Wykop to wylęgarnia raka. Istne rakowisko!

  •  

   @ibiza_Driver: Coś czuje, że trend ten przeniesie się na YouTube i "Sztuczne włosy w nosie czelendż" będzie popularny wśród polskich YouTuberów. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

 •  

  Ludzie, czy jest coś bardziej żałosnego i mniej śmiesznego niż para tych szechterowych pajaców? Normalnie wolałbym już Dlaczego Ja oglądać niż tych popaprańców!
  Kolesie nabijają się z Imion Grażyn i Januszów, a jeden z nich ma na imię Jakobe!
  Biedroń i Michnik ich uwielbiają! Pokazują nasze wady! Po prostu boki zrywać!
  #bekazlewactwa #bekazpodludzi #braciapierdolec #heheszki #rakcontent #czystyubaw #ubawpopachy pokaż całość

  źródło: embed.jpg

 •  

  Czytałem ostatnio nowy numer Tube News (wiecie, chodzi o to Brawo z Jutuberami) i nie znałem 80% Jutuberów wymienionych w tej gazetce (głównie to byli jakieś, qrwa, klony Reziego/STU/Naruciaka). xD
  #polskiyoutube #tubenews #rakcontent

 •  

  Jest wiele historii o tajemniczych plikach, ale ta jest wyjątkowo przerażająca. Od niedawna po sieci krąży mroczny i tajemniczy gif.

  Według opisów ludzi którzy widzieli ten plik, przedstawia on historię życia człowieka, która jeszcze nie została do końca napisana. Wszyscy, którzy obejrzeli go do końca, spełniając odpowiednie warunki, zmarli na zawał, a w ich zaciśniętych w agonii ustach znajdowały się kawałki kryształu górskiego, natomiast w ich żołądkach od wewnętrznej strony widniał wyskrobany napis "3D". Obrazek nosi nazwę „szufla_life.gif” i nie byłoby w tym nic dziwnego prócz tego, iż Szufla jest nazwiskiem ekscentrycznego vlogera, który swego czasu prowadził na YouTtube kanał obfitujący tysiącami filmów przedstawiającymi jego życie.

  Po sieci krąży wiele śmieci pod nazwą szufla_life.gif, ale niezwykle ciężko jest znaleźć oryginalny plik - i całe szczęście, ponieważ oryginał zawiera na wstępie i zakończeniu sigil (symbol niematerialnego bytu).

  Historia Krzysztofa Szufli jest ponura i oscyluje na granicy walki ze swoim własnymi słabościami a zapędami jego alter ego, ku staniu się istotą doskonałą. Właśnie to sprawiło, że plik zwany „szufla_life.gif” stał się potwornie mściwą i morderczą tulpą (świadomym bytem wykreowanym z woli jego twórcy i żywiącym się jego energią).

  Wszystko zaczęło się, gdy w życiu Krzysia pojawił się zakręt, którego nie był w stanie ściąć. Żona odeszła od niego, doszło do rozwodu. Zabrała także dzieci, które znaczyły wiele dla tego prostego człowieka nieoczekującego od życia wiele.

  Szufla zaczął przyjmować antydepresanty. Łykał niebotyczne ilości Prozacu, ale to nie pomagało.

  Wtedy właśnie zwrócił się ku drodze, z której nie ma ucieczki. Rozwijanie świadomości, świadome śnienie, OOBE, byty niematerialne, samokontrola umysłu i inne ścieżki okultyzmu sprawiły że Szufla oddał im się do reszty. Próbował opanowywać trudną sztukę kreacji bytów, które miałyby zapełnić jego dziurę po stracie rodziny. Jednak jego duch nie był na to gotowy.

  Z czasem tulpa którą wykreował jako przyjaciela w nieszczęściu, zaczęła przejmować nad nim kontrolę. Rozkazała mu kręcić vlogi, dzięki którym stanie się jeszcze silniejsza. Krzysztof zaczął w przeciągu trzech lat wrzucać do serwisu YouTube niebotyczne ilości filmów. Każde wyświetlenie, każdy sub, każdy komentarz niezależnie od poziomu nastawienia względem jego filmów dawał tulpie coraz większą potęgę. Widzowie, którzy je oglądali często skarżyli się na brak energii, zupełnie jakby coś ją z nich wysysało, jednak nikt się tym nie przejmował.

  Filmy Szufli przedstawiały doktryny ezoteryczno-magiczne i miały za zadanie wysysać z widzów ich energię. Nawet niewinne filmy, w których Szufla robi sobie kanapki, zawierały backmasking, a po puszczeniu ich od tyłu można było usłyszeć tybetańskie mantry.

  W końcu, gdy tulpa osiągnęła odpowiednią moc, odłączyła się od świadomości Krzysztofa i kazała mu kręcić let's playe z gimbogier, a sama tymczasem przybrała całkowicie odrębną formę istnienia. Przyjęła postać gifa, który teraz krąży po sieci.

  Ludzie, którzy oglądali ten obrazek ginęli w osobliwy sposób po upływie trzech dni. Jednak wszystkie ofiary przeklętego obrazka przed obejrzeniem pliku jadły kanapki. Tylko osoby niejedzące kanapek przeżyły, a było to dwóch starców pod kroplówką. Najgorsze jest jednak to, iż gif przedstawia historię z życia Krzysztofa, która jeszcze nie miała miejsca.

  Pokazuje ona etap, w którym ten jest poświęcony grą w League of Legends, a potem pojawia się obraz zamachu i ścieżki śmierci której ma dokonać, mszcząc się na ludziach. Po tym etapie na obrazku pojawia się przeraźliwe oblicze vlogera, które potem zostaje otulone chmurą ognia, potem pojawia się ręka sięgająca po ofiarę. Tak kończy się gif.

