Koty liżą masło.

 •  

  Tolerancja wobec społeczności LGBT w Polsce dobija obecnie do najwyższych wskaźników w historii naszego kraju. Homoseksualiści cieszą się nieskończoną wręcz liczbą praw i przywilejów: możemy oddychać, pracować, płacić podatki, zaciągać kredyty w bankach, oddawać swój głos w wyborach. Ba! Możemy nawet mieć psa, kota albo inne żyjące stworzenie, byle nie było dzieckiem. Nikt nas też nie pobije i nie zaatakuje na ulicy bez powodu, zdecydowana większość nas toleruje i miłosiernie pozwala na to, żebyśmy mogli żyć. Jest tylko jeden, bardzo skromny i totalnie do spełnienia, warunek: nikt nie może wiedzieć, że tymi homoseksualistami jesteśmy.

  Odsetek osób nietolerujących homoseksualizmu jest znikomy, szczególnie tych, którzy swoje myśli formułują w sposób agresywny czy chamski. Najczęściej mamy do czynienia z bardzo wyważonymi, eleganckimi i nasyconymi tolerancją komentarzami. Takimi jak na przykład ten poniższy, doskonale reprezentujący światopogląd, z którym stykam się w mediach społecznościowych niemal codziennie.

  Po pierwsze to ja bym rozróżnił osoby które propagują swoją homoseksualną orientację i tych którzy ewentualnie ograniczyli się do coming outu. Nie przeszkadza mi że ktoś znany będzie homo bo każdy może żyć z kim chce, ale jeśli będzie to propagował, pokazywał się z partnerem/partnerką to uważam że jest to przekroczenie pewnych granic.

  Po pierwsze, bardzo dziękuję za ewentualne prawo do zrobienia coming outu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to już tak dalece posunięty przywilej, że nie ma sensu nim szastać, toteż solidarnie tych coming outów nie robimy aż tak dużo. A już szczególnie jeśli jesteśmy osobami publicznymi. Kto widział, żeby orientacją chwalić się w telewizji?! Nie ma przecież w ramówkach szanujących się stacji programów o randkach heteroseksualnych par, przygotowaniach do ślubu, w których panny młode dostają miejscowych skurczów wagin, bo chusteczki do ślubnej zastawy nie są wrzosowe, a liliowe, show gdzie heteroseksualni mogą pobrać się w ciemno i rozwieść po kilku dniach. O filmach i serialach z heteroseksualnymi wątkami, scenami czułości, seksu czy choćby ostentacyjnego trzymania się za rękę nie wspominając. Próżno też w mediach szukać tekstów, felietonów, rozprawek i quizów o np. 114 najdogodniejszych pozycjach seksualnych dla par hetero. Widzieliście kiedyś coś takiego? Nie, bo heteroseksualna część społeczeństwa wie, że z orientacją po prostu nie wypada się obnosić i tego samego oczekują od nas. Nie da się grać bardziej fair.

  W związku z powyższym niemal z cudem graniczy zobaczenie par, które idą za rękę, przytulają się do siebie, obłapiają za pośladki czy obdarzają pocałunkami. Nie robią tego na ulicy, przystankach, w sklepach, kinach, restauracjach, koncertach. A już na pewno nie w klubach, gdzie każdą parę, nawet w tańcu, dzieli bezpieczna odległość, w której mógłby zmaterializować się sam Jezus Chrystus, doglądający moralności swoich owieczek. Na tak odważne i promujące heteroseksualizm gesty pozwalają sobie tylko w czterech ścianach swoich domów, inaczej strażnicy moralności z błogosławieństwa Zakonu Ortalionu mogliby ich szybko spacyfikować: pobić albo chociaż opluć. Dlatego też nikt nie pomyślałby nawet, aby uwiecznić chwile czułości na zdjęciu czy filmie i opublikować je na Facebooku. Mogłoby to przecież zgorszyć internautów, a nawet więcej – zachęcić ich do robienia tego samego. a to byłoby już przekroczenie tych „pewnych granic” i promować heteroseksualizm.

  Społeczny zakaz w nachalnym eksponowaniu seksualności jest nie lada wyzwaniem dla reklamodawców, którzy dwoją się i troją, żebyśmy na bilbordach czy w spotach telewizyjnych nie zobaczyli przypadkiem par, małżeństw, rodzin z dziećmi, a już na pewno nie w sytuacjach, w których odbiorca byłby narażony na informację o ich heteroseksualnej orientacji.

