•  

  No hejka, nie dawno było 1.0tsi to czas na 2.0tsi.
  Silnik po 6-ciu remontach. Pali 1l oleju na 100km. Nie jest dynamiczny. Wysilony bardzo, 220 kuniuf z 2 litrów?! 220 to tylko z 3 litrów i więcej. Brzmi jak kosiarka. Uturbione gówno. Spalanie kosmiczne (olej trzeba doliczyć) i pewnie o czymś zapomniałem.

  pokaż spoiler A tak na poważnie to pierwsze własne auto, nowe prosto z salonu. Jeździ u mnie już 2-gi rok, na blacie 59tyś. Silnik bezawaryjny, a auto mnie nigdy nie zawiodło. Wersja 220 z manualem (teraz bym brał dsg). Seryjnie było 256km/400nm (ładny gift), wleciał program i jest 317km/450nm (sprzęgło na wysokich biegach potrafi się uślizgnąć przy najwyższym momencie, ale u mnie nie ma łatwo). Spalanie w sumie tyle ile wleje, na co dzień średnie 8.5l/100km, na bałkanach jeżdżąc <100km/h średnie wyszło 6l na 3tys km. Autko ogółem nie pozorne i nie jeden się dziwi na drodze. Plan był na 400+, ale plany życiowe się pozmieniały (╯︵╰,)


  #pokazauto #chwalesie #skoda #octavia #motoryzacja
  pokaż całość

  źródło: IMG_2729.JPG

  •  

   @kinasato: Którego 2.0TSI ? ;) CHH ? CHH znosi 450+ kuni, nie mówiąc już o CJX.

   że 320KM na sam chip to trochę za dużo
   Bezpieczne ;)

   niedługo mogą zacząć wysiadać co słabsze elementy. I niekoniecznie mam na myśli sam silnik, a na przykład półośki, które nie jeden miłośnik tuningu ukręcił.
   Chłopaki latają 400+ i nic się nie dzieje ;) Wszystko zależy od tego jak jezdzisz

   A tak w ogóle, to ciesz się, że nie wziąłeś DSG,
   No właśnie płacze, bo dsg znosi ponad 500nm na luzie. W manualu w moim przypadku już przydałoby się wrzucić sprzęgło sachs'a, ponieważ potrafi się uślizgnąć, a przy ataku na 450nm+ to już wymagane. Nie mówiąc już o tym jak dsg pracuje ;)

   https://www.facebook.com/RperformancePL/posts/1723930787666561 Co znosi seryjne DSG i CHH ;)
   pokaż całość

  •  

   @kinasato: To jasne, że elementy sie zużywają szybciej, ale żeby coś od tak pierdolnęło to raczej ciężko. Wszystko sprowadza się do tego jak używasz i dbasz o taki samochód. Bo i serie można szybciej zajeździć niżeli jak takie 400+. Same opony i hamulce szybciej sie zuzywaja bo z innymi predkosciami sie poruszasz ;) Także ja się od razu z tym liczyłem grzebiąc cokolwiek przy tym samochodzie :P

   To auto z linku trochę przegięte :D Znieść to może i skrzynia to zniesie, ale chyba staje się elementem eksploatacyjnym wymienianym co 50 tys :D
   akurat właściciela stać na to :D same modyfikacje to prawie druga skoda :D
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (7)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika surf

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)