•  

  Widzę, że coraz częściej na wykopie pojawiają się krytyczne opinie nt Pana Sergiusza Górskiego znanego jako thenitrozyniak. Sam te nieprzychylne opinie podzielam i osobiście bulwersuje mnie fakt, że do tej pory żaden z innych twórców nie postanowił się bliżej przyjrzeć jemu i w jakimś filmie podsumować jego działalność.

  Wg mnie jest to aktualnie najbardziej szkodliwy kanał na YouTube. Gość potrafi życzyć śmierci rodzicom swoich widzów, z jego streamów można byłoby stworzyć cała kompilację składająca się z mocno ordynarnych wyzwisk. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ma on ogromny wpływ na młodszą widownie, jego styl bycia jest atrakcyjny dla młodszych widzów i wiem, że wiele dzieciaków go naśladuje. Do tego chwalił się on jazda w graniach bodaj 300km/h, a sam już kilka razy rozbił się samochodem. Na jego tweeterze często widuje wyśmiewanie biedniejszych ludzi i po mimo, że to żarty to ze względu na jego wpływ i siłę przebicia wiele dzieciaków małpuje jego wypowiedzi, usiłuje się do niego upodobnić. Generalnie jakby zebrać wszystko co on w internecie robił, to by się okazało, że gra w jednej lidze z Kamerzystą.

  No i oczywiście oszukiwanie dzieci nq ruletkach w cs go i często tutaj wspominanych serwerach metina, a przypuszczam, że na tym nie koniec i na pewno jakieś inne oszustwa z jego strony były, wulgarne wypowiedzi nt także innych twórców, chociażby notorycznie zaczepianie nieuczesanej, a gdy dostał ripostę wymierzoną w Sandrę, to się obraził i manipulował swoimi widzami i nastawiał przeciwko niej. Wydaje mi się, że gdyby ktoś pokroju #gargamel się pofatygował i stworzył film na temat tego ancymona wybuchłaby drama na poziomie tej z kamerzysta. No bo porównajmy szkodliwość takiego #rezyserzycia czy nawet mocno nielubianą aktualnie #wersow a nitra ;). Sam gargamel stworzył film nt uprzykrzania ludziom pracy, to co można powiedzieć o całokształcie działalności nitrozyniaka, który wypłynął z dzwonienia i obrażania randonowych ludzi, w tym pracowników pizzerii? #wardega pewnie nie nagra, bo ma z nim dobre relacje, ale może my jako wykop coś z tym zrobimy?
  #friz #famemma dla zasięgów #polskiyoutube
  pokaż całość

  źródło: pobrane.jpeg

 •  

  Kogoś OSTRO pojebało tworząc ten smak xD Jesli lubicie ostre ostre jedzenie, to po tych czipsach jest efekt jakby wam ktoś polał język wrzątkiem, polecam. <3

  #ostrezarcie #lays #jedzenie #jalapeno #pieczedwarazy #zawszetakmampo #kfc

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: obraz_2021-09-22_215755.png

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Szarobury_drut_kolczasty

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.