•  

  Ehh Mirki co te różowe paski to ja nawet nie.
  Dorabiam sobie na studia i pracuje od niedawna w pewnej kawiarni. Jak ze wszystkimi dogaduje się super, tak jedna laska ma jakiś problem i ogólnie zachowuje się w stosunku do mnie jak taki typowy #rozowypasek który ma okres, chłopak ją zdradził z jej najlepszą przyjaciółką a tą przyjaciółką jestem ja xdd Jeszcze warto dodać, że ta laska nazwijmy ją Ala, jest wyżej ode mnie w hierarchii (kierownik zmiany) co może tłumaczyć kilka rzeczy.

  Sytuacja 1

  Przychodzę rano do pracy i idę się przebrać do szatni. Jako, że za pół godziny mieliśmy otwierać, szatnia jest obok łazienek dla klientów, a ja tam zostawiam wszystko łącznie z portfelem, to zamknęłam drzwi od szatni na klucz. Idę na zaplecze, kładę klucz na na jego miejsce i wywiązał się taki dialog:
  Ja: kładę klucz od szatni tutaj
  Ala: wiesz, że tak się nie robi? Ja się zawsze przebieram się ostatnia, lepiej to sobie zapamiętaj i nigdy więcej masz tak nie robić, rozumiesz?
  Ja: No spoczko.

  Sytuacja 2

  Myje sobie naczynia na zapleczu, a inny pracownik, położył kreta (którego przed chwilą kupił)na takim stoliku, gdzie są dokumenty, faktury itp.
  Ala wchodzi i krzyczy, dosłownie drze się:
  - JA PIERDOLE! Mam dość, mam dość. Co kurwa ten kret tu robi? Ja rozumiem, że jest nieotwarty, ale to jest kret.

  Sytuacja 3

  Ala myje podłogę na zapleczu o czym miałam czelność nie wiedzieć. Klientka się spytała o ładowarkę, więc idę na zaplecze po ładowarkę.
  Ja: Tylko po ładowarkę przyszłam dla klientki
  Ala: To mogłaś jej powiedzieć, że za pół godziny jej dasz jak tu wyschnie
  Ja: No wybacz, ale nie wiedziałam, że tu myjesz
  Ala w tym momencie zrobiła rzecz bardzo dziwną, która mnie wystraszyła. Ala zaczęła w złości potrząsać energicznie głową i mopem krzycząc, że nikt nie szanuje jej pracy xddd

  Jak na razie miałam z nią tylko jedną zmianę i już się nie mogę doczekać kolejnych (。◕‿‿◕。)

  #pracbaza #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika SokoTheCat

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.