•  

  Mirki z #lodz, polecacie jakiegoś serio dobrego, precyzyjnego męskiego fryzjera? Taki który potrafi dopasować fryzurę oraz strzyżenie do kształtu twarzy i innych czynników? Poza wskazaniem salonu prosiłbym o wskazanie również na konkretną osobę w salonie. Byłem w "Gentleman", "Nowa Fala" i jeszcze kilku innych miejscach, ale wizyty nie spełniały moich oczekiwań. Sama głowa, bez brody.

  #lodz #fryzjer #fryzjerstwo #barber
  pokaż całość

 •  

  Podsumowując:
  1. Szczęsny nie zawinił, próbował ratować sytuację, niech gra w kolejnych meczach bo był pewny w interwencjach.
  2. Piszczek jest bez formy, trzeba rozważyć Bereszyńskiego na następny mecz od 1. minuty.
  3. Wszyscy mają ewidentny problem z kondycją, bo poruszaliśmy się jak żółwie.
  4. Pazdan cały mecz na plus poza jedną sytuacją - przy stracie 2 bramki stał obok Krychowiaka, co jest idiotyczne, bo z tego względu nie został pokryta lewa strony obrony i wtedy nie byłoby być może sytuacji 1 vs 1 - oczywiście Krychowiak źle podał i to było główną przyczyną straty bramki, aczkolwiek Pazdan nie był w ogóle ustawiony i też się przyczynił do straty 2 bramki.
  5. Bednarek > Cionek
  6. Rybus nie dał rady nic sam tam zrobić, aczkolwiek na wahadle dużo lepiej się pokazywał z przodu, formę ma w miarę dobrą, trzeba go zostawić na następny mecz.
  7. Krychowiak - niesłuszna wczesna żółta kartka, która być może zahamowała jego agresję w grze w środku pola, poza tym mecz 50/50 - z jednej strony brał sporo na siebie i strzelił bramkę, z drugiej fatalne niektóre podania.
  8. Zieliński - jeśli ma grać, to tylko wyżej, bo nie nadaje się by grać obok Krychowiaka.
  9. Błaszczykowski - bez formy, lepiej zostawiać go jako doświadczonego jokera, który zrobi różnicę jak wejdzie w pełni sił w potrzebnym momencie.
  10. Grosicki - ciężko cokolwiek powiedzieć niewidoczny jak Zielu, ale ma asystę, zależnie od ustawienia trzeba go rozważyć, chociaż Kownacki też ma swoje atuty i chyba ze wszystkich jest najlepiej przygotowany fizycznie i głodny gry.
  11. Milik - za niego Góralski i Zielu/Kownacki do przodu. W takiej formie tylko ławka i ew. wejście jako joker jak Kuba.
  12. Lewy - dostał może z 6 podań, więc ciężko cokolwiek powiedzieć, ale jego miejsce i umiejętności są niepodważalne. Z Milikiem wymienili dosłownie tylko jedno podanie.

  Niezależnie od ustawienia na następny mecz - nie możemy wyjść tak ofensywnie, lecz bardziej zachowawczo, a poza tym na niektórych pozycjach są konieczne zmiany kadrowe (na pewno Cionek, Piszczu, Kuba, Milik i ew. Zielu)
  #mecz #mundial #pilkanozna
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika SzakalCFC

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)