Lubie fajne furki i jazde nocom po miescie #fałszywypasek

 •  

  Mirki bo aż sam w szoku jestem..
  Znam osobiście napastnika który dzisiaj dźgnął Pawła Adamowicza..
  Tu macie link do nagrania:
  Link do nagrania
  W około 0:25 sekundzie słychać jak mówi, że nazywa się Stefan Wilmont.
  To ten sam typ który kilka lat temu w Gdańsku napadł na 4 banki.
  Tu macie link do tego artykułu o bankach.
  Link do artykułu
  Na zdjęciu po lewej to właśnie Stefan. Zwróćcie uwagę na jego charakterystyczne okulary, takie same ma na zdjęciu na facebooku. Jego profilowe zdjęcie to ostatnie przed zatrzymaniem go w Polsce.
  Tu macie link do jego profilu na facebooku.
  Link do profilu
  Wyjechał sobie na wakacje, na wyspy kanaryjskie, za zarobione pieniądze z napadów. Odsiedział kilka lat w więzieniu (jak sam mówi na nagraniu - pięć lat). Dostawałem sporo informacji od kolegów którzy korespondowali z nim oraz widywali się z nim, że w więzieniu dosłownie postradał zmysły. Był izolowany od reszty więźniów.
  Przed napadami pamiętam go jako normalnego chłopa. Chodził na siłownie, graliśmy razem w tibie (ktoś tam z jego rodziny miał nieźle zarabiający serwer prywatny). Byłem z nim na manifestacji przeciwko ACTA, pamiętam jak mi opowiadał, że ma zamiar zmierzyć się z dzikiem w lesie (siłować się z nim czy coś) i wrzucić to na YouTube. Taki pozytywny wariat.
  Absolutnie nie popieram tego co zrobił. Życzę panu Adamowiczowi szybkiego powrotu do zdrowia.
  #gdansk #wosp
  pokaż całość

 •  

  Ciekawe ilu z was pamięta jeszcze o katastrofie w Smoleńsku [*]

  źródło: De_survivor.jpg

 •  

  W ramach tygodnia promowania australijskiej motoryzacji w Polsce przed wami 2004-06 SHV Senator (ʘ‿ʘ) Jak dla mnie jedno z nielicznych pięknych aut z początku 2000 który był najgorszym stylistycznym okresem w historii. SHV to skrót od Holden Special Vehicles i samochód serio jest special bo australijczycy nigdy nie zapomnieli jak robić muscle cary ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pod maskę wsadzali mu 6.0l LS2 v8 to z corvettey według starej zasady no replacement for displacement, ta zasada mówi o jednej bardzo ważnej prawdzie w motoryzacji którą obecnie wszyscy producenci i media samochodowe chcę wymazać...Im większa pojemność tym auto fajniejsze i żadne gadanie że uuu 1,5 tsi jest teraz 240 konia nic nie zmienia XD. Wracając do silnika, generuję on 385 koni i rozpędza tego warzącego 1800 kg sedana do 100 w 6,4s co jest bardzo dobrym wynikiem. Prędkość maksymalna to 240 oczywiście ograniczona. Czyli jest to samochód idealny 5m długości 6l pojemności (ʘ‿ʘ) #motoryzacja #samochody #carboners #holden #australia pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Szybciejztalodziarnia

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.