Program dla firm do faktur, magazynu, księgowości i płac - Systim.pl

 •  

  @Systim_pl: Już niebawem kolejna tura bezpłatnych szkoleń :) Jeśli chcesz się nauczyć jak w praktyce księgować i/lub rozliczać płace pracowników - zapraszamy do zapisania się pod linkiem poniżej:
  https://www.systim.pl/szkolenia

  #ksiegowosc #jdg #szkolenia #firma #podatki #dzialalnoscgospodarcza

  I jak wcześniej #rozdajo - pierwsze 10 osób które się zapisze i weźmie udział w szkoleniu otrzyma nagrody w postaci zestawu 3 książek o księgowości i płacach w praktyce!
  pokaż całość

  •  

   @pu100stan: Są to krótkie ok. 2-3 godzinne kursy praktyczne. Pokażemy jak w praktyce prowadzić księgowość/płace na programie Systim. Natomiast nie ma co ukrywać, że tematyka księgowo/kadrowo/płacowa jest bardzo obszerna i na jej temat napisano grube tomy książek i ustaw do studiowania. Siłą rzeczy na tak krótkim szkoleniu wszystkich informacji nie zmieścimy. Niektóre szkolenia z tej tematyki trwają po 40-160 godzin, a i tak nie obejmują wszystkiego.

   Szkolenia te należy traktować albo jako podstawę do dalszej nauki, albo jako podsumowanie wiedzy teoretycznej w formie praktyki na programie komputerowym. Szkolenie jest jednak typu "wiedza w pigułce" i zawierać będzie dużo najważniejszych informacji więc na pewno się przyda.

   Jeśli będzie zainteresowanie pomyślimy o dłuższych, 8 godzinnych albo nawet kilkudniowych szkoleniach.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (2)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Systim_pl

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)