  Na szczęście, wszystkie te zabiegi kończą się niesamowitym powodzeniem, bo otaczający nas ludzie w żaden sposób nie podkreślają, nie akcentują i nie obnoszą się ze swoją heteroseksualnością. I dlatego mogą, a wręcz powinni, wymagać tego samego od nas-homoseksualistów.

  pokaż spoiler A tak naprawdę, jeśli jeszcze raz usłyszę, że obnoszę się ze swoim homoseksualizmem, bo idę ze swoim chłopakiem za rękę, mam na kurtce tęczową przypinkę albo mówię wprost, że jestem gejem, to chciałbym tylko powiedzieć jedno: P********E SIĘ.


  pokaż spoiler Źródło: http://www.grabari.pl/krotka-przypowiesc-o-obnoszeniu-sie-z-orientacja-homo/


  #neuropa #lgbt #4konserwy #bekazprawakow
  pokaż całość

  źródło: grabari.pl

 •  

  Fronda chce delegalizacji #blackmetal

  W państwie prawa zakazane jest nie tylko mordowanie, ale i nawoływanie doń, nie tylko przestępstwo, ale i namawianie do niego. Polska zdaje się być takim właśnie państwem. Dlaczego więc w Polsce, państwie prawa, pozwala się, aby istniał nurt muzyczny, którego przesłaniem są anty-wartości, mogące wyrządzać realne szkody osobom, które z ową "sztuką" się zetkną? Dlaczego przyzwala się na to, ażeby legalnie wydawane były płyty, z których sączy się nienawiść, bluźnierstwo i chęć zniszczenia wszystkiego, co piękne i wartościowe? Nie potrafię znaleźć odpowiedzi na to pytanie. Wiem natomiast, że taki nurt w Polsce oraz niemal wszędzie na świecie istnieje i ma się, niestety, dobrze. Nazywa się Black Metal.

  http://m.fronda.pl/a/czas-na-delegalizacje-muzyki-wiodacej-ku-potepieniu,104633.html

  #bekazkatoli
  #rakcontent
  pokaż całość

  źródło: varg.jpg

 •  

  Nie #heheszki #lisek #smiesznypiesek #chodzilisekkolodrogi

  Ku przestrodze Mirki.
  Takiego oto liska spotkałam parę dni temu przed domem. Chodził uderzając głową (puszką) od jednego ogrodzenia do drugiego, wydając przy tym tępy dźwięk "pam...pam...pam" xD.
  Ulica przy której mieszkam jest dość ruchliwa, akurat chwilę przed zrobieniem zdjęcia, o mało go nie rozjeżdżając, zatrzymał się przed nim tir.
  Zachowywał się całkiem spokojnie podczas ściągania puszki - oczywiście z zachowaniem jakiejś tam ostrożności, bo trzeba było to zrobić gołą ręką i w miarę szybko, ponieważ on wciąż szedł przed siebie.
  Po akcji trochę zdezorientowany pobiegł przed siebie, żeby żyć dalej.
  Puszka była po psiej karmie.
  Dbajcie o środowisko, nie wyrzucajcie śmieci do lasu, zamykajcie śmietniki.
  pokaż całość

 •  

  W mojej pracy mam do czynienia z różnej maści przegrywami oto kilka cech wspólnych z perspektywy różowego:

  - wszyscy mówią tak cicho, że nie da się ich zrozumieć, nie mają żadnej siły przebicia w grupie - nie, nie chodzi o to, żeby krzyczeć i zawsze być w centrum uwagi, tylko mówić wyraźnie i pewnie jak dorosły człowiek
  - wszyscy chodzą na zmianę w 3 bluzach i jeansach - tutaj nie mam jakiejś złotej rady, bo stylówa to rzecz subiektywna, ale po prostu zauważyłam, że to ich łączy
  - zero własnego zdania - zgodzą się z każdym, schodzą z drogi z głową w dół - znam takich, którzy sami nie potrafią nawet wybrać składników pizzy
  - chujowo się odżywiają - może nie każdy ze złą dietą to przegryw, ale każdy przegryw ma złą dietę
  - fizyczne defekty, które łatwo jest naprawić - czy to wiecznie mokre czoło, czy fatalna postawa, czy niezadbany zarost

  Może któremuś mirkowi się to przyda, żeby nad sobą popracować. Oczywiście nie musicie niczego zmieniać, ale wtedy nie liczcie na zbyt wiele u płci przeciwnej. Pozdrawiam cieplutko.

  #przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski
  pokaż całość

 •  

  Oto moje powody, dla których nie lubię świąt Bożego Narodzenia:
  (1) Nie podoba mi się ten szum wokół tych 3 dni w roku, który rozpoczyna się w połowie listopada
  (2) Kolędy i ich raczej puste przesłanie chrześcijańskiej miłości i pokoju
  (3) Hipokryzja ubierania choinek które w gruncie rzeczy są pogańskie
  (4) Straszliwa presja wydawania pieniędzy, których nie masz, na rzeczy, których nie potrzebujesz
  (5) Wszędzie te same piosenki wałkowane do porzygu, w centrach handlowych, nawet nie wychodząc z domu w reklamach, który sprawia że masz ochotę na strzelbę
  (6) A także te same filmy w telewizji puszczane z roku na rok
  (7) bawienie się w pozory typu "jesteśmy szczęśliwą rodziną", gdy niestety nie wszyscy mają szczęście, że mają wsparcie w rodzinie
  (8) komercyjna papka która wylewa się gardłem i uszami
  #swieta #takaprawda
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika SweterWPaski

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (9)