Wykop to wylęgarnia raka. Istne rakowisko!

 •  

  Karma to suka.
  Ja dowiedziałem się o tym już na początku podstawówki.

  Naprzeciwko budy, po drugiej stronie ulicy mieliśmy ośrodek dla upośledzonych. Był tam jeden as, który szybko stał się wioskowym pośmiewiskiem.
  Przede wszystkim dlatego, że to była jedyna prawdziwa postać na tym smutnym zadupiu. Rozczochrany, zęby przerzedzone, lvl 20+. Jeździł wokół naszej podstawówki składakiem o absurdalnie małych kółkach. Na łapskach rękawice bez palców - wiecie takie jak bezdomni, którzy grzeją się w Niujorku przy beczkach. Na wyposażeniu koleżki zawsze było też radyjko, z którego puszczał sobie discopolo w trakcie jazdy.

  Sami wiecie, że w #podbaza rządzi niepodzielnie prawo dżungli. Jak bardzo niesprawiedliwe byłoby upośledzenie chłopaka - dzieciakom to zwisało - żadnej szansy nie można popuścić.

  Chłopak miał jeszcze jedną przypadłość - w wyniku mikrouszkodzenia mózgu czy czegośtam - nie wypowiadał literki “T”. Co przy imieniu Tomek dawało spore pole do popisu szkolniakom.

  Tomek sam jednak nie był świadom swojej ułomności, więc pokrzykujące “Omek Omek” dzieciaki uruchamiały u niego tryb berserkera. Darł japę i brał się do bitki.

  Wśród najgorszych hejterów Omka był jeden taki Rysiek z piątej A.
  Rysiek wymyślał w podstawówce najbardziej chore akcje - A to rzucał balonami z farbą. Dzwonił na policję, że przy podstawówce na rowerze jeździ szaleniec. W pobliskim sklepie potrafił kupować fajki na sztuki, żeby tylko zmusić Omka do wypowiadania zdań typu “Tata Tomka tratował tatarak” w zamian za szluga. Ten oczywiście nieświadom zasadzki szedł w to jak w dym, co na koniec dnia kończyło się awanturą na całą okolicę.

  Zimą była jeszcze taka świecka tradycja zapoczątkowana przez Ryśka. Wielka bitwa na śnieżki z dzieciakami ze szkoły specjalnej. Na długiej przerwie jak tylko spadł śnieg kulki latały przez ulice jak pojebane.Mało kiedy ktoś trafiał, więc nikt nie robił z tego problemu. Dzieciaki darły się po obu stronach i w sumie głównie o to chodziło.

  Dla Ryśka było to jednak za mało. Niczym rasowy torreador szczuł Omka na inne dzieciaki. Darł się “Omek Omek raf mnie proso w arz”

  Omek jak się okazało nie był w ciemię bity. Szybko zorientował się, że może zyskać przewagę upgrade’ując swoją broń. Cwaniak złapał więc fragment dachówki,okleił ją śniegiem i pizną w tryumfującego Ryśka.

  Pech chciał, że ścieżka poleciała z precyzją, której nie powstydziłaby się jednostka Navy Seals.

  No i Rysiek dostał.

  Prosto w oko.

  Oczywiście ryk, szok, panika. Dyżurujący nauczyciel nagle poczuł 2kg kupy w gaciach. Z chłopakami szybko polecieliśmy po pigułę i do dyrka.

  Jak dotarliśmy na miejsce oko Ryśka było już w dwóch miejscach i dwóch konsystencjach naraz. Częściowo w oczodole w stanie stałym, a częściowo na policzku w stanie półpłynnym.

  Oczywiście policja, pogotowie, dochodzenie. Omek miał jednak wypierdolone, bo miał żółte papiery i mogli mu generalnie skoczyć. U niego sprawa rozeszła się po kościach i mógł dalej popierniczać na rowerku z radyjkiem.

  Rysiek za to szpitale, operacje i rosnące długi rodziców. Trwało to kilka lat. Oka mu nie odratowali na tyle żeby widział, ale przynajmniej nie nosił absurdalnej przepaski.

  W końcu wrócił do szkoły i pierwsza rzecz jaka go przywitała to nowa ksywa.
  Cyklop.

  Teraz to za nim biegały pielgrzymki dzieciaków wykrzykujące “Cyklop cyklop”. Piana z pyska Romka nie schodziła. A wiecie jak to działa - im bardziej cyklop wkurwiony, tym bardziej dzieciaki za nim biegały. Także Karma to suka. Mówię Wam Mirki.

  #pasta
  pokaż całość

 •  

  To dosyć ironiczne, że najbardziej tagowanym jako "Christian" zespołem na Last.fm jest As I Lay Dying - zespół, który nie dość, że składa się z ateistów, to jeszcze ma wokalistę, który wynajął mordercę by ten zabił mu byłą żonę.
  #muzyka #religia #chrzescijanstwo #metalcore

 •  

  Tymczasem na IG:

  Bjutiii! Najsss! Wspaniałaa! ��Modeleczkaa! ❤Boskaa! Mraśnaa! Perfekcyjnaa! Fajnaaa! Tylko brać! Wariatkaa! ❤��Czikaa! Zajebiaszcza! ❤❤doskonała! ❤Truskaweczkaa! Dobraaa! ��Jedyna W swoim rodzajuu! ❤Dupczii! Idealnaaa! KOCHAM CIĘ ❤❤❤ Jejku jaka loszka ŚlicznaZa niemówiłem Boska sis LasencjaLov☺Fajnaa❤KrolowaPostaralas sieWspanialaaaKochana❤Slodka❤MojaFausti❤OczkaaaPieknaSlicznotka❤Ideolo❤NajssAniolekIno bracDupcziiZajebistaa❤Kocham cie mocno!!❤Kc kc sis Piękna ❤ Moja ❤ Najlepsza ❤ Śliczna ❤ Laska ❤ Mega ❤ Queen ❤ Najważniejsza ❤ Dupcia ❤ Zawsze piękna ❤ Księżniczka ❤ Fajna ❤ Brak słów ❤ Cudowna ❤ Słodka ❤ Moja laska Śliczna ta laska ☝☝Piesek Kotek MysząNajpiękniejsza najcudowniejsza na świecie Słońce AniołSkarby Gwiazda ⭐⭐Kwiatuszek Loszka Sztos Queen Boska Twarzowe Dupcia BffSis najlepsze Mega Bomba Kc kc K.C maxxxxx Naj Sis Bjutiii! Najsss! Wspaniałaa! ��Modeleczkaa! ❤Boskaa! Mraśnaa! Perfekcyjnaa! Fajnaaa! Tylko brać! Wariatkaa! ❤��Czikaa! Zajebiaszcza! ❤❤doskonała! ❤Truskaweczkaa! Dobraaa! ��Jedyna W swoim rodzajuu! ❤Dupczii! Idealnaaa! KOCHAM CIĘ ❤❤❤ Jejku jaka loszka ŚlicznaZa niemówiłem Boska sis LasencjaLov☺Fajnaa❤KrolowaPostaralas sieWspanialaaaKochana❤Slodka❤MojaFausti❤OczkaaaPieknaSlicznotka

  #pasta #ig
  pokaż całość

 •  

  Dziś mija 17 lat od ataku na wtc i pentagon , co robiłeś tamtego dnia i jak dowiedziales sie o ataku? #wtc #terroryzm #usa #nowyjork #911

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Stooleyqa

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)