  Jeśli kiedykolwiek jedliście kanapki, nie otwierajcie tego gifa.

  pokaż spoiler #pasta #dailypasta #gownowpis
  pokaż całość

  GIF

  źródło: szufla_life.gif (8.86MB)

 •  

  6. HE DOESN'T KNEW ABOUT A HOLOCAUST! ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
  #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera #adolfhitler #wujekadolf #4konserwy #neuropa

  źródło: youtube.com

 •  

  Polski komunista tłumaczy dlaczego Stalin jest lepszy niż Marks, Engels i Lenin.
  OSTRZEGAM! Trudno się ogląda ponieważ mówi jakby się czymś naćpał (albo miał na wszystko na wyjebane).
  #neuropa #4konserwy #komunizm #fullcommunism #lewica #stalin #stalinizm #marks #marksizm pokaż całość

  źródło: youtube.com

  +: kamos90
 •  

  Ostatnio zauważyłem, że niemal wszystkie filmy na temat "Rick and Morty" jakie oglądam można podzielić na następujące kategorię:
  a) Top 10 ciekawostek z "Rick and Morty", których nie znasz (w 90% przypadków znam niemal wszystkie).
  b) Spuszczanie się nad tym jaki ten serial jest mądry, bo nawiązuje do filozofii nihilizmu i twórczości Lovercrafta, itp.
  c) Jakieś teorie fanowskie (zwykle odnośnie Złego Morty'ego).
  d) WUBBA LUBBA DUB DUB!/ I'M MISTER MEESEEKS, LOOK AT ME!/ GET SCHWIFTY!/ SHOW ME WHAT YOU GOT! / PICKLE RICK
  e) inne gówna.
  Zaczynam powoli nienawidzić tego szoł.
  #gorzkierzale #kreskowki #seriale #rickandmorty
  pokaż całość

  +: gadsh
 •  

  H3 to na pewno jedna z najpopularniejszych gierek w Europie wschodniej. Klasyczne wersje zna każdy, popularne mody takie jak WOG czy HOTA - też zna większość.

  Ale H3 ma też sporo mniej popularnych modów, ktore warto zobaczyć.

  Jednym z nich jest H3 Mythology, modyfikacja węgierskich autorów. Podpicowuje ona zamki, nieco miesza jednostki (tytany są teraz w Lochach (Mitologia) a czarne smoki w fortecy (Czarodziejstwo). Zmiany nie są jakieś dramatyczne czy nie-kanoniczne.

  Mod ma naprawdę fajną oprawę dźwiękową. Warto spróbować. Na screeniku Twierdza, która tu się nazywa Okrucieństwo. I wzoruje się na Mordorze - jednostki lvl 7 to Nazgule.

  http://www.wog.acidcave.net/newsitem1621.html
  #heroes3 #staregry #pcmasterrace #nostalgia
  pokaż całość

  źródło: Herosy.jpg

 •  

  #jrock #rock #classicrock (nie bijcie, ok?) #muzyka #japonia (a bo tak)

  Strasznie podoba mi się do videło od strony artystycznej.

  źródło: youtube.com

 •  

  Znalazłem taki komentarz na demotach, ze stycznia 2016 roku:

  Zamach na WTC, zamach nożownika w Londynie i ostatni zamach w Paryżu to były operacje false flag (pod fałszywą flagą), które miały na celu zantagonizowanie muzułman i rodowitego narodu. Nie zdziwiłbym się gdyby i to było jakąś zorganizowaną prowokacją. Nie wydaje się wam to podejrzane? Przecież to jest wydarzenie bez precedensu. Nie zdziwiłbym się gdyby to była prowokacja.
  A wy co sądzicie?
  #teoriespiskowe #foliarz #wtc #terroryzm #zamachwparyzu #falseflag #neuropa #4konserwy
  pokaż całość

 •  

  Znalezione na Instagramie, pod zdjęciem Sebastiana Karpiel-Bulecki z córką xD
  #heheszki #rakcontent

  •  

   @undiscover: Dawniej to było na odwrót. Żeby być zuchem trzeba było mieć syna, a mieć córkę to był przypau. W wielu kulturach tak nadal jest. Ciekawe czy w przyszłości takie przekonanie jak u tej Grażyny będzie powszechne w kulturze zachodniej?

  • więcej komentarzy (2)

 •  

  Lepiej znajdźcie jakiś dłuuuugi korytarz do rozchodzenia żenady, ponieważ przed Wami #januszemarketingu i #januszereklamy w połączeniu z Despacito. #rakcontent

  #reklama za onkologa też nie płacę.

  źródło: youtube.com

 •  

  Jeżeli ktoś szuka #rakcontent z #polskiyoutube kalibru gorszego niż #suchodolski #kononowicz itp to zapraszam do obejrzenia filmiku. Trafiłem na gościa przypadkiem, jak to o #ksw zrobiło się głośno, jak to bodajże hardkorowy koksu miał się z kimś bić. Kiedyś to lekko bawiło a teraz powoduje ze jak słucham Staśka to musze się po pokoju z zażenowania przejść pokaż całość

  źródło: youtu.be

 •  

  Oglądał to ktoś? Opis obiecujący... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #heheszki #humorobrazkowy #film

  źródło: nasienie.jpg

 •  

  Oglądałem sobie parę skeczów z SNL (tych z nowszych lat) i wiecie co... Mimo, że język, tematy żartów i koszt produkcji był inny (dużo większy) to przypomniały mi się polskie kabarety. Ten sam poziom humoru, tylko bardziej czerstwy.
  #saturdaynightlive #snl #polskiekabarety #rakcontent

