•  

  Hej mireczki, serious business here. Strasznie męczy mnie Kraków - stosunek ceny mieszkań do zarobków jest tak smutny, że płakać się chce, a lat nie ubywa i warto by było się wreszcie ogarnąć życiowo. Myślałam, żeby przeprowadzić się do rodzinnego miasta #grudziadz, jednak nie wiem jak to tam teraz wygląda. Czy wreszcie jest jakaś praca, sensowne zarobki? Czy miasto się rozwija czy dalej gnije w stagnacji? #pytanie pokaż całość

  •  

   @Ennai Kwidzyn here, powiem tak najlepiej odwiedź rodzinne miasto bo to będzie najlepsza informacja. Na pewno jest w miarè tanio, taniej niż w Kwidzynie xD. Ale wbrew pozorom Grudziądz jak na tak dużej w sumie miasto szalu nie robi, widać że jest biedniejszy od Kwidzyna. No i nie bez powodu z kolegami mówimy o nim GRUZdziądz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

  •  

   @Ennai Coś tam robią ale szału nie ma. Pewnie kwestia czasu jak ludzie pracujący w Kwidznie do niego się wyprowadzą bo za chwile będzie więcj atrakcji itp. Ostatnio z kolegą mieszkającym w Grudziądzu rozmawiałem to sam narzekał na martwe stare miasto i sporo zamykających się małych sklepów/zakładów. A jak poleciłem mu basen przy siedziądzym trybie to się tylko zdenerwował poziomem infrastuktury sportowej w Grudziądzu.

  • więcej komentarzy (9)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika StalyklientPolmosu

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.