Cos tu trzeba wpisac ale nie wiem coo :P

 •  

  Mirki mam problem - potrzebujemy kolumny/głośniki na obiekt sportowy (sztuk dwie lub jakaś alternatywa), przyznam, że nie znam się na tym kompletnie, nie wiem na co zwracać uwagę i w ogóle - nie wiem także czy lepiej kupić nowy sprzęt gorszy jakościowo, czy używany lepszej marki. Dobrze by było, by były to tzw. aktywne kolumny, czyli nie wymagające wzmacniacza, do których można podłączyć mikrofon i będzie to w miarę donośnie słychać. Zakładam, że jest tu chociaż jedna osoba, która się na tym zna i mi coś poleci lub ma w domu i poleca. Budżet to jakieś 3000 zł, aczkolwiek dobrze byłoby gdyby było coś przyzwoitego w mniejszych pieniądzach (nie oczekujemy cudów, to małe boisko, chcemy przeczytać składy obu drużyn i w przerwie puścić jakąś piosenkę, jak to na "ósmej lidze mistrzów"). Jestem bezradny, a muszę coś zaproponować jutro o 18:00. Pomocy! (z tagami będę strzelał, więc nie bijcie) #kiciochpyta #audio #glosniki #naglosnienie #dj pokaż całość

 •  

  Mireczki z tagów #laptopy #ultrabook #poszukujelaptopa - jestem w trakcie wybierania ultrabooka gdzie głównymi wymaganiami jest odpowiednio niewielki rozmiar, wyświetlacz wielkośći 13"-14" oraz minimum i5 i 8gb ramu (tak zeby być w stanie odpalić przynajmniej jedną VM).

  I najważniejsze jak się okazuje ograniczenie - budżet w okolicy 4k
  Do finałowego biegu wyłoniłem:

  Zenbook UX410
  Zenbook UX430

  Lenovo Yoga 720
  Acer Swift 5
  HP Envy 13

  Prawdopodobnie w ciągu miesiące powinny zacząć się pojawiać laptopy z i5 8 generacji ale nie specjalnie mogę tyle czekać mając na uwadze, że nie wiadomo czy takie modele będą się mieścić w założonym budżecie.

  Podpowie ktoś co wybrać?
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Tajemniczy_Matador

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.