You know, it’s funny - when you look at someone through rose colored glasses, all the red flags just look like flags.

 •  

  Długo będziecie pisać te atencyjne lewackie rzygowiny pod plusiki? Rozumiem jeszcze tych bordowych(biorą udział w wyścigu internetowych szczurów) co muszą zmieniać swoje poglądy w zależności od wiatru nastrojów wykopu ale wy po co to robicie? Po co ten wasz trolling? W jakim celu codziennie obrażacie Polske? Zamiast mieszać z błotem wszystko co polskie weźcie się za siebie i coś(mam tu na myśli podniesienie kwalifikacji zawodowych które spowodują drastyczne odsunięcie się od ideologii lewicowych) zmieńcie na plus w swoim w realnym życiu. Wykopowa moda na anty-PIS, Korwin, Kukiz, Ruch Narodowy zakończy się lada moment w czasie wyborów. Czemu? Tak pokazuje historia wykopu, kiedy Polska wzywa nawet trolle zrzucają swoje maski i walczą o dobro Polski głosując przeciw post-komunie jak Nowoczesna, PO, PSL czy nowoczesnym komunistom z partii Razem.
  (wyprzedzam komentarze o ONR- to nie jest partia polityczna i rzymski salut nie był używany przez nazistów. Proszę uzupełnić swoją wiedze.)
  #neuropa #polityka
  pokaż całość

 •  

  Na wstępie chciałbym zaznaczyć że wpis nie ma na celu hejtowania, tylko wyraża moją subiektywną opinię o iPhonach (a konkretniej iPhone X).

  Jako wieloletni użytkownik smartfonów z Androidem, postanowiłem dać szansę iPhonowi X i zobaczyć czy to urządzenie przekona mnie do zmiany systemu. Zatem kupiłem go przez internet, by mieć możliwość zwrotu 14-dniowego i muszę przyznać że mam dość tego telefonu po jednym dniu.

  Co mi przeszkadza najbardziej?
  1. Brak jakiegokolwiek sensownego managera plików i katalogowania zdjęć. W Androidzie mogę sobie wszystko dowolnie pokatalogować. Zdjęcia bez problemu podzielić katalogami na te z aparatu, screenshoty, folder z memami, folder z nudesami dziewczyn ze Snapa. A tu co? Wszystko wrzucone praktycznie do jednego wora i bawienie się w organizowanie albumu za każdym razem.
  2. Reklamy, reklamy i jeszcze raz reklamy. AdGuard na Androidzie załatwia praktycznie wszystkie te problemy - zarówno w przeglądarce jak i na YouTubie czy Twitchu. Na iPhonie znalazłem tylko rozwiązanie które blokuje reklamy w przeglądarce.
  3. W Androidzie wystarczy podłączyć telefon do kompa, zezwolić na telefonie na odczyt i można sobie do woli kopiować. Tutaj jedyne co można to zdjęcia, żeby resztę ogarnąć trzeba iTunes.
  4. FLAC muszę transcodować do ALAC albo korzystać z jakiegoś prymitywnego odtwarzacza.
  5. Nie mam dużych dłoni, ale niektóre rzeczy były dla mnie ciężko klikalne (musiałem ciskać dobre kilka razy), np. gdy usuwałem aplikację i chciałem wrócić do normalnego widoku.
  6. Słynna synchronizacja to jednocześnie plus i minus.

  Co mi się podobało?
  1. FaceID działa naprawdę dobrze.
  2. Aparat robi lepsze zdjęcia niż Galaxy S9+, ale gorsze niż Pixel 2 XL.
  3. Głośniki też były spoko.

  Co do wolnego działania Androida vs iOS. Moim zdaniem sporo w iPhone maskują wszechobecne animacje.

  Jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc z problemami które mi przeszkadzają, to byłbym wdzięczny. Jeśli nie, telefon wraca do sklepu w poniedziałek.

  #apple #iphone
  pokaż całość

 •  

  Za każdym razem kiedy widzę kolejny wpis albo znalezisko o ‘wyprzedawaniu za bezcen’ polskich fabryk / cukrowni / chuj wie czego to ogarnia mnie śmiech.

  Uświadomcie sobie w końcu, że 99% tych zakładów nie było żadną solą tej ziemi, w których powstawały przełomowe rozwiązania i konstrukcje (zderzak Łągiewki, pamiętamy xD). To były zwykłe trupy z przestarzałą technologią, długami i gówno wartym, roszczeniowym, okradającym miejsce pracy personelem przeżartym komunistyczną mentalnością. Cały łańcuch produkcji opierał się na zasadzie ‘czy się stoi czy się leży’, zwykłe kołchozy niezdolne do jakiejkolwiek innowacji. Kiedy na zachodzie powstawały świetne samochody nasze cudowne zakłady produkowały gówno, gnijące i rdzewiejące trumny na kółkach które po odbiorze jechały prosto do warsztatu, bo psuły się zanim dojechało się do domu.

