc liczę na waszą pomoc jeśli coś pominę: #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #psychologia #depresja #przegryw #pomoc #przemyslenia #oswiadczenie

  Dodam na koniec, że jestem sama ale to akceptuję, straciłam parcie na znalezienie kogoś na siłę. Bardzo pomogła mi w tym psychoterapia.

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  ID: #5f30fc4e0010a81b084b426e
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  Przekaż darowiznę
  [====================....................] 51% (120zł/235zł)
  Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  pokaż całość

  źródło: theivanovosti.files.wordpress.com

 •  

  Już od dawna przeglądanie LinkedIn wprawia mnie w większe zażenowanie niż posty na wykopie, ale to co dzisiaj mi się wyświetliło to już mocne xD
  Karynka będąca sekretarką w Holandii zrobiła aferę udostępniając dane jakiegoś spermiarza czym prawdopodobnie zepsuła mu (i wszystkim innym ziomkom którzy mają pecha się tak samo nazywać) jakąkolwiek karierę. Nie żebym broniła typa, no ale sama dostałam parę razy wiadomości "matrymonialne" na LinkedIn i w życiu nie wpadłabym na to żeby kręcić taką aferę. Pośmiać się ze znajomymi w zamkniętym gronie wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #linkedin #spermiarzalert #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #spermochlip #p0lka
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: Screenshot_20200809_130024_com.android.chrome.jpg

 •  

  Piątek, piąteczek, piątunio. To dzisiaj wszystkie piwniczaki kupią sobie monsterki, pitcunie, piwerka. Calutką noc będą świetnie sie bawić, grac w gierki, shitpostować na vikop, śmiać się z shitpostów innych mireczkow. A 0scarki? A oscarki będą użerać sie z wiecznie naburmuszonymi p0lkami, wysłuchiwać ich pitolenia o paznokciach i bolcach na których skakały. I kto tu jest wygrywem? #przegryw to tak na prawdę #wygryw, change my mind pokaż całość

  źródło: 1596782344099.jpeg

 •  

  Piękny poranek, 8 rano, ja z nowopoznaną na #tinder studentką prawa 10/10 jadę moim nowym bmw m8 to prawo naginać na publicznych drogach. Pokażę jej jak ta piękna ósemeczka wciska w fotel i przyciąga wzrok wszystkich przechodniów. Po tej przejażdżce będzie już przekonana, że trafiła na właściwego mężczyznę, który zna swoją wartość, ma wysoki status i nie jest jebanym kuloldem jak jej reszta piesków na tinderze. Pozdro z fartem, pospieszcie się do #korpo bo menadżer wpisze wam nagane i doniesie wyżej.
  #pokazauto
  pokaż całość

  źródło: IMG_20200804_100517.jpg

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Często widać/słychać narzekania, że współczesne młode kobiety są rozwiązłe, atencyjne, szczują cycem czy kawałkiem dupy. A wiecie, dlaczego to robią? Bo tego chcą mężczyźni. Powiecie, że nie, ale patrzy się czyny, nie słowa. A czyny są takie, że #niebieskiepaski oglądają dużo wyuzdanego #porno, nagich fot w internecie, oglądają się za #sebixkurwix. Młode dziewczyny to widzą i wyciagają wniosek - żeby przyciagnąć płeć przeciwną, należy maksymalnie skupić się na swoim wyglądzie, być chętną na #seks, bo bez tego się nie zaistnieje. Może nawet da się związać z kimś mimo braku tej atencyjnej otoczki, ale co z tego, skoro facet dalej będzie walił konia pod szmule.

  TLDR; otwartość seksualna młodych dziewczyn jest odpowiedzią na męskie odczekiwania

  #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  ID: #5f26b18bc320eaecdaadada6
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  [====================....................] 49% (115zł/235zł)
  Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  pokaż całość

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Odnośnie tego kontrowersyjnego wpisu o spotykaniu się 30 latków z 16 latkami na seks, również się wypowiem.

