•  

  Prawdopodobnie każdy z was zna film "Mordercza Opana", "Ludzka stonoga" lub "John Dies at the End", co mają te filmy ze sobą wspólnego? Są dziwne!

  Ale właśnie obejrzałem film który przebija swoją dziwnością/geniuszem każdy podany film i na dodatek opowiada w swój specyficzny sposób naprawdę bardzo ciekawą i wartą historię...

  Chodzi o film "Everything Everywhere All at Once" z roku 2022, jak pierwszy raz oglądałem ten film, to kurcze nie mogłem przestać się śmiać ponownie obejrzenie filmu otworzyło mi oczy jak bardzo genialny jest ten film.

  Chce też dodać, że to dosłownie arcydzieło z roku 2022, sam film pokazuje aby nie bać się życia, ponieważ sam film nie boi się używać dosłownie wszystkich filmowych narzędzi a reżyser nie ma żadnych barier.

  W tym filmie chyba dosłownie wykorzystano wszystkie filmowe sztuczki jakie mi są znane, od łamania 3 ściany, dolly zoom, cartoonowanie postaci, cenzurowanie, parodiowanie innych filmów, etc. etc... można wymieniać prawie przez kolejne 17min.

  Wykorzystanie dosłownie wszystkich technik nie robi filmu arcydziełem, dlatego story filmu naprawdę jest wspaniałe, w dość niespotykany sposób chce film pokazać nam, że życie nie ma sensu, ale warto kochać. Tak w skrócie. By nie robić spoilerów.
  Bo film wydaje się dość nowy.

  Dodam od siebie na koniec tag, który pewnie będziecie myśleć, że nie jest związany z tym filmem #ratatouille

  pokaż spoiler jak ktoś widział film, nie zdradzajcie czemu jest ten tag :D


  pokaż spoiler Wiecie, że prawdopodobnie film "Ratatouille" to najczęściej obejrzany przez mnie film? Ale tak dosłownie najczęściej? Na moim pierwszym mp4 player oglądałem codziennie Ratatouille jak jechałem do szkoły i do dziś lubię powrócić do tego filmu.


  Prawdopodobnie też w, żadnym innym filmie nie musieliście czytać dialogów z rozmowy dwóch kamieni.

  #filmy #film
  pokaż całość

  źródło: Screenshot 2022-05-18 at 08.56.07.png

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Sykol

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi Sykol

Osiągnięcia (2)