  źródło: youtube.com

 •  

  Wspominałem, że znam dwie rzeczy bardziej hipsterskie i podziemne niż twórczość muzyczna Hansa Kruci. Jedną z nich był zespół The Disciples o którym wspominałem, że nigdzie o nim nie pisze i na YouTubie można znaleźć tylko jedną piosenkę. MIMO TO ZNAM COŚ JESZCZE BARDZIEJ HIPSTERSKIEGO! NAJBARDZIEJ HIPSTERSKĄ PIOSENKĘ JAKĄ ZNAM! TO COŚ:
  https://www.newgrounds.com/audio/listen/701277
  Ta wrzucona (przez kolesia, który nazwał się LeonardCohen, na cześć tego wspaniałego, nieżyjącego już niestety kanadyjskiego pieśniarza) na Newgrounds piosenka ma TYLKO 27 ODTWORZEŃ I JEDEN KOMENTARZ! SPRÓBUJCIE TO PRZEBIĆ!!!
  Swoją drogą, ta piosenka jest śpiewana w jakimś dziwnym języku. To chyba fiński, bo usłyszałem tam słowo "Jumala", które oznacza "Bóg" po fińsku. Czy ktoś znający fiński mógłby przetłumaczyć to dzieło, bo bardzo jestem ciekaw czym jest treść tej piosenki.
  #muzyka #hipsterskamuzyka #underground #dziwnamuzyka #dziwnyjezyk #finski #newgrounds #leonardcohen #prosba
  pokaż całość

 •  

  W 1925 Antyżydowska Liga Obrony Ojczyzny i Wiary, w piątą rocznicę swego istnienia, wystawiła uroczysty dyplom mianowania członkiem honorowym gen. Józefa Hallera — w „uznaniu i wdzięczności" — „za pełną poświęcenia uczciwą służbę Ojczyźnie i obronę Jej przed zalewem żydowskim". Dyplom ozdobiony był logiem organizacji — orzeł w koronie na tle swastyki. Swastyka (już bez orła) widniała także na pieczęci Ligi.

  Organizacja ta powstała w Poznaniu w czerwcu 1920, jej szefem był działacz narodowo-katolicki Mieczysław Noskowicz. Poza działalnością propagandową, prowadziła ona także aktywność bojówkarską, wydawali także w języku polskim niemieckich antysemitów i rasistów.
  Używanie symbolu swastyki przez polsko-klerykalną organizację, która przez posłów żydowskich określana była w interpelacji do premiera z 1924 mianem „zbrodniczej" — jest kłopotliwe dla polskich narodowców, tym bardziej, że Liga powstała jeszcze przed oficjalnym przyjęciem swastyki przez hitlerowców. Wymyśla się w związku z tym pseudowyjaśnienia odwołujące się do ówczesnej popularności swastyki w wielu innych kontekstach, w szczególności do jej występowania szczególnie obfitego na Podhalu oraz w symbolice pułków podhalańskich. Dlaczego poznańscy antysemici mieliby jednak przejmować z Podhala (czy z dowolnego innego źródła) swastykę - to już nie zajmuje ich uwagi. Są to naturalnie wyjaśnienia pozbawione sensu.

  Poniżej przedstawiam wstępny zarys ukazujący wspólne źródło swastyki zarówno w ruchu hitlerowskim, jak i wśród polskich antysemitów — aryjskie chrześcijaństwo. W obu tych kontekstach swastyka odwoływała się do pokrewnego znaczenia, które Hitler tak ujął w Mein Kampf: „W swastyce widzimy misję walki o zwycięstwo człowieka aryjskiego oraz, tym samym, triumf idei pracy twórczej, która zawsze była i będzie antysemicka". Swastyka odwołuje się tutaj do antysemickiej ariozofii.

  Pionierem takiej reinterpretacji swastyki był Adolf Josef Lanz (1874-1954). Po wstąpieniu w 1893 do zakonu cystersów przyjął imię o. Jörg. W tym czasie miało miejsce historyczne odkrycie w dziejach ewolucjonizmu: E. Dubois na Jawie odkrył szczątki, jak to określił, małpoluda (pitekantrop, dziś zwany Homo erectus). Dumając w krypcie templariusza nad szczątkami małpoluda, wielebny postanowił oświetlić odkrycia paleontologii Pismem Świętym — w ten sposób powstała teozoologia. W latach 1903-1904 Lanz opublikował w czasopiśmie biblijnym cykl artykułów pt. Biblijny małpolud. Odkrył w Starym Testamencie dowód na mieszanie się ludzi z niższymi gatunkami. Dorobek swej chrześcijańskiej paleontologii wyłożył w publikacji z 1905: Teozoologia, albo wiedza o dewiacji małpiosodomickiej i boskim elektronie, która opowiada o rasowym zepsuciu aryjczyków i szansie na przywrócenie dawnej świetności. Według ariochrześcijaństwa Chrystus był bojownikiem o czystość rasową, i za tę sprawę zginął z rąk żydowskich podludzi. W wymiarze postulatywnym teozoologia oznaczała „wojnę rasową włącznie ze skalpelem kastracji".
  Lanz przykładał swą biblijną lupę do wszelkich nowinek naukowych. Jego uzupełniająca teozoologię teoria „boskiej cząstki" powstała dzięki nowym odkryciom w dziedzinie radiologii i elektromagnetyzmu. Otóż kiedy w 1903 Becquerel otrzymał Nobla za odkrycie promieniotwórczości, w tym samym roku profesor fizyki Prosper-René Blondlot ogłosił odkrycie promieni N. Odkrycie to rozwinął następnie profesor medycyny Augustin Charpentier, który w 1904 opublikował na ten temat kilkanaście artykułów, wykazując, że promienie N emitowane są również przez ludzkie ciało i mają zdolność wzmacniania zmysłu wzroku i innych telereceptorów. Nawet Becquerel dorzucił swoją cegiełkę do wiedzy o nowych promieniach a w kilkanaście miesięcy ukazało się na ten temat ok. 300 publikacji, głównie uczonych francuskich. Lanz wywiódł z tego, że jeśli oczyścimy się rasowo, to odzyskamy paranormalne zdolności aryjskie (takiej jak telepatia czy jasnowidztwo). Teoria promieni N opierała się na dorobku Barona Carla von Reichenbacha, austriackiego chemika, który w połowie XIX w. sformułował teorię „siły odynicznej", unowocześnioną wersję dawnej vis vitalis alchemików. Problem z promieniami N polegał na tym, że widziano je niemal wyłącznie we Francji. Twierdzono więc, że Niemcy nie mogą ich dostrzec, bo piją za dużo piwa, u Anglików natomiast za dużo jest mgły. Przedłużające się zaćmienie francuskiej nauki przerwał w końcu amerykański fizyk, Robert W. Wood, który we wrześniu 1904 na łamach „Nature" udowodnił, że promienie N niestety nie istnieją.
  Calosc jest tu->
  http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,8700/q,Aryjskie.chrzescijanstwo.i.swastyka.gen.Hallera
  #ateizm #religia #chrzescijanstwo #rakcontent #zydzi #ciekawostkihistoryczne #historia
  pokaż całość