  Otóż jak możecie wnioskować z tego wpisu macie rację - również spotykam się z małolatami na seks. Dlaczego to robię?
  - nierealne wymagania rówieśniczek - o tym za chwilę
  - małolaty na tinderze bardzo, ale to bardzo często kłamią jeśli chodzi o wiek - wpisują 18-20, a dopiero na spotkaniu przyznają się, że mają 16 lat. To jest nagminne
  - one same tego chcą i do niczego ich nie zmuszam ani nie krzywdzę, wszystko jest zgodne z prawem

  To teraz coś o mnie - mam 25 lat, stałą pracę i zarobki na poziomie 4.500 na rękę, własny samochód, ale nie jest to żadne pseudo sportowe bmw czy audi jakie ma większość moich rówieśników, tylko mała, zwrotna miejska toyota. Posiadam paczkę znajomych, razem spędzamy często czas, mam też jakieś tam pasje, nie są to żadne górnolotne zajęcia, a bardziej przyziemne takie jak siłownia, rolki, granie na gitarze, w zimie narty, snowboard. No i odrazu zaznaczę że nie jestem #przegryw bo mam dość dobrą mordę, ale żeby nie było zbyt ciekawie mam równiutkie 171 cm wzrostu.

  No i o co chodzi? Co z tego, że dostaje sporo zainteresowań od różowych w moim wieku, skoro one mają dość nierealne podejście do życia. Np: różowe w moim wieku zakładają od razu, że na pewno wynajmuję kawalerkę albo mam własne mieszkanie. Zastanówmy się - zarabiam 5k. Gdybym wynajmował to musiałbym tracić miesięcznie 2k na same opłaty i wszystkie rachunki, za jedzenie płace jakiś 1000, wyjścia na miasto, zajawki, imprezy, koszty eksploatacji samochodu - sumarycznie kolejny 1000. Co miesiąc mógłbym odkładać max 500 zł. W takim tempie nigdy nie zarobiłbym na nic swojego, nie jestem żaden #programista15k i w mojej branży ledwo da się wytargować podwyżkę 500zł po 2 latach zapierdalania. Nie mam też bogatych rodziców, właśnie mam biednych rodziców. Co robię?
  - mieszkam z rodzicami, ale - mam praktycznie całe piętro dla siebie (pokój, łazienka, mini kuchnia), jedzenie kupuje swoje, sam piorę, gotuje, sprzątam. Na nikim nie żeruję, nawet płacę rodzicom zawsze te 200-300 zł więcej bo u nich na starość ciężko z kasą. Pomagam też koło domu z cięższymi rzeczami, których rodzice sami by nie wykonali.
  W dodatku oszczędzam miesięcznie jakieś 3k zł, jak dobrze pójdzie za 5-7 lat będzie mnie stać na skromne mieszkanie do remontu, jestem stanowczym przeciwnikiem kredytu.
  Reakcji rówieśniczych różowych chyba nie muszę mówić - każda ma mnie za dziecięcego, zerującego na rodzicach przegrywa. Bo one same albo:
  - dostają mieszkanie od rodziców
  - wynajmują, ale rodzice co miesiąc przesyłają im 2000-3000 zł bo same by się nie utrzymały - no bardzo samodzielne są.
  - same mieszkają z rodzicami, ale facet nie może - hipokrytki, unikać za wszelką cenę.

  Zdarza się też (z raz na rok), że jakaś obca dziewczyna, z którą mam wspólnych znajomych do mnie zagada na fejsie czy instagramie, na początku jakieś pierdoły, a potem że jej się podobam i by się spotkała. Jak już mówiłem mordę mam raczej dobrą i to dlatego, no ale na spotkaniu jest zazwyczaj rozczarowana przez wzrost. Słyszałem też nie raz krytyczne komentarze wobec mojego auta typu: "dlaczego jeździsz autem mamy/siostry". Na tinderze często mam w tydzień ze 100 par, ale po pytaniach o wzrost dużo przestaje odpisywać. Nigdy nie udało mi się doprowadzić do związku/seksu z rówieśniczką będąc subiektywnie spoko facetem, bo żaden ze mnie #przegryw, żaden pusty #chad.

