"Wait a minute. Those cookies aren't chocolate chip. Those...are...raisins. WHYYYYYY-HY-HYYYYY?! SHAWTY, DESTROY ALL THE FOOD DISPENSERS! WIPE THE RAISIN ABOMINATIONS OFF THE MAP! I JUST WANTED CHOCOLATE CHIP COOKIES! WHY DO BAD THINGS HAPPEN TO GOOD PEOPLE?" ~Tiny Tina

 •  

  #patologiazewsi #patologiazmiasta #niewiemjaktootagowac #wroclaw

  Wracam z pracy do domu. Na wysokości Aquapark Wrocław, na przystanku Sanocka, słyszę jakieś dudnienie. Okazuje się że to banda młodocianych sebixów kopie w wiatę przystankową. Zatrzymuje się babeczka co jechała przede mną i zaczyna ich opierdalać, że co robi debil jeden z drugim. Zatrzymuję się za nią i wyciągam telefon by zrobić fotkę. Wtedy banda zaczyna krzyczeć "robi zdjęcia!", "prawilne" chłopaki przestają i wszyscy się chowają (pic related). Koleś pokazuje mi fuck'a na co nie pozostaję mu dłużny.
  - Jak taki cwaniak jesteś to chodź tu! - drze się do mnie.
  - No tak, w grupie to jesteś kozak - odpowiadam.

  No i ziomek do mnie przyszedł. I już głowa dość blisko mojej twarzy i z tekstem, że on może robić na co ma ochotę. Mówię mu, że tak, ale nie takie rzeczy jak niszczenie dobra wspólnego.
  - Coś ci się nie podoba?
  - Tak, nie podoba mi się że próbujesz rozwalić wiatę przystanku.

  Dobija jego ziomek i że:
  - My się tylko bawiliśmy, tak o sobie kopaliśmy.
  - Wtf, kopałeś żeby nie rozwalić?
  - Mogę robić na co ma ochotę, mogę robić na co mam ochotę, masz jakiś problem?

  W tym momencie zatrzymuje się kierowca od uberEats żeby mi pomóc - widzi że jest 2 vs 1 i szykuje się na awanturę.
  "Prawilne" chłopaki, gdy zrobiło się 2v2 zamiast 2v1, trochę zluzowały. Ale po chwili dobija jeszcze dwóch ich kumpli i znów cwaniakują, z tym że do tego kierowcy, jak się okazało z Ukrainy. Zaczynają się teksty w stylu "Wypierdalaj do swojego kraju", "nikt cie tu nie chce" czy "Polska dla Polaków". Najbardziej agresywna jest pierwsza dwójka. Ja już staram się uspokoić towarzystwo, mówię "chłopaki, po co wam to, nic to nie rozwiąże" i mówię do kolegów tej agresywnej dwójki "panowie, no uspokójcie kolegów". Ale tamci już z łapami... Ukrainiec dostał lepę na twarz, chyba dwa razy. Ogólne krzyki, postawy do bójki... w tym momencie na sygnale jedzie policja. Krzyki dziewczyn z przystanku "Policja! Policja!" zadziałały orzeźwiająco, agresywna dwójka zaczeła spierdalać w podskokach... ziomek z UberEats pojechał dalej, ja pojechałem dalej...

  Sorry za może i chaotyczną historię ale nadal czuję adrenalinę :/ gdzieś to zgłosić? Mogę chociaż do ubera się zgłosić że mogę potwierdzić, że ich pracownik miał taką sytuację?
  Swoją drogą chciałbym mu jakoś podziękować, gdyby się nie zatrzymał to nie wiem czy sam bym w mordę nie dostał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  pokaż całość

  źródło: unnamed.jpg

 •  

  #kosmetyki #pielegnacja #mirabelkopomusz

  Czy stosował ktoś ałun na twarz? W wakacje moja twarz mocno się przetłuszcza, poci i jest napuchnięta od alergii. Kupiłam ałun i stwierdziłam że spróbuję. Efekt jest powalający a twarz wygląda ładnie i nie puchnie. Czy to może nieść za sobą jakieś konsekwencje jeśli nie będę tego robiła na stałe tylko np w upały?

 •  

  Pytanie do #niebieskiepaski (ew ich #rozowepaski) z kategorii #kosmetyki i #kosmetologia

  Znacie jakiś męski antyprespirant, który faktycznie nie zostawia śladów na czarnym/białym i nie skleja ubrań? Najlepsi bezzapachowy?

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika StaryZdzich

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.