 •  

  Planeta Faktów powinien usunąć słowo "faktów" z nazwy swojego kanału. Nazwa Planeta pierdół lepiej by pasowała.
  #rakcontent #rakinstant #polskiyoutube #planetafaktow #sosnowiec

  źródło: youtube.com

 •  

  Henry Rollins to najlepszy kołcz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #muzyka #rock #henryrollins #couching #kolczing #kolcz #rozwojosobisty

  źródło: youtube.com

 •  

  Wyobraź sobie, że Apple wypuszcza samochód

  wydajny, ekonomiczny, bezawaryjny

  bardzo wygodny i szybki pomimo niezbyt mocnego silnika

  dostępny w trzech, eleganckich kolorach

  drogi jak skurwisyn

  wersja z bagażnikiem wielkości koszyka rowerowego dalej droga

  jebaćbiede.jpeg

  mieszkanie pod hipoteke xD

  studia dzieci idą się jebać xDDD

  kupiłeś auto marzeń

  w kolorze "Bogota White"

  z bagażnikiem który zmieści dwie butelki wody i czipsy z biedronki ale chuj z tym xDD

  sąsiadzi zazdroszczą

  sąsiadki chcą opierdolić kolbe

  syn przestał się ciebie wstydzić i wrócił do twojego nazwiska

  czujeszdobrzeczłowiek.gif

  mało pali to też nawet się nie interesujesz co tam wlać

  kabli do akumulatora nie dostałeś, ale masz po starej astrze to co tam będziesz żebrał o jakiś gunwo

  polecasz auto wszystkim bez względu na stan materialny czy potrzeby związane ze środkiem transportu

  twoje najlepsze i chuj koniec gadki

  jebane biedaki

  zaczyna brakować wachy jedziesz na cepeena

  rzucasz kurwą widząc cenę paliwa ale się nie martwisz bo twoje cudo pali tak mało, że spokojnie wlejesz za dyche i będzie git

  łapiesz za pistolet, otwierasz wlew i

  cotokurwajest.exe

  trójkątny wlew

  wkurwiłeś się i idziesz do wachmajstra

  okazuje się, że masz dwie opcje

  możesz jechać na specjalną stację paliw Apple ale najbliższa jest 600km od ciebie

  jedna z dwóch bo Apple ma w chuju cebulandie

  drugą opcją jest zakupienie przejściówki z normalnego wlewu na wlew lightning

  okazuje się, że kable do akumulatora też będziesz musiał kupić bo na tych z astry to co najwyżej się możesz teraz powiesić

  musisz teraz wydać ok 20k papieru a zastawiłeś nawet swoją córkę pod zastaw w miejscowej parafii

  postanawiasz się zapożyczyć u lokalnego gangstera, artysty i miłośnika parostatków, Krzysztofa Krawczyka

  Krzysztof mówi

  spoko anon, nie ma sprawy, masz tu 50k z ultra procentem do dziesiątego

  odpowiadasz, że chciałeś tylko 20

  dostajesz lepe na ryj

  gardzisz moją dobrocią kurwo jebana? Pamiętaj do dziesiątego

  odchodzisz w milczeniu zastanawiając się czy to był dobry pomysł

  w końcu dziesiąty za 3 dni

  ale chuj tam xD

  kupiłeś wszystko co było Ci potrzebne

  nawet córkę z niewoli wykupiłeś

  zapomniałeś o długu

  nagle z dupy drogę zajeżdża ci pierdolny SUV marki Samsung

  z pojazdu wysiada nie kto inny jak sam Krzysztof

  wchodzi na mache twojego cudu motoryzacji

  ściąga gacie

  patrzy ci w oczy jakby wpatrywał się w twoją duszę

  i wali kupe śpiewając przy tym "Bo jesteś ty"

  jesteś w takim szoku że cię sparaliżowało

  ciepły stolec artysty spływa w dół maski zostawiając brązowo-złoty ślad

  Krzysiu podciąga gacie, wraca do samochodu nie zrywając z tobą kontaktu wzrokowego

  odjeżdża z piskiem opon zostawiając twoje osrane auto w chmurze kurzu i smrodu gówna

  w sumie nie jest źle

  jesteś żywy, zachowałeś auto

  próbujesz odpalić ale nihuja

  okazało się że byle gówno może popsuć Appla

  brak profitu

  #pasta #heheszki #apple
  pokaż całość

 •  

  Prawdę mówiąc trzeba mieć niezwykle wysokie IQ żeby zrozumieć "Ricka i Morty'ego". Humor jest niesamowicie subtelny i bez solidnych podstaw fizyki teoretycznej większość żartów przeleci nad głową typowego widza.
  Do tego dochodzi nihilistyczna postawa Ricka, która została zręcznie wpleciona w jego postać - jego filozofia czerpie garściami choćby z literatury nurtu Narodnaja Wola. Fani serialu są w stanie to zrozumieć, mają potencjał intelektualny żeby naprawdę docenić głębię tych żartów, uświadomić sobie, że nie tylko są one zabawne - mówią nam coś głębszego o ŻYCIU.
  Dlatego też ludzie którzy nie lubią "Ricka & Morty'ego" w gruncie rzeczy SĄ idiotami - nigdy nie doceniliby, dajmy na to, dowcipu powiedzonka Ricka "Wubba Lubba Dub Dub", które tak naprawdę jest ukrytym odniesieniem do rosyjskiej epopei Turgieniewa "Ojcowie i Dzieci". Kisnę kiedy pomyślę jak któryś z tych prymitywów zdezorientowany zachodzi w głowę, podczas gdy na ekranach telewizorów emitowany jest genialny humor Dana Harmona. Doprawdy... Aż żal mi tych głupców.

