•  

  Zamówiłem ubera i dostałem kilka wiadomości po ukraińsku/rusku normalnie cyrylicą, i co ja mam to w translator wpierdalać? Co za kretynizm... przyjechał i jadę, ruskie rapsy w środku, typ nawet chyba dzień dobry nie ogarnął XDD #uber #heheszki #ukraina #patologia

 •  

  Część 1.

  O tym jak Max "To jest rozkaz" Kolonko oszukiwał ludzi.

  Siedząc na werandzie, pijąc kawę spoglądałem na spadające krople deszczu. Jednocześnie myślałem o wszystkim co się wydarzyło w #R na przełomie czasu. Czym dłużej o tym myślałem, tym wszystko zaczynało się układać w całość.Niestety, obraz który się wyklarował mówił jedno. Naiwniacy zrobieni na patriotów..

  Wszystko co teraz napiszę, to moje przypuszczenia. Nie twierdzę że tak było, czy tak jest. Po prostu są to moje przemyślenia, a Ty wyrób swoje własne zdanie podczas czytania tego.

  Max odszedł z Youtube, bo ten blokował mu monetyzację. Wielokrotnie sam pokazywał w filmach, że ma wyłączoną i na niej nie zarabia. Nie zarabia na swoich filmach. Założył własną platformę i zarabiał na niej na subskrypcji - 1$ miesięcznie.

  Obraz który się klaruje w mojej głowie, to obraz człowieka, który chce wykorzystać naiwność swoich widzów. A na ich grzbiecie chce wypromować swój portal. Pomijam okres gdzie Max tworzył filmy informacyjne, a skupiam się na filmach gdzie zaczął budować #R. Budowanie #R zaczęło się od tego, że Max przypisał sobie. Że to #R zablokowało przeniesienie pomnika Katyńskiego, ale czy naprawdę? Czy poza tym że tak mówił, są w rzeczywistości jakieś dowody na to?

  Max przez dłuższy czas urabiał swoich widzów, mówiąc że wszędzie jest marksizm kulturowy, że żydzi rewolucje rozwalają od środka. Że lojalność jest najważniejsza, w rzeczywistości według Maxa nielojalna była osoba która miała inne zdanie niż On, żydem miała być nazwana osoba która będąc w #R publicznie się wypowie inaczej, a marksizm kulturowy, to ogólnik który miał tłumaczyć całą resztę. Reasumując.. Albo masz takie zdanie jak Max, albo jesteś żydem, który używa marksizmu kulturowego.

  Cała ta akcja z ruchem #R, to był skok na kasę.. Przed wprowadzeniem kolejnego kroku, który miał wyciągać pieniążki od ludzi, Max urabiał swoich widzów. Pewnie zastanawiasz się w jaki sposób..

  Max w swoich filmach opowiadał jak to w USA organizacje charytatywne, zabierają 50-80% zebranych pieniędzy dla siebie. Jak to Owsiak w WOŚP zabiera tylko 10% i to jest naprawdę super, bo to bardzo mało. Więc Max odpalił swoją stronę thanku.com i pobierał 10% na tzw "koszty utrzymania". Przecież inni zabierają 80%, więc jak on weźmie sobie 10%, to przecież nie jest nic złego, prawda? :)

  My ludzie tworzący #R, zrobiliśmy dwie akcje. Akcja schroniska i zakup samochodu, o jaki Max był wściekły. Jak to wyzywał że nie ma zgody na to żebyśmy sami robili akcje, że nie mamy o tym pojęcia, nie wiemy jak to księgować itd.
  No tak.. Jeśli sami robimy akcje, to on nie ma możliwości pobrać swoich 10%. Jak to, na samochód zostało uzbierane 22 tys zł, więc 2.2 tys zł przeszło mu koło nosa. Nie ma zgody na samodzielne akcje, tak Max grzmiał niczym ksiądz z ambony..

  Jak była akcja ze schroniskiem dla psów, to nie był problem że zrobiliśmy sami akcje. Problemem było to, że zrobiliśmy własne koszulki. Bo Max się bał, że ludzie pójdą za nami i zaczną sami robić sobie koszulki, a nie kupować w sklepie na maxtvgo.

  Co do tego sklepu.. Max mówił na naradach że musimy go promować, bo dochód z tego sklepu, to nasz budżet dla #R. Hm, więc co było robione z tego budżetu? Jak nawet ze materiały do zbierania podpisów ludzie musieli sami płacić.. Czy ktoś potrafi chociaż jedną rzeczy powiedzieć, na co Max wydał pieniądze z budżetu sklepu?

  Max miał w nosie patriotów, nie liczyła się dla niego Polska. Liczyła się tylko kasa na naiwnych ludziach.
  Max robił wiele akcji w internecie, jednak wszystkie akcje miały na celu promowanie jego osoby. Akcja z Pułaskim, miała na celu obronę dobrego imienia Pułaskiego, czy może promocję filmu Maxa?
  Dlaczego Max kazał polubiać wszystkie swoje posty, dlaczego kazał pisać komentarze #R? To chodziło o rewolucję, czy może o naganianie nowych ludzi na maxtvgo?

  Dlaczego skoro #R to 2 mln ludzi, to na maxtvgo komentarze miały po max 400 polubień. Tyle samo było ludzi w sztabie głównym.. Skoro na maxtvgo było setki tysięcy zarejestrowanych ludzi, to dlaczego tak bardzo Max trzymał w tajemnicy dokładną liczbę? Czy chociaż raz podał dowód na to, że faktycznie tak jest?

