•  

  #anonimowemirkowyznania
  Mirki, NIE KUPUJCIE SEDESÓW BEZKOŁNIERZOWYCH/BEZRAMKOWYCH. To jest poważna sprawa, a wszyscy milczą i będą milczeć - już tłumaczę, dlaczego.

  Ogólnie ten system zachwyca i na pewno wam wpadnie w oko, jak będziecie kupować nowy sedes. A wtedy wpadniecie jak przysłowiowe siki w deskę. Chodzi o sedesy bez tego zakamarka przy krawędzi - takie jak ten lub ten. Wygląda świetnie, nie? Po co te niehigieniczne zakamarki?

  Zastanówcie się chwilę. Przecież technologicznie zrobienie tych zakamarków jest trudniejsze, niż ich brak. Ktoś je po coś wymyślił. Po co? Po to, żeby zatrzymać płyn w misce sedesowej. I nie chodzi tylko o płyn do spłukiwania sedesu, bo ten problem jest rozwiązany w bezkołnierzowych. CHODZI RÓWNIEŻ O SIKI. Przygotowałem rysunki prezentujące problem. Przy sikaniu na siedząco siki zwyczajnie oblewają od dołu deskę, a nawet spływają po zewnętrznej części, bo lecą z penisa pod ciśnieniem, a nie ma ramki, które by je zatrzymały tam, gdzie ich miejsce.

  Najgorsze jest to, że jak już się ma taki sedes, to nic nie można nikomu powiedzieć. Wyobraźcie sobie taką sytuację, że mówicie znajomym "nie kupujcie sedesów bezramkowych, bo siki opór lecą w deskę od dołu". No i co dalej? Na sedes poszło 6 stów, przecież nie wyrzucicie go i nie kupicie nowego. Znajomi będą wiedzieli, że macie obszczaną deskę. Już zawsze. Będą o tym myśleć, jak będą was odwiedzać. Będą spoglądać na nią, jak będą w waszej łazience. Nikt sobie na coś takiego nie może pozwolić. Więc każdy robi dobrą minę do złej gry "no spoko ten sedes", a fala sików zalewa coraz więcej polskich domów. Nawet na wykopie piszę z anonima, bo by mnie wszyscy orali w dyskusji tekstami "deskę klozetową se wyczyść lepiej".

  W ogóle to wpiszcie sobie "rimless toilet" w google grafika. Widzicie to? Praktycznie wszystkie rzeczywiście nie mają tego klasycznego kołnierza, ale mają wyraźne, głębokie wcięcie na jego miejsce. Na takim sedesie można sikać ze spokojną głową. To tylko polscy producenci poszli krok dalej i przesunęli punkt zatrzymania lotu sików ku górze z kołnierza na deskę.

  Mam nadzieję, że zgłoszą się jacyś anonimowi posiadacze takiego sedesu i potwierdzą moje słowa... Ja jestem pierwszy: KRÓL JEST NAGI! I chyba się zsikał.

  #remontujzwykopem #remont #lazienka #polskiedomy #afera

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  pokaż całość

  źródło: i.imgur.com

 •  

  Mam dysk C: na którym z założenia trzymam tylko system. Mimo to 99% jest zapchane. Tylko nie wiem czym. Sprawdziłem i 50% to pliki w AppData/Local. Co mogę zrobić, żeby zwolnić miejsce na dysku? AwdCleaner już był, oczyszczanie systemowe również. Jestem zdziwiony, że tak dużo zasobów jest w tych lokalizacjach.
  Wkurza mnie to, bo nawet nie mogę pracować na komputerze przez brak miejsca na partycji systemowej.

  #komputery #windows10 #windows #pytanie #pomocy
  pokaż całość

 •  

  No dobra chłopcy i dziewczęta z racji że zaraz są mikołajki robimy małe #rozdajo. Mam do rozdania świeżo tłoczone soki ostatnie w tym sezonie. Wsrod osób plusujacych wybiorę 1 której wyślę sok paczkomatem na wskazany adres na swój koszt jutro do godz 00:00. Sok 5 Litrowy zrobiony z własnych owoców w tym tygodniu, sok o wartości 30zl. Do wyboru:
  - sok jabłkowy
  - sok porzeczkowo jabłkowy
  - sok pomidorowy

  Zapraszam do odwiedzenia
  Https://facebook.com/PolskiPomidor

  #rozdajo #zdrowie #zadarmo
  pokaż całość

 •  

  Aż mi się smutno zrobiło ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ojciec pracuje jak wół na dwie roboty, nic w zasadzie sobie nie kupuje. W zasadzie nie wiem na co odkłada. Kiedyś mówił, że chciałby auto a'la terenowe bo to zapalony wędkarz, ale mama się nie zgodziła.
  Ostatnio postanowił sobie kupić radio z nawigacją do Audi A4 z 2001 roku. Niestety janusz allegro oszukał i nawigacja nie działa. Radio za jakies 500 pln. Mówiłem mu, że za takie pieniądze nie kupi radia z nawigacją. Ale uwziął się, bo to człowiek starej daty i troche gadżeciarz. Chciałem mu pomóc i wybrać jakieś sensowne radio z nawigacją lub coś podobnego tylko kompletnie się na tym nie znam. Wiem, że móglby kupic telefon i wrzucic nawigacje, ale na Lumii 820 jet bardzo mały ekran i to nie przejdzie. Wiem, że po prostu chce mieć coś czym będzie się cieszył, będzie miał coś od życia za tyle lat charówy.

  Jak mógłbym sprawić mu radość?

  #prezent #pomocy #pytanie #feels
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Szczescia_Sczypta

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (5)