  I tak, MAM tatuaż z Rickiem i Mortym. Nie, nie możecie go zobaczyć, jest tylko dla oczu kobiet i to wyłącznie tych które są w stanie udowodnić że mają w granicach 5 punktów mojego IQ (najlepiej nieco niższe).

  #rickandmorty #takaprawda #pasta
  pokaż całość

 •  

  Top Banana - to sie dopiero nazywa gra z super grafiką i efektami dźwiękowymi. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  #dziwnegry #amiga #kusoge #topbanana #platformowki

  źródło: youtube.com

 •  

  Zapodajcie w komentarzu najśmieszniejsze obrazki jakie macie zapisane, rozkręcimy karuzelę śmiechu

 •  

  Uwielbiam te uczucie kiedy wsiadam na rower, zakładam słuchawki, puszczam ulubioną muzykę po czym ruszam za miasto aby pojeździć po wiejskich drogach. Czuję się jakbym frunął w przestworzach, jakbym nie odczuwał grawitacji, jakbym był w innym świecie.. Kolejne kilometry mijają w ciągu ułamka sekundy, a ja jadę i jadę podziwiając pobliskie krajobrazy. Co jakiś czas przystaję aby kontemplować te piękne chwile, obserwuję przyrodę w stanie naturalnym, po czym ruszam dalej, do celu. W końcu zsiadam z roweru, poprawiam zwichrzone włosy, mijam mieszkanie państwa Nowak, po czym wchodzę do kurnika i zaczynam polowanie. Łapię jedną kurę, zdejmuję pasek od spodni marki Cropptown po czym wsadzam jej penisa głęboko w cipę, aż po same pióra. Stosunek trwa zwykle 2-3 minuty - szybko dochodzę bo kury mają bardzo śliską i ciasną pochwę, więc wrażenia są znacznie lepsze niż przy obcowaniu z ludzką pochwą. Dziura jest mniej więcej tak ciasna jak u 6-latki, a za odpowiednie nawilżenie odpowiada specjalny, ciepły miąższ, który powstaje w pochwie i jest takim kurzym afrodyzjakiem. Gdybym miał to z czymś porównać to trochę jakbyś wlał do kubka żel intymny oraz ciepły kisiel po czym zamoczył w to penisa. Polecam sprawdzić. Kura ciasna, mokra i cieplutka, a dodatkowo te podniecające gdakanie..

  Gdy pierwszy raz zakosztowałem w kurzej penetracji to już nigdy nie powróciłem do kobiet, bo to trochę tak jakbyś całe życie spożywał chleb z wodą po czym ktoś nakarmiłby cię kurczakiem z warzywami w sosie słodko-kwaśnym. Inna liga. Gdy dochodzę w środku kury to aż chcę krzyczeć z wrażenia, lecz nie robię tego bo wiem że pan Nowak by usłyszał i przybiegł zajrzeć do kurnika. Powstrzymuję się od krzyku, sapię chwilę, głaszczę kurę po gardzieli po czym wyciągam penisa, po cichu wracam na rower i jadę do domu. Gwałcę tylko jedną kurę dziennie, ponieważ Nowak ma ich tylko 37, trzeba dawkować wrażenia. Zwykle kura po stosunku ze mną zdycha, bo jak nazajutrz odwiedzam kurnik to widzę kurze ścierwo w rogu kurnika. Nowak pewnie się głowi co to za choroba trzebi jego kury, ale nie ma pojęcia, że winnym jest niepozorny rowerzysta, gwałciciel drobiu. Ach, już się nie mogę doczekać jutra gdy znowu tak spenetruję jakąś kurę że aż wyrwę jej parę piór z dupy. Co będzie jak już wyrucham całe stado? Cóż, może zabiorę się za trzódkę gąsiorów, bo przecież nic co ludzkie nie jest mi obce - skoro kobiety w starożytnej Grecji ruchał łabądź, to mam prawo sprawdzić czy łechtaczka gąsiora smakuje jak kawior czy jak kurza stopa.
  #pasta
  pokaż całość

 •  

  Jak wszyscy wiemy pizza hawajska podzieliła bardzo wielu polaków i była źródłem wielu kłótni oraz bójek. Z racji tego postanowiłem zapytać bardzo znanego i szanowanego kucharza oraz podróżnika Roberta Makłowicza co sądzi o pizzy hawajskiej. Mam nadzieję że jest to wystarczający argument do zdelegalizowania pizzy hawajskiej

  #heheszki #humorobrazkowy #maklowicz pokaż całość

 •  

  Co jest waszym zdaniem gorsze: Kamieni Kupa czy Sok z Buraka?
  #ankieta #neuropa #4konserwy #kamienikupa #sokzburaka #rak #rakcontent #rakowefanpejdze

  Co jest gorsze?