  Najlepsze jak ogłosił że zakłada partie.. Zrobiłem sobie z niego grube heheszki i powiedziałem mu "w mediach pisali że na strone r-us.com weszło w momencie 200 tys ludzi, i stronę wywaliło." (oczywiście nigdzie tak nie pisali, to był żart z mojej strony) Ten jak usłyszał powiedział "trzeba koniecznie o tym napisać! Tylko nie że 200 tys, a 400 tys." Później widziałem artykuł na r-us.com, było napisane że 500 tys. Zobaczyłem i mówię, grubo..

  Wiele było takich sytuacji, np. Opisywana sytuacja z bojkotem foodcare. Gdzie mówił że bojkot idzie super, a bojkot był niszowy..

  Pamiętam jak był rozłam w #R, ludzie nie chcieli Dominika i Poli jako dowódców. Chcieli żeby Max ich zdegradował, ja też mu to doradzałem. O jaka naiwność.. Przecież to nie chodziło o dobrych, inteligentnych dowódców. A o bezmózgie zombie. Max za dowódców chciał mieć idiotów, takich którzy nie myślą, a wykonają każdy rozkaz. W tym całym dowództwie tylko ja mu nie pasowałem..

  No ale jak to się stało że w ogóle zostałem dowódcą.. Otóż po akcji ze schroniskiem Max chciał mnie wyrzucić, ale ludzie się za mną wstawili. Max nie chcąc rozłamu, nie wyrzucił mnie. W dodatku postanowił wykorzystać moje umiejętności. Chciał mnie przenieść do strony ze zbiórkami. Z jego strony niezły ruch..
  Zaradny, zorganizowany i bystry koleś będzie mu organizował zbiórki za frajer, a on z każdej będzie pobierał 10%. W dodatku będzie mnie trzymał blisko siebie, w myśl zasady że wrogów trzeba trzymać blisko..
  Max za dowódców chciał mieć posłusznych idiotów, bo idiotami łatwo sterować. Ludzie inteligentni nie mogli się wybić, bo mogli zadawać niewygodne pytania. A jeśli mimo wszystko ktoś zadał niewygodne pytanie, to dostawał w ryj "lojalnością". A bardziej jej brakiem..

  Ogólnie wszystkie akcje były skierowane na promocje maxtvgo i koszulek.
  Słynna akcja z DHL.. Podobno DHL na granicy zablokował koszulki i nie chciał ich dalej puścić. Czy na prawdę?
  Jeden z naszych miał znajomego który był wysoko postawionym gościem w DHL. Dzwoni do mnie i mówi, żeby Max powiedział gdzie jest ten kontener, podał numer przesyłki. A ten jego znajomy z DHL sprawdzi co się tam dzieje, i może popchnie sprawę. Jak Maxowi to powiedziałem, to się z lekka zdenerwował. Kategorycznie zabronił jakiejkolwiek ingerencji kogoś z zewnątrz, że nie trzeba badać tej sprawy.. Ej?
  Max ma możliwość dowiedzieć się co się dzieje, ale z tego rezygnuje? Poważnie? - Sprawa wygląda zupełnie inaczej, jak przypuścimy że nikt niczego nie blokował i to była ściema.

  Ludzie w internecie spamują informacją o jego koszulkach, niejako reklamując je. Max wszem i wobec głosi że to najbardziej zbanowany towar, licząc na to, że ludzie zaczną kupować coś czego władza zabrania.. Przecież najlepiej się gra na nastrojach antysystemowych..

  A teraz jeszcze inaczej.. Przypuśćmy że było tak:
  Max kupuje 100 koszulek REVOLUTION.
  Wrzuca je do sklepu i sprawdza czy zaczną się sprzedawać.
  Sprzedaje wszystkie, a do tego sprzedaje na przód. Czyli nie ma już tych koszulek, ale dalej je sprzedaje.
  Ściemnia że DHL zablokował paczkę, a w tym czasie zleca produkcję koszulek. Jednocześnie wykorzystując swoich widzów do kręcenia reklamy.. Czy mogło tak być? Mogło.. Czy było? Nie wiem..

  Co miało na celu pisanie wszędzie "MaxTvGo jedyna telewizja którą warto dziś oglądać"? Revolucję, a może naganianie nowych subskrybentów?

  Uwaga... Jak zmusić ludzi do bezwzględnego posłuszeństwa, ale tak żeby się nie buntowali? - Wmówić im że to jest zabawa.. Bo przecież: "kto powiedział że polityka nie może być zabawna, hehehe" :)

  Dlaczego Max prowadził wojnę z Korwinem, czy na pewno chodziło o przejęcie jego elektoratu?
  Hm, a może chodziło o to żeby ludzie od Korwina przychodziła na maxtvgo, płaciła 1$, po czym została zminusowana i zablokowana? I tak w koło.. Po co mam siedzieć i sam blokować trolli, jak mogę ustawić auto-bana na 40 minusów i kazać ludziom minusować.. Bo przecież jeśli dać komuś moderatora, to moderator ma dostęp do liczby zarejestrowanych użytkowników, a to jest ryzyko..
  A tak to ludzie minusują, blokują. A jak się opierniczają, to piszę „Wybić mi wszystkich trolli z maxtvgo do piątego pokolenia” i posłuszna swołocz zabiera się do pracy..

  CDN.

  #maxkolonko #polityka #revolution #4konserwy #neuropa #naiwniacy #zalesie
  pokaż całość