•  

  Cześć,

  mam stronę opartą na WP - samoróbka, gotowy szablon dostosowany na moje potrzeby. Chcę ją teraz zmodyfikować aby była przyjemniejsza dla oka i bardziej funkcjonalna.

  Czy możecie polecić kogoś do zrobienia fajnie wyglądającej strony (prosty blog + możliwość rozbudowania o sklep) opartej na WP? Jakich kosztów się ew. spodziewać?

  Czy raczej jeśli temat w miarę ogarniam to lepiej bawić się elementorami lub wykupić gotowy szablon i samemu go modyfikować?

  PS. Ogólnie dostałem dotację i część funduszy mogę przeznaczyć na tą stronę, więc fajnie byłoby to wykorzystać aby strona była zrobiona raz a dobrze.

  #wordpress #zlecenie #programowanie
  pokaż całość

  •  

   @Suciup: Jeśli masz smykałkę to możesz działać samodzielnie, chociaż jeśli są wolne środki z dotacji to możesz zlecić i będziesz miał spokój. Mogę pomóc z tematem daj znać na pw co tam dokładnie potrzeba to wycenie.

  •  

   @Suciup: Jak to jest temat komercyjny czyli ma to zarabiać, to ja bym zlecił komuś kto się na tym zna, jeśli jescze nie masz jakiś predyspozycji estetycznych i nie wiesz co jak dobrze ogarnać pod kątem uzyteczności czy gogole to tym bardziej. Kwestia tego jak rozumieć to, że raczej ogarniasz temat? IMHO jak ogarniasz to bys nie pytał.

   W razie czego moge pomóc w temacie autorski projekt + wordpress z acf pro (bez visual biulderów) . pokaż całość

  • więcej komentarzy (4)

 •  

  Czołem Mirki,

  planuję wziąć dofinansowanie na otwarcie DG. Znajdzie się tu może ktoś aby podpowiedzieć kilka logistycznych/praktycznych rzeczy?

  1. Czego unikać a na czym się skupić przy wypełnianiu wniosku? - ofc wiem aby nie przesadzać z rodzajem i formą wydatków i robić tak aby rzeczywiście pasowały do rodzaju działalności.

  2. Czy kwota i ilość wydatków wpływa na szansę dostania dotacji?

  3. Na ile warto przyłożyć się do rzeczy typu analiza SWOT i na ile być w nich prawdziwym, a na ile bajerować urzędasa?

  4. Myślałem aby dać komuś kto się zna wypełnić ten wniosek - koszta od kilkuset złotych w górę / albo procentowo 3-10% od kwoty uzyskanej dotacji (jeżeli się ją dostanie). Myślicie że jest sens?

  #dzialalnoscgospodarcza #firma #dotacje #ksiegowosc #biznes
  pokaż całość

  •  

   @MoshiDango: dopytuję dalej :D . Jeżeli podam np. kwotę laptopa 5000 zł, a kupię za 5500 zł to 500 zł dokładam ze swojej kieszeni? Bo w drugą stronę, kasa która mi zostanie to jeżeli dobrze zrozumiem - zwracam ją dla urzędu. Jak dobrze kminie to lepiej podać trochę zawyżoną kwotę?

  •  

   @Suciup: Zależy, jeśli np. jesteś programistą czy grafikiem to możesz śmiało przekroczyć te 5k za laptopa. W innym przypadku możesz podać max 5k i jak będziesz chciał lapka za 7 to dokładasz te 2k ze swojej kieszeni.

   Ja pod JDG związane z programowaniem wziąłem macbooka za 12k, którego w całości rozliczyłem środkami z dotacji i było wszystko ok

   +: Suciup
  • więcej komentarzy (7)

 •  

  @EkspertPKO - w zeszłym roku składając legitymację w oddziale banku dowiedziałem się, że lepiej i szybciej można to zrobić internetowo. Mogę prosić o informację gdzie konkretnie należy wysłać skan legitymacji (adres e-mail lub stronę internetową ze szczegółami)?

  #kredytstudencki

  •  

   @Suciup legitymację można dostarczyć:
   - osobiście do oddziału,
   - elektronicznie w formie skanu/zdjęcia na wskazany w SMS-ie adres mailowy: kredytystudenckie@pkobp.pl lub
   - elektronicznie w formie zaświadczenia z uczelni.

   +: Suciup

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Suciup

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)