  Żaden z tych zakładów nie przetrwałby w bezpośrednim starciu z zachodem, państwo musiałoby lać setki milionów złotych w te worki bez dna żeby były w stanie funkcjonować. Skończyłoby się jak z kopalniami, gdzie bardziej opłaca się sprowadzać węgiel z zagranicy niż użerać się ze związkowcami. Pozbycie się tego zbędnego balastu jak najszybciej było najlepszą możliwą decyzją.

  A jak ktoś tęskni za całymi gałęziami przemysłu w państwowych rękach to niech sobie jedzie na wschód, nikt go nie będzie zatrzymywał.

  #neuropa #4konserwy #polityka #takaprawda
  pokaż całość

  źródło: 9782.jpg

 •  

  Hej Mircy, skonfigurowałem siostrze MacBooka, to znaczy wybrałem nazwę użytkownika i hasło. Wszystko było okej, aż do czasu gdy siostra próbowała coś zmieniać w opcjach Użytkownicy i Grupy - chciała zmienić nazwę użytkownika, a zablokowała konto Administratora - żeby dokonać w w/w opcjach zmian należy kliknąć kłódkę i wpisać hasło - tutaj jest problem, hasło którego używa do logowania się do systemu niestety nie pasuje ;) Także teraz nie może zmienić tych zaawanasowanych opcji. Jak to naprawić?

  edit: nawet po zmianie hasła nie można nim wchodzić na konto admina
  #apple #macbook
  pokaż całość

 •  

  Poszukuje aplikacji-dyktafonu na iOs, która by pozwoliła na ręczne ustawianie poziomu wejściowego mikrofonu w telefonie.
  Jest w ogóle coś takiego możliwe?

  #aplikacje #ios #apple #telefony

 •  

  Jeżeli chodzi o wizerunek Polski na zachodzie, pomijając wszelkie szczegóły, kwestie honoru i moralnosci. Zero jedynkowo, jeżeli ocenić to ogólnie. To nikt, nigdy w historii nie spierdolił tak wizerunku Polski za granica, jak PiS. Za PO byliśmy kreowani w oczach przeciętnego rednecka jako już państwo na wskroś zachodnie, po sytuacji na Ukrainie jako wzrastającą potęgę Europejską. Obecnie jesteśmy uznawani za kraj z problemami, który ma wielu wrogów. Kolejne coraz mniejsze kraje pozwalają sobie na lekceważenie nas. Takie są fakty i moim zdaniem, po takim brawurowym rozjebaniu pozycji Polski zbudowanej bądź co bądź przez kolesiowate, złodziejskie i usłużne Niemcom PO pozycji co najmniej dobrej, wymaga talentu. Talentu do bycia januszem polityki zagranicznej.

  Mam jeszcze cichą nadzieję, że to się zmieni, ale w obecnej sytuacji jedyne co przewiduje dla nas to dojebanie Polsce sankcji Europejskich z kwietniem tego roku i całkowite osłabienie naszej pozycji. Z kraju otoczonym rosnącym prestiżem wróciliśmy do pozycji petenta, jakim byliśmy w latach 90 XX wieku.

  #oswiadczenie #neuropa #4konserwy #polityka
  pokaż całość

  źródło: i0.kym-cdn.com

  •  

   za po nie było na nas takiej nagonki bo
   Robiliśmy to co inni chcieli
   Dawaliśmy się doić
   Jak pliki na nas to jeszcze się uśmiechaliśmy
   Byliśmy zachwalania a realnie zwykłymi frajerami (dziękuję ci PO)
   Za PiSu jest nagonka bo
   Jest sprzeciw gdy na nas plują
   Chcemy nie być więcej dojeni
   Mamy własne zdanie na temat pewnych rzeczy i wyraźnie się sprzeciwiamy jeśli coś nam szkodzi


   @KosmicznyPolityk: uwielbiam takie pierdolenie bez pokrycia w czymkolwiek XD
   Podaj przykłady tego dojenia, frajerzenia i 'uśmiechania się' jak na nas pluli pls, chętnie poczytam
   pokaż całość

  •  

   to do niczego nie doprowadzi ja będę w jedną wy w drugą

   @KosmicznyPolityk: Raczej nie masz żadnych argumentów na poparcie swojego pierdolenia i teraz po napisaniu głupot próbujesz ewakuować się z dyskusji bo dobrze wiesz, że nie obronisz tego co napisałeś.

  • więcej komentarzy (57)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Songbird

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.