  • 23 głosy (30.26%)
   Kamieni Kupa
  • 15 głosów (19.74%)
   Sok z Buraka
  • 38 głosów (50.00%)
   Oba ssą
 •  

  "Powiem tak: w obozie władzy warto być tylko opozycją" ~ Rafał Ziemkiewicz xD
  #cytatywielkichludzi #ziemkiewicz #raz #tweet #neuropa #4konserwy

 •  

  krotki post z fejsa, ale ciekawy punkt widzenia i nada sie na #publicystyka

  Szacun dla Seby i kolegów

  Można się domyślać, że grafika ta powstała jako szyderstwo z „osiedlowych patriotów”. Czyli grupy, która jeszcze niedawno nazywana była dresiarzami, a jej kulturowy przekaz brzmiał właśnie H(uj)WD(upę)P(olicji), a w nowocześniejszej wersji: J(ebać)P(olicję).

  Zgadza się, tak to właśnie wyglądało. Ale czy nie jest to też świadectwem kulturowego postępu, który nieco niepostrzeżenie zachodzi na „osiedlach”? Czy nie jest czymś korzystnym, kiedy udaje się przeciągnąć trudną młodzież z pozycji negowania państwa i jego służb mundurowych, ku szanowaniu tego kraju i jego historii? Nawet jeśli ma to czasem nieco groteskową formę, bo trudno odmówić stereotypowemu „Sebie” komizmu, kiedy podkreśla swoje powinowactwo z warszawskimi powstańcami lub Żołnierzami Wyklętymi czy wręcz… husarią.

  Pogardzani przez lewicowe środowiska „osiedlowi patrioci” są także czynnikiem, który niepostrzeżenie chroni nasz spokój. To ci „kibole” są facetami, którzy nie wahają się stanąć do walki w czasach, kiedy dla zachodnich "feministów" (lewacko zindoktrynizowanych mężczyzn) jest to już nie do pomyślenia. To prawda, że czasem wszystko przybiera niepożądany obrót, kiedy zwyzywany lub – odpukać – pobity zostaje jakiś Bogu ducha winny obcokrajowiec. Ale trzeba pamiętać, że w czasach HWDP i tak było dużo, dużo gorzej, więc rozpowszechnienie się mody na patriotyzm jest zmianą jednoznacznie na plus.

  To dość odważna teza, ale potwierdza ją nawet… szwedzki eksperyment społeczny, który warto obejrzeć na własne oczy. Lewicowcy zarzucają, że jest to jednocześnie przykład na niezintegrowanie polskiej społeczności, która nie wyzbyła się - wzorem swoich gospodarzy - męskości. Ale w której społeczności wolelibyśmy tak naprawdę żyć? W tej, która przyzwala na przemoc wobec kobiet, czy tej, w której takie zachowanie spotyka się z czynną i natychmiastową reakcją?
  https://www.youtube.com/watch?v=x7mtiPIonXs
  Dla kontrastu warto zobaczyć też, jak wygląda sytuacja w kraju, w którym skutecznie wyrugowano przemoc. Nawet ze służb policyjnych:
  https://www.youtube.com/watch?v=Zfm72--JSF0
  A jakie jest na ten temat Wasze zdanie?

  #socjologia #spoleczenstwo #4konserwy #neuropa
  pokaż całość

 •  

  To ja Wam teraz opowiem, jak to jest być młodym lekarzem w Polsce:

