"Kiedy za czymś tęsknimy, to zawsze jest związane z czymś, co jest dla nas cenne, co kochamy. Gdybyśmy tego nie kochali, nie byłoby nam żal. Jeśli ktoś umiera, a nie był Ci bliski, nie będziesz w żałobie [...] Czujemy żal za tym co kochamy."

 •  

  Garść informacji w związku z nadchodzącym świątecznym #wykoppiwo w #bydgoszcz

  Widzimy się w następną sobotę 10.12

  -18:00 - 19:00 dla chętnych, wspólny spacer po bydgoskim Jarmarku świątecznym, spotykamy się pod choinką na płycie Starego Rynku. Wezmę jakiś znak rozpoznawczy.

  -19:00 - 00:00 mamy rezerwację w restauracji Mama (ul. Poznańska 12), rezerwacja jest na Klaudię, mamy osobną salkę ale może być ciężko z ulicy do niej trafić dlatego pytajcie obsługi.
  Tak jak wspominałam, w planach jest kilka zabaw integracyjnych, będzie okazja żeby się lepiej poznać. Proszę przychodzić bez trwogi w sercu, zadbamy o to aby każdy się tam dobrze czuł.

  -00:00+ tutaj już niczego konkretnego nie planuję. Jeśli zostanie nadal grupka chętnych do rozmowy/alkoholu/planszówek, przeniesiemy się do innego lokalu.

  Uprzedzając pytania:
  -Średnia wieku na takich spotkaniach ok. 30,
  -Tym razem nie ma żadnych opłat rezerwacyjnych,
  -Każdego przyjmiemy z otwartymi ramionami,
  -Obecność na jarmarku nie jest obowiązkowa, osoby, które nie przepadają za świątecznym przepychem mogą się udać prosto do lokalu.

  ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

  Proszę zatem wyciągnąć z szafy najlepsze świąteczne koszule i swetry w renifery, i dołączyć do nas w szampańskim nastroju!

  Tak jak wcześniej, uprzejmie proszę o potwierdzenie przybycia, tutaj bądź w wiadomości. Bardzo ułatwi mi to kwestię przygotowań.
  Można zabrać ze sobą przyjaciół, partnera czy sąsiada.
  Jeśli w ostatniej chwili komuś zmienią się plany i również zechce dołączyć to śmiało.

  #bydgoszczwykoppiwo #bydgoskiepiwo #perlapulnocy wołam również #torun #grudziadz
  pokaż całość

 •  

  Uprzejmie proszę o #wykopefekt
  W mojej starej szkole Rada rodziców organizuje konkurs na logo, a jest to szkoła im. JP2.
  Przyznacie, że poniższy obrazek ma potencjał.

  https://m.facebook.com/photo.php/?fbid=122337994018036

  #jp2 #papiez #wykopobrazapapieza #prosba pokaż całość

  źródło: Screenshot_20221204-174623__01.jpg

 •  

  Szanowni Państwo!

  Na fali sukcesu ostatniego spotkania, mam zaszczyt oficjalnie już zaprosić was na kolejną edycję #wykoppiwo w #bydgoszcz tym razem w świątecznym nastroju.

  Sobota 10.12.2022

  Będzie to nieco inne wykoppiwo niż dotychczasowe spotkania, w planie:

  -godz. 18:00 (dla chętnych) spotkanie na Starym Rynku (umówmy się orientacyjnie pod choinką). Wspólny spacer po świątecznym jarmarku, po drodze przystanek na grzane wino.

  -godz. 19:00 spotkanie właściwe w lokalu. W planach: alkohol, wstępne zapoznanie, integracyjne gry i zabawy*.
  Uprzejmie proszę przypomnieć sobie swoje ulubione memy, pasty i inne nasze dziwactwa, z pewnością się przydadzą!

  *Również dla osób chętnych, rozumiem jeśli ktoś nie czuje się dobrze w takich klimatach, nikogo nie będę zmuszać, nie będzie tańców z balonem ani weselnych oczepin.

  Za inspirację do pomysłu podziału spotkania dziękuję @krzesimir Idea powstała z uwzględnieniem osób, które nie przepadają za świątecznym przepychem, ale chętnie dołączą do nas później.

  Dokładną lokalizację podam bliżej terminu, muszę znaleźć lokal z odpowiednią przestrzenią, (wcześniej mieliśmy okazję spotkać się w piwnicy Warzelni w Bydgoszczy, i pamiętam, że była to dość odosobniona salka, jeśli ktoś ma propozycje to proszę o info).

  ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  Bardzo ważne jest dla mnie tym razem aby chętne osoby zgłosiły wcześniej swoje przybycie, jest to kluczowy element przygotowywania wszelakich zabaw i innych niespodzianek. Jeśli jednak ktoś zechce dołączyć do nas w ostatniej chwili, zmienią mu się plany, oczywiście będzie przygotowane wszystko w zapasie.

  Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia w Bydgoszczy!

  #bydgoszczwykoppiwo #bydgoskiepiwo #perlapulnocy wołam również okolice #torun #torunskiepierniki #grudziadz
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Tanzanit009

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)