  No więc dlaczego spotykam sie z małolatami? Bo gdyby różowe w moim wieku w tych czasach były ogarnięte to bym je wybrał, ale nie są. Różowe rówieśniczki oczekują śliwek na wierzbie. Mając 25 lat i spotykając się z 25 latka oczekuje będę ustawiony na poziomie 27-28 latka jeżeli chodzi o wszystkie aspekty życia, to jest nierealne. Nie celuję specjalnie w jakieś małolatki 15-16 lat, bardziej szukam dziewczyn w wieku 19-21 lat, bo to dla mnie idealna różnica wieku, ale spotykam się najczęściej z 15-16 latkami. Dlatego że jak już wcześniej mówiłem, one kłamią. Skoro piszą że mają 18-20 lat to nie będę wymagał od nich skanu dowodu, a na spotkanie przychodzi 15 latka. Największą bekę mam z tego, że ludzie tam piszą o jakichś krzywdach, zrytych psychikach. Jedno wielkie XD. One same tego chcą i same chcą to robić ze starszymi. Myślicie że nie pytałem się ich czy może jednak nie powinny zrobić to z rówieśnikiem? Nie raz się takiej spytałem, jak się przyznała że ma 16 lat, mowie jej że dziewictwo powinna stracić z gościem w swoim wieku i jak chce to może się wycofać i ja nie jestem im w stanie dać związku skoro jest taka młoda. Tłumacze jej, że pierwszy raz to jednak powinien być z kimś wyjątkowym. Wiecie co one wtedy odpowiadają? Jedne od razu mówią, że co ja pierniczę, one nie są już dziewicami. Drugie mówią z kolei, że rówieśnicy się jej boją i są zbyt dziecinni i ona jest zdecydowana bo jest ciekawa co i jak i jej się podobam. Kilka razy identyczna historia się przytrafiła Te 16 latki same siedzą na tinderach, ustalają sobie wiek 18-20 i piszą do gości 25-30 podpuszczają seksualnie, szczują tyłkiem a wy mówicie, że ktoś je celowo krzywdzi.

  Wiecie co jest jeszcze fajnego w spotkaniach z takimi małolatkami? Że one są w 100% szczere i jeszcze potrafią prawdziwie docenić faceta, bo nie oceniają przez prymat rzeczy, własnego mieszkania, samochodu, nie przeszkadza im brak 9 cm do 180, one są w stanie się zainteresować po prostu tym, że jest się dojrzalszym i można jej pokazać coś ciekawego, wprowadzić w dorosłe, tajemnicze dla nich (jeszcze) życie. Byłem z jedną małolatką (19 latką) rok w związku i było widać bijące od niej, szczere uczucie, zero kalkulacji, oceniania przez pryzmat materialny, zero pragmatyzmu, czyste pożądanie. Tymczasem jak się spotyka z taką rówieśniczką i widzi te obrzydliwe obliczenia różowych w głowie, kalkulacje ile zarabiam, gdzie mieszkam, czym jeżdżę, czy będę bogaty, czy mam odpowiednie geny, wzrost i to na PIERWSZYM PLANIE a dopiero potem na szarym końcu zainteresowanie moim charakterem, kim jestem, co lubię robić, dopiero potem rozważania czy będę spokojnym, wspierającym partnerem, czy może jednak alkoholikem damskim bokserem - powiem jedno, rzygać mi się chce jak coś takiego widzę. Dziewczyna 25+ lat patrzy już na faceta z kalkulatorem w łapie. Nie widzę w tym nic złego, ale na miłość boską jeżeli ważniejsze jest to co mam i to co mogę materialnego dać od tego kim jestem, jaką mam osobowość i czy mogę zapewnić wsparcie - skoro to się dla was nie liczy to ja to pierdziele i wole małolatki. Patrzycie na rówieśnika głównie przez pryzmat portfela a potem się oburzacie, że ten facet woli małolatki zamiast zapierdalać, zarabiać kasę i niszczyć sobie zdrowie żeby się wam przypodobać. Jak się ogarniecie w swoich wyborach i priorytetach to żaden facet nie będzie nawet się patrzył na te niedojrzałe małolaty, ale jak dalej dla was chłodne kalkulacje i pragmatyzm będą ważniejsze od osobowości to się nie dziwcie i nie narzekajcie.

  #nastolatki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow i "krulowa" @Norepinefryna_

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  ID: #5f25c537c320eaecdaadac5d
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  [====================....................] 49% (115zł/235zł)
  Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Snap-Dragon

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)