Here in the forest, dark and deep I offer you an eternal sleep

 •  

  mam w głowie taką piosenkę
  ty ty ty ty
  tyy ty ty
  ty ty ty ty
  tyy ty ty

 •  

  Wielu ludzi neguje tutaj #blackpill porównując go do bajek i fantazji chorych głów inceli. A co jeśli powiem wam że istnieje dowód który w 100% potwierdza wszystkie założenia blackpilla? Co jeśli powiem że ten dowód żyje i oddycha, a nie jest jakąś skamieliną? Poznajecie streszczenie historii Jeremiego Meeksa

  -Jeremy Meeks rodzi się 7 lutego 1984 roku w Waszyngtonie. W owym czasie w USA panowała "era cracku", termin ten odnosi się do epidemii cracku, która ogarnęła stany od wczesnych lat 80. do wczesnych lat 90. Jego oboje rodzice byli uzależnieni od heroiny, sam Jeremy urodził się jako "heroin baby" co oznacza że przyszedł na świat uzależniony od heroiny, ponieważ jego matka używała jej podczas ciąży. Kiedy nasz bohater ma 9 lat jego ojciec trafia do więzienia za zabójstwo, a jego rodzicielka nadal zażywa narkotyki.

  -Życie Meeksa toczy się jak typowe życie dzieciaka z biednych czarnych gett. Bójki, rozróby,kradzieże, ćpanie, picie. W wieku 15 lat zostaje bezdomnym i dołącza do jednego z gangów. Trafia od poprawczka do poprawczaka. W międzyczasie zostaje kilka razy postrzelony i pobity. W 2002 roku dostaje karę więzienia za kradzież i skatowanie nastolatka.

  -Przełom w jego życiu następuje w roku 2014, wtedy po raz kolejny trafia do więzienia za kradzież i nielegalne posiadanie broni palnej. Policja po aresztowaniu robi mu zdjęcie(mug shot) i w ramach akcji publikowania wizerunków wszystkich aresztowanych odpowiedzialnych za niedawny wzrost liczby strzelanin i rozbojów w obszarze Weston Ranch publikuje je na swojej stronie na facebooku. Pod owym zdjęciem następuje wysyp tysięcy komentarzy od kobiet z całego świata, niektóre z nich są naprawdę spermiarskie i pisane nieprzyzwoitym językiem. Koniec końców fotografia zdobywa 53,000 lików i 16,000 komentarzy. Meeks rzecz jasna w areszcie nie może korzystać z internetu, ale to nieważne bo kobiety zasypują go setkami miłosnych listów(pewnie przez jego wspaniały charakter i osobowość :) ). Pisane są również apele do sądu o skrócenie wyroku dla Jeremiego.
  -Będąc jeszcze w więzieniu nasz bohater dostaje dziesiątki propozycji od agencji modelingowych. Decyduje się podpisać kontrakt z "White Cross Management". Na rozprawie, jego pierwotny wyrok zostaje skrócony z 63 miesięcy do 27 bo sędzia dostrzegł szansę zmiany w życiu Meeksa.

  -Po wyjściu z więzienia Jeremi praktycznie od razu trafia na wybieg i do fotografów. Debiutuje na "New York Fashion Week", a magazyn "Vouge" poświęca mu artykuł i tytułuje go "buff bad boy". Po świetnym przyjęciu jego kariera nabiera tempa, występuje we Włoszech na "Milan Fashion Week" dla niemieckiego projektanta Philippa Pleina. Później występuje między innymi w kampanii domu mody z okularami przeciwsłonecznymi Carolina Lemke.

  -Jeremy Meeks w międzyczasie wiąże się z Chloe Green która jest córką miliardera Philip Greena. Razem podróżują po świecie i zażywają luksusowego stylu życia, po krótkim czasie dorabiają się wspólnego potomka, a w 2019 roku się rozstają.
  -Nasz bohater jednak nie zostaje na lodzie bo niedawno podpisał kontrakt z niemiecką firmą modową opiewający na kwotę 15 milionów dolarów.

  I to jest proszę państwa esencja BLACKPILL i stwierdzenia że wygląd=wszystko. Chłopak z ostro patologicznego domu, z mega biednej rodziny, bez wykształcenia, notoryczny przestępca, sadysta osiąga sukces o jakim większość ludzi może tylko pomarzyć tylko i wyłącznie ze względu na to jak wygląda.

  #przegryw #blackpill #p0lka #zwiazki #rozowepaski
  pokaż całość

  źródło: 0007EPYJ9LAL79NJ-C122-F4.jpg

 •  

  Plusujcie sernik na zimno z białą czekoladą, brzoskwiniami oraz spodem z pokruszonych ciasteczek a całość zalana musem brzoskwiniowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #chwalesie #pieczzwykopem #gotujzwykopem

  źródło: IMG_20200910_182730.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Sypu

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.