  1. Kupujesz od kumpla seicento. Czujesz się królem życia.
  2. Robisz pierwszą gastroskopię/zakładasz cewnik do dializ/diagnozujesz dystrofię mięśniową/przerywasz napad migotania przedsionków. Czujesz się królem życia.
  3. Nie udaje ci się zrobić pierwszej gastroskopii/założyć cewnika do dializ/rozpoznać dystrofii mięśniowej/odróżnić migotania od trzepotania przedsionków. Uważasz, że nie nadajesz się do tego zawodu.
  4. Nie umiesz niczego innego.
  5. Pospałbyś.
  6. Bardzo późnym wieczorem albo bardzo wczesnym rankiem ze zmęczenia odburkujesz albo pokrzykujesz na pacjentów. Nie lubisz się za to. Trzy lata temu obiecałeś sobie, że nigdy nie będziesz jednym z tych grubiańskich gnojków, którzy na izbach przyjęć drą się na Bogu ducha winnych chorych.
  7. Do perfekcji opanowałeś sztukę mówienia do pacjenta i pisania jednocześnie.
  9. Nabyłeś kompetencje w zakresie polubownego rozwiązywania sporów kolejkowych za drzwiami twojego gabinetu.
  10. Niespodziewanie umiera ci pacjent. Przez dwa kolejne popołudnia leżysz na tapczanie i patrzysz w sufit zastanawiając się, czy dało się zrobić coś inaczej.
  11. Może się dało, a może się nie dało. Nikt z tobą o tym nie gada (oprócz żony, która jednak jest klarnecistką albo politolożką i nie do końca umie wesprzeć cię merytorycznie).
  12. Raz na pół roku idziecie z rezydentami na piwo. Po trzecim zaczynacie opowiadać sobie historie o pacjentach, którzy wam umarli i nie wiecie, czy dało się zrobić coś inaczej.
  13. Dwie i pół godziny później wciąż opowiadacie sobie historie o o pacjentach, którzy wam umarli i nie wiecie, czy dało się zrobić coś inaczej.
  14. Popracowałbyś mniej.
  15. Popatrzyłbyś na zdrowych ludzi.
  16. Z rozrzewnieniem wspominasz czasy, kiedy twój rytm dobowy nie był jeszcze rozregulowany.
  17. Masz jeden wolny weekend w miesiącu. W piątek wieczorem dzwoni do ciebie koleżanka, która ma jutro mieć dyżur. Jest chora i ma chore dziecko. Ty jesteś zdrowy. Nie masz dzieci. Lubisz tę koleżankę. Kiedyś ci pomogła. W tym miesiącu znów nie masz żadnego wolnego weekendu.
  18. Pracujesz na bloku operacyjnym, gdzie kręcili ten film o początkach kariery Religi. Na potrzeby filmu blok trzeba było nieco zmodernizować.
  19. W robocie jest brzydko. Odpada tynk. Grzyb zjada sufit. W komputerze zepsuł się wentylator i głośno szumi. Na bloku operacyjnym buty są tylko w rozmiarze 37 albo 44. Klimatyzacja działa w lutym. Klimatyzacja nie działa w lipcu.
  20. Już trochę nie robi na tobie wrażenia noszenie stetoskopu na szyi.
  21. Wciąż robi na tobie wrażenie, że w aptece wydają leki na receptę, pod którą się podbiłeś.
  22. Wciąż bardzo lubisz, kiedy pacjent powie do ciebie „dziękuję za pomoc”.
  23. Zaskakująco dużo czasu pochłania ci obsługa następujących urządzeń: dziurkacz, zszywacz, spinacz biurowy, klej, drukarka, długopis, pieczęć. Drukarka ciągle wciąga papier.
  24. Czasem dostajesz do ręki koagulację, ssak albo laryngoskop. To miły czas, takie święto. Koagulacja nie działa. Ssak nie ssie. Laryngoskop mruga zamiast świecić.
  25. Rozwiązujesz trzydzieści problemów zdrowotnych w ciągu czterech godzin.
  26. O trzeciej trzydzieści znieczulasz do operacji kobietę z pękniętym wrzodem żołądka. Jesteś na nogach od siódmej rano. Od dziewiątej bez przerwy udzielasz świadczeń zdrowotnych. Odkręcasz tlen. Rozpoczynasz znieczulenie. Maska do wentylacji upada ci na ziemię. Za nią upada filtr antybakteryjny. Bardzo powoli schylasz się i podnosisz oba te przedmioty z ziemi. Wpatrujesz się w nie przez dobre trzydzieści sekund, żeby przypomnieć sobie, jak właściwie łączyło się je w jedną całość. W końcu się udaje. Czujesz się, jak byś był literalnie wypity.
  27. Nie - nie jesteś wypity. Kiedy niby miałbyś pić, skoro nie udało ci się nawet zjeść niczego oprócz dwóch snickersów?
  28. Jedzenie jest super, choć oczywiście nie tak super jak sen.
  29. Uświadamiasz sobie, jak wiele problemów sprzętowych można rozwiązać przy użyciu przylepca i bandaża dzianego.
  30. Uświadamiasz sobie, że zajmujesz się w pracy rozwiązywaniem problemów sprzętowych przy użyciu przylepca i bandaża dzianego.
  31. Bardzo umiesz spać na siedząco.
  32. Masz gorączkę. Kaszlesz. Bolą cię mięśnie. Leci ci z nosa. Dzwonisz do ordynatora i informujesz go, że nie przyjdziesz przez najbliższe trzy dni do pracy. Po rozłączeniu się masz poczucie winy. W pracy bowiem wciąż powtarza się, że nie ma kim robić.
  33. W znajomych na fejsie masz koleżankę, która specjalizację rozpoczęła w Szkocju. Zaskakująco często wrzuca zdjęcia z zagranicznych wakacji. Ukrywasz ją, żeby się nie denerwować.
  34. Powiedziałeś ostatnio przez pomyłkę do profesora „panie doktorze”. Od tamtego czasu profesor patrzy na ciebie spod oka.
  35. Patryk Vega twierdzi, że koncerny farmaceutyczne sponsorują twoje wyjazdy na safari.
  36. Po dyżurze pojechałeś drugą klasą TLK do Bydgoszczy na piętnaście godzin, żeby odwiedzić brata.
  37. Koncerny farmaceutyczne przestają przynosić długopisy, więc zaczynasz kupować własne.
  38. Jak masz chwilę, to wystarcza ci mocy intelektualnych na obejrzenie skrótu meczu Arka Gdynia - Piast Gliwice albo newsów na Pudelku. 18-letnia kuzynka Kardashianek walczy o popularność na Instagramie. Będzie gwiazdą?
  39. Bardzo chciałbyś przeczytać książkę. W liceum czytałeś książki.
  40. W ogóle to tak jakbyś nieco schamiał, przedstawicielu inteligenckiego zawodu.
  41. Nie bierzesz łapówek.
  42. Nikt nie chce ci dawać łapówek (i to jest ok).
  43. Wczoraj po raz pierwszy od trzech tygodni wstałeś bez budzika. O dziewiątej. Wyspany. Nieprzyzwyczajony do takiego zasobu sił poważnie rozważałeś przebiegnięcie maratonu (z marszu) lub zdobycie ośmiotysięcznika (bez tlenu).
  44. Krzysztof Ziemiec mówi w „Wiadomościach”, że chodzi ci o to, żeby zarabiać ponad dziewięć tysięcy.
  45. W telewizyjnych relacjach z głodówki lekarzy co chwilę miga znajoma twarz.
  46. Głodująca koleżanka wraca do pracy, bo ma dyżur. Pytasz koleżanki, czy podczas protestu podjadają na lewo kanapki w kiblu. Koleżanka zaprzecza.
  47. Oglądasz w telewizji Konstantego Radziwiłła. Pamiętasz go z czasów bycia prezesem NRL. Pamiętasz go z zajęć na uczelni. Pamiętasz go z kongresów naukowych. Bardzo rozsądny chłop. Był.
  48. Twoi starsi koledzy mówią „Młody musi zapierdalać”.
  49. Zapierdalasz.
  50. Popierasz protest głodowy lekarzy.
  #lekarz #pasta #protestmedykow
  pokaż całość

 •  

  Dobry wieczór i powiedzieć chcę kochani wam,
  Zepsuło się coś i głos do was nie docierał
  Powtarzam me słowa raz jeszcze, więc powiadam.

