•  

  Mireczki! To całe #pokemongo jest zajebiste! Od grania w to załączyły mi się wspomnienia, jak to 15 lat temu siedzieliśmy z kolegami na placu zabaw i graliśmy wszyscy w #pokemon na Game Boyach #gimbynieznajo (mówiąc wszyscy mam na myśli wszystkich którzy mieli GB, reszta się tylko patrzyła i co jakiś czas dostawała od tych co mieli Game Boya żeby też sobie pograli). Jestem obecnie w moim domu rodzinnym, a naszła mnie chęć żeby znowu uruchomić Game Boya i zagrać w pokemony, więc zapytałem mame czy wyrzucała może mojego starego GB i gry, albo komuś oddała, czy może leży to wszystko gdzieś u nas w domu, na co mama zeszła do piwnicy i wróciła z takim oto zestawem! Część gier należała do mojego młodszego brata (prawie wszystkie te małe dyskietki), ale te duże były moje. W niedziele jadę z różowym nad morze - no to już wiem co będę robił na plaży oprócz czytania książki i innych rzeczy które robi się na plaży ( ͡º ͜ʖ͡º). A teraz idę do sklepu po baterie do Game Boya i przy okazji po drodze złapię kilka pokemonów. pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: game boy.jpg

 •  

  @BlaBlaCar możecie mi wytłumaczyć o co tu chodzi? Tak jak kiedyś bardzo ceniłem blabla i często ogłaszalem tam swoje przejazdy, tak od roku zrobił się tam taki syf ze głowa mała, mnóstwo różowych które rezerwują i nie przychodzą, albo odmawiają godzine przed odjazdem (swoją drogą dziwne, że z żadnym niebieskim takiego problemu nie miałem), jakieś chujumuju, wyskakuje mi że będą mi płacić przelewem a nie do ręki podczas gdy ostatnio znowu jakiś różowy zarezerwował przejazd ze mną i oczywiście nie przyszedł i nic nie dostałem. A teraz jeszcze wystawiam przejazd za 40zł, u mnie w profilu jest 40, ale jeśli wyszukuje go przez wyszukiwarke to wskazuje 48zł.

  Mam prawie 100wrzuconych przejazdów z czego raptem 10 przez ostatni rok, a gdy znowu postanowiłem dać szansę blabla to dzieje się coś takiego.

  W skrócie - nie polecam blabla.

  Mirki znacie może jakąś alternatywe dla blabla?

  #blablacar #carpooling #carpool
  pokaż całość

  źródło: 1458640248439.45.00.jpg

  +: Cronox
  •  

   @BlaBlaCar: Momencik, jaką Wy usługę świadczycie? Jesteście zwykłym pasożytem, który wyczuł okazję do zarobienia pieniędzy. Oczywiście Panie Jacku nie zaprzeczy Pan gdyż jest to pańskie źródło dochodu. Tylko niech Pan pamięta,że ta aplikacja była darmowa i z taką myślą była założona, niestety cebuliony wzięły górę. Powodzenia Panu i załodze. Ja Wam dziękuje jesteście pasożytem żerującym na kierowcach zbierających na paliwie.

   @Gasikfps: Aplikacja była darmowa, założona z myślą o monetyzacji, czego nigdy nie ukrywaliśmy - zarówno w rozmowach z użytkownikami, mediami jak i na konferencjach mniej lub bardziej branżowych. Żeby ją stworzyć, by wyglądała tak jak dzisiaj, potrzeba było kilku lat pracy międzynarodowego zespołu, którego liczebność przekroczyła już ponad dwa lata temu 100 osób. Obecnie jest to prawie 500 osób. W Polsce rozrośliśmy się w przeciągu 3 lat z 3 do kilkunastu osób (a nawet do 23, jeśli liczyć programistów). Stworzyliśmy w Polsce od zera pojęcie "wspólnych przejazdów" - przed nami były serwisy tego typu, jednak działały ze średnim powodzeniem. Były też, oczywiście, grupy internetowe zrzeszające ludzi podróżujących na danych trasach - sam do takiej należałem. I w tym momencie one również istnieją. Tyle tylko, że mają one swoje duże wady i nie zapewniają ani poziomu bezpieczeństwa ani nie oferują usług dodanych, które BlaBlaCar już ma i tych, nad którymi pracuje.

   Na czym polega nasza usługa? Na uwiarygodnieniu pasażera oraz kierowcy. Niejednokrotnie na późnowieczornym kontakcie ze zmartwionymi rodzicami studentek, które pojechały wspólnymi przejazdami i nie odzywają się dłużej niż zazwyczaj (ostatecznie, po obdzwonce po innych uczestnikach przejazdu, zawsze okazywało się, że po prostu komórka się rozładowała, nastąpiła zmiana planów albo inna trywialna sprawa), na zapewnieniu tego, że kierowca znajdzie pasażerów, a pasażer może znaleźć przejazd nawet w egzotyczne rejony Polski i Europy. Na zapewnieniu odpowiedniej skali działania - sprawdź, ile jest przejazdów pomiędzy jakimiś wybranymi przez Ciebie miastami - to nie byłoby możliwe bez naszych działań - a te kosztują.

   Co do rzekomego "podżegania", o którym pisze @Patryk: działalność kierowców była oraz jest całkowicie legalna - tak samo jak legalne przejazd z sąsiadem czy wywieszenie na tablicy swojego bloku ogłoszenia, że chętnie z kimś pojedziesz do innego miasta w zamian za podział kosztów. Jednym z naszych zadań jest pilnowanie, by kierowcy nie zarabiali - wielu nas za to nie lubi ;). Nasza działalność jest również legalna - co wynika z szeregu przepisów i dotychczas nigdy nie było co do tego zastrzeżeń ze strony władz.

   Komentowanie epitetów typu "pasożyt" czy określania "nierządem" dodawania przejazdów przez kierowców sobie odpuszczę - to jest poniżej pewnego poziomu.

   Pozdrawiam - [Jacek]
   pokaż całość

  •  

   @BlaBlaCar: prowizja 20 % za ogłoszenie, to rekord w polskim internecie. Tylko dlatego, że nie macie konkurencji mogliście sobie pozwolić na taki odlot

   @okrim: sprawdź prowizje np. na AirBnB ;). Poza tym - 20% to jest maksimum na dłuższych trasach. [Jacek]

  • więcej komentarzy (11)

 •  

  Drogie Mirki!
  Potrzebuję zostawić samochód w #warszawa w miarę blisko dworca centralnego/dworca wschodniego, bądź też z łatwym dojazdem na tydzień i to tak, żeby nie zbankrutować. Poleci ktoś coś?

  #parkingstrzezony #parking #pytanie

  +: Cronox
 •  

  Hej Mirki, zamierzam kupić sobie PS4 z Wiedźminem 3 i szukam jakiejś promocji, wiecie coś o takowej? Najlepsze co ja znalazłem to PS4 1TB + Wiedźmin 3 + Dying Light za 1829, może ktoś widział gdzieś podobny zestaw, ale z inną drugą gierką, albo samego PS4 z Wieśkiem w przystępnej cenie?

  #wiedzmin #wiedzmin3 #ps4 #konsole

  +: p.....n, Cronox

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Strzelacz

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi Strzelacz

Osiągnięcia (4)