  Wynik mej partii, co żaden jej chuj nie popierał
  To porażka i karakanów, którym PiS na imię.
  Wiktoria, wy kurwy Polacy, wy idioci, imbecyle!
  Bo tyle właśnie znaczy dla was, i za to was winię,
  me zaangażowanie społeczne, cały wysiłek
  Co nic, więc mówię dosadnie, byście zapamiętali
  Że jebać was powinno całe z PiSu tałatajstwo,
  Że nikt was jebać tak nie będzie, jak nigdy nie jebali
  Ci z PO skurwysyny i ubeckie szachrajstwo!
  Jak ci z PiS-u właśnie, banda chujów pierdolonych
  Aż kukle swędzieć będą was niemiłosiernie.
  W tym antyludzkim kraju, gdzie takich jak ja pochwalonych
  Szkaluje się, choć Polsce służył zawsze wiernie,
  Setka wyroków uniewinniających, z tylu spraw oczyszczony,
  A i tak kurwy sądowe, powtarzam, sądowe kurwy
  Oskarżały i potem uniewinniały, więc choć zbezczeszczony
  Na piedestał jego winniście wznieść, leczy wy
  Wolicie inne partie, dlatego PiS, karakan Kaczyński
  Ruchać was w dupsko będzie i rychło zrozumiecie,
  Że Telewizja Republika, Rachoń, Kania i Sumliński
  Smak życia wam odbierze! Jak? Wkrótce się dowiecie!
  Narodowy polscy idioci, debile, głupie chuje
  Ja to mam w piździe was głęboko rodacy
  Bo ja już bilet kupiony, nazajutrz stąd wylatuje.
  I śmiać się będę, że głupi, żeście wciąż biedacy.
  Lecz lecąc sobie pytanie zadawać będę w podróży.
  Czemu zamiast na Stonogę głosować lub na Korwina.
  Wybraliście Petru, co Żyd i Polsce źle wróży,
  Lub Kukiza popierdoleńca, jebanego skurwysyna.
  I wtedy powiem - To właśnie ta kurwa Polska cała.
  I przez nią nic na lepsze się zmienić nie może.
  Warci chuja jesteście, wam to wała!
  Was ruchać trzeba, nic więcej nie pomoże!
  Lecz sprawiedliwym, przez których tą Sodomę i Gomorę
  Bóg uratuje swą pańską ręką i od zburzenia ocali.
  Z całego serca dziękuje, i może mówię jeszcze nie w porę.
  Te siedemdziesiąt tysięcy, niechaj Bóg błogosławi!
  A ty zostaw ten telefon, bo ci na amen go rozjebie!
  Wracając do meritum, chodzi o was antypolacy!
  Wy kurwy polskie, kochacie jak was się w dupe jebie!
  I wasz cały majestat, wasza godność kochani rodacy
  To te wasze karty kredytowe i praca w korporacji.
  I aż chce się rzec - TO WY KURWA POLACY!
  I być może błądzę, może nie mam racji.
  Ale jedno jest pewne, właśnie jesteście tacy!
  Nie warto dla was nic, nie warto się wysilać srodze
  Dziewięć spraw karnych mieć i aferę podsłuchową.
  A potem chuj, was to przejechać tirem na drodze.
  Lub znów Auschwitz i komorę uruchomić gazową.
  I konkludując ten wywód, to me całe orędzie
  Was PiS ruchał, rucha i zawsze ruchać będzie!

  #stonoga #kwwstonoga #heheszki #poezja #pasta
  pokaż całość

  źródło: bi.gazeta.pl

 •  

  #heheszki #pasta Jadę sobie do domu empekiem, stoję a przede mną kurwa kucoid - ubrany
  grubo mimo że ciepło, z długim śmierdzącym kucem. Zamachnął mi kilka razy
  tym kucem przed twarzą aż nagle otarł włosami o moją mordę - poczułem
  smród, a na moim ryju został smalec z kwarkami. Ryknąłem na całe gardło UMYJ
  TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO. Inni ludzie przyłączyli się do
  mnie, zaczęli krzyczeć do kuca żeby umył kuca bo jebie niemiłosiernie. Kuc
  delikatnie się uśmiechnął i powiedział, że nie. No to jakiś starszy pan się wkurwił i
  ujebał mu kuca scyzorykiem, kuc w płacz, a ludność miała darmowy smalec.
  pokaż całość

 •  

  Założyłem sobie konto na Last.fm i pobrałem Scrobbler. Początkowo wszystko szło świetnie, ale po czterech scrobblach coś sie popsuło (Zbigniewstonoga.jpg) i teraz te jebane scrobble nie wyświetlają sie na moim profilu. Jak to gówno naprawić?
  PS: Słucham na Windows Media Playerze.
  #pomocy #lastfm #scrobbler #scrobbling #windowsmediaplayer #komputery #cossiepopsulo pokaż całość

  +: mitay
 •  

  Najbardziej kisne z tych wszystkich gimboateistow co to im przeszkadza różaniec a potem przychodzi 24 grudnia i : dawaj tate ubieramy choinke, mame gdzie prezenty, gdzie 12 potraw, dawaj karpia XD

 •  

  Często słyszę jak jacyś ludzie w internetach pierdolą, że "Marichuaen leczy raka w 9 przypadkach na 10".
  Do tej pory uważałem to za bycze gówno (bullshit), ale ostatnio się zastanowiłem: "A co jeżeli w tym ich pierdoleniu jest ziarnko prawdy?"
  Nie znam się na medycynie, więc proszę was Mirki: Podeślecie mi linka do jakiegoś LEGITNEGO, NAUKOWEGO artykułu o skuteczności marichuany w leczeniu raka.
  #medycyna #rak #onkologia #marichuana #marichuaen #420blazeitfaggot
  pokaż całość

 •  

  Zdecyduj sam, co jest lepsze!!! (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  #muzycznememy #nightwish #moderntalking

 •  

  Szperając po zakątkach Youtube'a odnalazłem prawdziwy skarb:
  Lynyrd Skynyrd - Free Bird (Cover)

  #muzyka #muzykazgier #muzycznygownowpis #feels

  źródło: youtube.com